I Elblaski Zlot Syren 10-04-2005 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-04-05 20:05:52, chris1500 pisze:
witam osobiste pytanie do was chlopaki...czy dal by rade ktos przed zlotem..np na stacji orlenu zalozyc mi ploter na tylna szybe??


Jeżeli chcesz aby to było dobrze przyklejone to potrzebne jest słońce i więcej czasu - obgadamy sprawę na miejscu

UWAGA - będę miał czapki i podkładki klubowe pod rejestracje, (dzięki Korkowi który to przywiózł z wawy i dzięki Jarkowi który dostarczy to na spot )
także wszyscy chętni proszeni są o wzięcie dodatkowych "dukatów"
  
 
A czy ja zwykly milosnik bede mogl przyjechac i poogladac wasze samochodziki.
  
 
Cytat:
2005-04-09 14:57:18, Fsomaniak pisze:
A czy ja zwykly milosnik bede mogl przyjechac i poogladac wasze samochodziki.


Absolutnie NIE ...

a na poważnie to "głupie" pytania zadajesz jak najbardziej zapraszam
  
 
Wole sie upewnic niz pozniej.... Wezme kamere i jak sie uda to aparat cyfrowy. Dozobaczenia
  
 
Cytat:
2005-04-09 15:03:56, Fsomaniak pisze:
Dozobaczenia


Do zobaczenia i witaj na naszym forum
  
 
Cytat:
2005-03-18 18:36:18, KajTan pisze:
Mam nadzieje, ze jak podajde, to szczeki pogubicie na widok Kryspina, ktory zima ewoluowal z brzydkiego kaczatka do labedzia...


Heh?! Kryspin i brzydkie kaczątko? Sierdziałem w środku, obejrzałem go dokładnie z każdej strony i nic brzydko-kaczątkowego nie pamiętam. A widziałem go już jakiś czas temu, niedługo rok będzie (Jarosławiec, maj 2004).
A poza tym żałuję, że jużnie mieszkam na Pomorzu i nie mogę pojechać z Wami... no cóż, na szczęście Poznań też ma bardzo aktywną grupę FSOAK-owców .
  
 
No i po zlocie - było zajefajnie

przejazd przez miasto sprawiał wrażenie, nie wiedziałem że Elbląg jest taki duży
a Warszawa 223 Kombi to była ozoba zlotu - piękne auto ciut młodsze ode mnie i ten przebieg

czekam na zdjęcia i napewno będzie co oglądać w relacji,
dziękuję kolegom z Syrena Klub Pomorze za zorganizowanie zlotu i miłe spędzenie niedzieli
  
 
Fajnie bylo oj fajnie. Wreszcie cos ciekawego bylo w Elblagu. A ta Warszawa byla naprawde piekna!!!
  
 
Fotkow sztuk osiem tu
FOTKI

Edytuje, bo mi sie enterek wcisnal...
Serdecznie dziekuje za zorganizowanie przemilej wycieczki. Bylo milo, sympatycznie, no i ta jazda kolumna ;))

Slowa uznania dla organizatorow i uczestnikow. Wspaniale rozpoczecie sezonu.

Jak tylko odzyskam swoja kierownice, to sobie odbije brak klaksonu ;))

[ wiadomość edytowana przez: KajTan dnia 2005-04-10 18:11:36 ]
  
 
Cytat:
2005-04-10 18:09:03, KajTan pisze:
Fotkow sztuk osiem tu FOTKI


Khem ja nie widzę, chyba trzeba być zalogowanym aby oglądać fotki

KajTan - wrzuć TUTAJ >>>

Cytat:
Jak tylko odzyskam swoja kierownice, to sobie odbije brak klaksonu )


No to koniecznie bo ten tjunink mi się nie spodobał
  
 
wrócił i ja
co sobie potrąbiłem dzisiaj to moje
Łazik za trzymanie się na trasie w odległości 2 cm od mojego zderzaka ma pierwsze ostrzeżenie
było zajefajnie,nawąchałem się mixolu i na jakiś czas mam spokój a przejazd przez miasto był wypas,ludzie wylegali przed domy na dźwięk naszych klaksonów
czekam na następne wspólne wyjazdy z syreniarzami np do Borska
  
 
Sorki, wiec fotki juz sa na fiacikowej stronce:
Niesamowita Fotorelancja

na głownej stornie jest link. Enjoy it ;))
  
 
Impreza odlotowa Miasto zaskoczone najazdem Swiet(n)ych Polskich Maszyn! Organizatorzy zadbali o klimat z Tamtych Lat - muzyczka, jedzenie, stroje... - brawa!

Mam 150 MB fotek, kto chce? Gdzie to wrzucic?

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Cytat:
2005-04-10 21:14:41, adamus pisze:
Organizatorzy zadbali o klimat z Tamtych Lat - muzyczka, jedzenie, stroje... - brawa!



zapomniałem o muzyce-to było naprawdę duże zaskoczenie jak przywitały nas melodie z przed wielu,wielu lat

Cytat:
Mam 150 MB fotek, kto chce? Gdzie to wrzucic?



najlepiej wszystko do GADa
  
 
Ja niestety z przyczyn niezależnych nie mogłem uczestniczyć w zlocie... (to już 2 raz w mojej karierze klubowej jak nie byłem na zlocie pomorskim)... ale wierzę że jeszcze będzie okazja, chociażby proponowany przez Daniela Borsk...


Qrcze Kajtan skąd taką fajną kierę żeś wytrzasnął ??
Przyznaj się po dobroci


No to teraz zostało wam napisać relację, dodać fotki i wrzucać do działu "zloty"...
  
 
To prawda impreza udana...wszystko wypalilo...i trsa i pobyt w elblagu...no i te rarytasne syrenki oraz warszawka...naprawde fajnie..oby wiecej tego typu wypadow....moze wiecej zdjec uda sie w walic na server...pzdr
  
 
Cytat:
Qrcze Kajtan skąd taką fajną kierę żeś wytrzasnął ?? Przyznaj się po dobroci :P



allegro
52 zł.

project Monte Carlo sie uaktywnia ;))
  
 
Cieszę się niezmiernie,ze mogłem wreszcie uczestniczyć w spociku.Mą radość potęguje to,iż poraz pierwszy jechałem po "trasie" swoim "nowym" nabytkiem. Fotki przesłałem GDA-On najlepiej będzie wiedział co z nimi zrobić.
Pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia na kolejnym zlocie!!
  
 
ciekawe czy chłopaki kupili tą syrenę którą jechali oglądnąć
  
 
Bedziemy ja brali za 2 tygodnie. Do roboty, ale z papierami i rokujaca nadzieje