Zwątpiłem w mój tjunink, a co Wy myślicie? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Całkiem fajnie, ale to żeś krechę śmierci wywalił to nie daruje
Jak juz i tak tyle zegarów, to trzeba było krechę zostawić, i upchnąć gdzieś jeszcze obrotek najwyzej
  
 
Dla mnie spoko Tylko skompletuj identyczne wskaźniki.
  
 
Mnie tam sie nawet podoba....Zresztą jedyne co byłoby jeszcze piękniejsze to zrobić na ogrągłych zegarach od obrotka i predkościomierza takie chromowane , połyskujące okragłe ramki tylko nie wiem czy to jest wykonalne....
P.S To tylko taka mała dygresja oczywiście....
P.S Mimo wszystko ładnie .....
  
 
Cytat:
2005-03-14 10:07:08, vistula pisze:
Mnie tam sie nawet podoba....Zresztą jedyne co byłoby jeszcze piękniejsze to zrobić na ogrągłych zegarach od obrotka i predkościomierza takie chromowane , połyskujące okragłe ramki tylko nie wiem czy to jest wykonalne.... P.S To tylko taka mała dygresja oczywiście.... P.S Mimo wszystko ładnie .....


Jest to słuszna koncepcja. Powinno się dać - ostatno widziałem coś takiego na Allegro.
  
 
Cytat:
2005-03-14 10:07:08, vistula pisze:
Mnie tam sie nawet podoba....Zresztą jedyne co byłoby jeszcze piękniejsze to zrobić na ogrągłych zegarach od obrotka i predkościomierza takie chromowane , połyskujące okragłe ramki tylko nie wiem czy to jest wykonalne.... P.S To tylko taka mała dygresja oczywiście.... P.S Mimo wszystko ładnie .....


tak tak... też o tym myślę - o ile pamiętam, to Czeczun ma takie

Cytat:
2005-03-14 09:19:00 Nabauab pisze:
Całkiem fajnie, ale to żeś krechę śmierci wywalił to nie daruje


Kreska śmierci znikęła poniewważ dostawałem zeza rozbieżnego kiedy chciałem patrzeć na obrotek umieszczony skrajnie z prawej (w miejscu obecnego zegarka)
Też mi trochę jej szkoda...
  
 
Najlepiej chyba będzie to zrobić na zegarach od ładzianki 2103/06 jak już ktoś wspomniał. Mi udało sie je wyrwać za 20 zet na allegro (3 sztuki), brakuje mi jescze czasomierza.

Cytat:
Zresztą jedyne co byłoby jeszcze piękniejsze to zrobić na ogrągłych zegarach od obrotka i predkościomierza takie chromowane , połyskujące okragłe ramki tylko nie wiem czy to jest wykonalne....



Ja myślałem o wstawieniu tam predkościomierza i obrotka od ww ładzianki. Nie ma to jak klasyczne okrągłe zegary
  
 
Cytat:
2005-03-14 08:35:10, PACAN pisze:
(...) ja przerabiam deche w ten sposob, ze przed soba mam centralnie wskaznik temp. wody, obok szybkosciomierz z obrotomierzem, a olej z benzyna na konsoli od poloneza.


Ty? Przerabiasz? Jestem w szoku...
  
 
Cytat:
2005-03-14 14:41:33, jose pisze:
Najlepiej chyba będzie to zrobić na zegarach od ładzianki 2103/06 jak już ktoś wspomniał. Mi udało sie je wyrwać za 20 zet na allegro (3 sztuki), brakuje mi jescze czasomierza.


Jose, możesz podać mi jaką średnicę mają te zegarki? I jakie tam są, tzn czy jest olej, amperomierz i voltomierz? A najlepiej byłoby, gdybyś dal radę zarzucić ich fotkę - dasz radę?
  
 
Cytat:
2005-03-14 14:48:55, jacek_s125 pisze:
Jose, możesz podać mi jaką średnicę mają te zegarki? I jakie tam są, tzn czy jest olej, amperomierz i voltomierz? A najlepiej byłoby, gdybyś dal radę zarzucić ich fotkę - dasz radę?


Amperomierza nie ma. Są tylko zegar, paliwo, woda, olej i napięcie. Jak widać na obrazku (tzn napięcie trzeba zaimportować od Łady 2104, ale rozmiar ma taki jak pozostałe) :

  
 
motyla noga nie wiedziałem że ładzianki mają takie ładne deski
  
 
Cytat:
2005-03-14 15:11:04, jacek_s125 pisze:
motyla noga nie wiedziałem że ładzianki mają takie ładne deski



No nie. I mozna je zapakowac do kanta.

Tu masz zjęcia: zegary

Średnica osadzenia zegara: 52 mm, średnica chromowanej ramki 57 mm.
  
 
Cytat:
2005-03-14 09:19:00, Nabauab pisze:
Całkiem fajnie, ale to żeś krechę śmierci wywalił to nie daruje



Najebabie, czy mógłbyś mnie, lajkonika dużofiatowego, uświadomić, cóż jest ta owa kreska śmierci? :-O
  
 
No Domelu!!!Fstyt!!
Jest to przeca kultowy lajcznik,czyli pryntkościomierz fiatowy,zwany również termometrem.Gdy czerwona tasiemka dobiega do końca skali pojawia się...trumna lub trupia czaszka (zaleznie od wersji).
  
 
Cytat:
2005-03-14 16:27:09, kaovietz pisze:
No Domelu!!!Fstyt!! Jest to przeca kultowy lajcznik,czyli pryntkościomierz fiatowy,zwany również termometrem.Gdy czerwona tasiemka dobiega do końca skali pojawia się...trumna lub trupia czaszka (zaleznie od wersji).


Ewentualnie białe światło...
  
 
Cytat:
2005-03-14 16:27:09, kaovietz pisze:
No Domelu!!!Fstyt!! Jest to przeca kultowy lajcznik,czyli pryntkościomierz fiatowy,zwany również termometrem.Gdy czerwona tasiemka dobiega do końca skali pojawia się...trumna lub trupia czaszka (zaleznie od wersji).



No to to wiedziałem, ale skąd tam miał kolega ją wywalać to nie zakumałem i stweirdziłem, że chyba źle wiedziałem ... Czyli kolega wcześniej nie miał okrągłego prędkościomierza tylko termometr?

... No to ja rzeczywiście też bym zabił :]
  
 
Cytat:
2005-03-14 15:21:44, jose pisze:
No nie. I mozna je zapakowac do kanta. Tu masz zjęcia: zegary Średnica osadzenia zegara: 52 mm, średnica chromowanej ramki 57 mm.


Widzę, ze je stuningowałeś, bo gdzież się podziały napisy: WODA.MASŁO, BIENZIN?
  
 
podoba mi się że kolegom sie podoba
  
 
Cytat:
2005-03-14 17:41:53, Grzech pisze:
Widzę, ze je stuningowałeś, bo gdzież się podziały napisy: WODA.MASŁO, BIENZIN?



To inwencja twórcza poprzedniego właściciela, mam zamiar do nich powrócić. Myśle, że nawet w oryginale
  
 
Cytat:
2005-03-14 17:04:32, Domel pisze:
Czyli kolega wcześniej nie miał okrągłego prędkościomierza tylko termometr? ... No to ja rzeczywiście też bym zabił :]


Tak, miałem termometr, z elegancką srebrną ramką, nawet nadal mam, jeno w pilnie strzeżone piwncy i możliwe że kiedyś do niego powrócę, niekoniecznie w tym fiacie...
  
 
Aby uniknąć zeza rozbieżnego z powodu obrotka. Miałem w mym kombi zegary przerobione tak, że obrotomierz był pod wskaźnikiem paliwa.