Zwątpiłem w mój tjunink, a co Wy myślicie? - Strona 22

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-05-11 17:27:40, Koot pisze:
No ładnie ładnie?



No ładnie ładnie
  
 
Cytat:
2006-05-11 17:58:14, Wujek-Kajtek pisze:
No ładnie ładnie

No ładnie ładnie
  
 
Cytat:
2006-05-11 18:09:13, Pemek pisze:
No ładnie ładnie


No ładnie, ładnie !
  
 
No ładnie, ładnie, spamerzy .

Fotka z czasów dawnych :
  
 
No ladnie, ladnie! Fajne radio!
Tez kiedys przechodzilem przez straszny etap tjuninku i mialem okragle, biale zegary , konsole od PN oraz galke biegow wraz z mieszkiem od Marei
  
 
Radio było bardzo fajne . Pioneer KEH3400. Bardzo miło je wspominam. Działało dopóki go nie zepsułem . Ale naklejki Pioneer na szybie tylnej nie miałem .

Białe zegary to długa historia.
Okrągłe zapragnąłem mieć odkąd zacząłem jeździć kredensem, w skrytości umysłu marzylem też wtedy o kupnie grafit metalik trzydrzwiowego golfa dwa.
Zegary kupiłem allegro, w aukcji nie bylo ich zdjęcia, nie było też ani słowa o tym, że mają białe tarcze. Oczywiście jak tylko dostałem je w swoje łapy rozebralem je w celu zdjęcia białych tarcz. Były one jednak bardzo profesjonalnie zrobione, znaczy wydrukowane na folii samoprzylepnej. (Byłem przyzwyczajony, że moi kumple z LO drukowali biale tarcze na zwykłym papierze i przyklejali na bezbarwną taśmę do starych tarcz.) Nie zdjąłem ich, bo miałem z tym jakiś kłopot natury emocjonalnej, chyba bałem się rozebrać wskaźników paliwa i temperatury. Jakiś czas później się przełamałem i przywróciłem tarczom fabryczny wygląd.
Trochę póżniej skompletowałem i zamontowałem zestaw wskaźników, od którego zaczął się ten wątek...
  
 
A ja stwierdziłem, że w moim aucie jest za duża tylna szyba i postanowiłem ją zmienić na mniejszą. Zakupiłem już odpowiedni egzemplarz i w najbliższych dniach będę montował w przerwach prac nad bakiem.
  
 
Że jak?!
Zresztą... to pewnie kolejna prowokacja.
  
 
Cytat:
2006-05-18 13:35:07, jacek_s pisze:
Że jak?! Zresztą... to pewnie kolejna prowokacja.


Nic podobnego. Szyba kosztowała 50zł i leży już w aucie czekając na montaż. Jest tak ze 2 razy mniejsza.
Edit: porobię fotki niebawem to zobaczycie efekty.

[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2006-05-18 13:47:02 ]
  
 
Ale po co, przeszkadza Ci za duża widoczność do tyłu, czy jak?
Zresztą i tak pewnie nic z tego nie wyjdzie, tak samo jak z przerabiania caro na przejściówko-podobnego potwora.
Skoncentruj się na doprowadzeniu tej padaki do stanu używalności (ewentualnie dołóż tą klapę typu kombi) i zacznij jej normalnie używać, bo Ci się rozleci od stania w miejscu.
  
 
Cytat:
2006-05-18 13:51:57, jacek_s pisze:
Skoncentruj się na doprowadzeniu tej padaki do stanu używalności (ewentualnie dołóż tą klapę typu kombi) i zacznij jej normalnie używać, bo Ci się rozleci od stania w miejscu.


No to teraz pojechałeś drogi Jacusiu pindolku Ty jeden...
  
 
Jak tylko ten cholerny bak zabezpieczę antykorozyjnie to będzie można smigać. Jest tak pordzewiały pod lakierem jakby to nie była nówka ze sklepu, tylko jakaś odpicowana używka. Gdybym wiedział, że to tak będzie to bym go nie kupował - tyle samo przy nim roboty co przy używanym.

Edit - fotka:

[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2006-05-18 15:53:21 ]
  
 
Oj Koteczku Koteczku
  
 
Cytat:
2006-05-18 15:51:46, Wujek-Kajtek pisze:
Oj Koteczku Koteczku


Miau??
  
 
Cytat:
2006-05-18 15:54:09, Koot pisze:
Miau??

  
 
Cytat:
2006-05-11 22:46:10, jacek_s pisze:
Ale naklejki Pioneer na szybie tylnej nie miałem .

Aluzja do kogoś ?
  
 
Nie.

Uderz w stół...
  
 
Cytat:
2006-05-11 22:46:10, jacek_s pisze:
Ale naklejki Pioneer na szybie tylnej nie miałem .



Cytat:

2006-05-18 18:25:49 Pemek pisze:
Aluzja do kogoś ?



Było mineło teraz jest ładnie
  
 
Cytat:
2006-05-18 14:14:03, Koot pisze:
Jak tylko ten cholerny bak zabezpieczę antykorozyjnie to będzie można smigać. Jest tak pordzewiały pod lakierem jakby to nie była nówka ze sklepu, tylko jakaś odpicowana używka. Gdybym wiedział, że to tak będzie to bym go nie kupował - tyle samo przy nim roboty co przy używanym. Edit - fotka: [ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2006-05-18 15:53:21 ]



to jest NÓWKA ze sklepu?? ile dales za ten zlom??
  
 
68 złotych -10%. Oczywiście był pomalowany na czarno i wyglądał bardzo ładnie, tyle że ta ********* farba odłazi nawet pod paznokciami. To chyba specjalnie tak zrobione, bo od spodu pomalowany sporo gorzej.