Zwątpiłem w mój tjunink, a co Wy myślicie? - Strona 23

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Bo to rzemiosło, pane.
  
 
Cytat:
2006-05-18 21:03:04, jose pisze:
Bo to rzemiosło, pane.


A gdzie kupisz "fabrykę"? Nikt ich nie chce kupować po 120zł to i sklepy nie sprowadzają - werrr...
  
 
Będę miał nareszcie gdzie robić auto, bo dziś się odbyła akcja Skoda. Wkrótce dalsze fotki mojego Poloneza.
  
 
Oto relacja z akcji Skoda:
Początek:
Image Hosted by ImageShack.us

Widoczne szczegóły "konstrukcji podpierającej":
Image Hosted by ImageShack.us

Auto powoli wyjeżdża...
Image Hosted by ImageShack.us

Nie było lekko...
Image Hosted by ImageShack.us

Chłopaki podziwiają swoje "dzieło"...
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us

Auto już zaparkowane:
Image Hosted by ImageShack.us

Potem tylko drobna prowizorka w "duokolorze":
Image Hosted by ImageShack.us

I nareszcie.
Image Hosted by ImageShack.us
  
 
Nie mogłem dać jej spokoju.
Prototyp:

Wersja finalna:
  
 
Bardzo ładne wykonanie. Jestes jednak jakiś rok za mną w rozwoju zmieniania użyteczności wnętrza. Ja doszedłem do takiego juz miejsca po wszelkich przeróbkach z całą konsola włącznie, że jeśli nie mam oryginalnie w aucie miejsca na jakiś włącznik, np. halogenów, to zdejmuje halogeny, bo nie ma miejsca na włącznik.
Oczywiście moje zdanie jest ekstremalne i nikomu nie narzucam mojej opcji, bedąc totalnym kretynem z uwagi na brak zrozumienia.
Ale bardzo ładne wykonanie i uznanie ode mnie!

  
 
Paganie - pewnie nie zauważyłeś, że w oryginalnej konsoli 125p jest miejsce na dodatkowe przełączniki?
  
 
w mojej swietej pamieci rajdowce tez "tam"bylo miejsce na wlaczniki a nawet na starter:

tylko trzeba uwazac,zeby nie polamac ramki przy wycinaniu
pozdrawiam
  
 
Cytat:
2006-06-03 22:32:33, Koot pisze:
Oto relacja z akcji Skoda: href="https://imageshack.us">Image Hosted by ImageShack.us


a gdzie silnik?

co dalej ze skodziną będzie?
  
 
Kolego Leon silnik w Stovce jest z tyłu
  
 
Cytat:
2006-09-25 02:28:08, leon pisze:
a gdzie silnik? co dalej ze skodziną będzie?


Silnik przełożyłem na tył. A co będzie? - Decyzja się chwilowo odwleka... Miało być "ciach-ciach", ale trochę mi szkoda "Szkody".
  
 
Też by mi było żal ją ciach ciach jak patrzę na tą: -KLIK- Wg mnie piękny kąsek ::


[ wiadomość edytowana przez: -SerU- dnia 2006-09-25 10:36:19 ]
  
 
Cytat:
2006-09-25 10:32:04, Koot pisze:
Silnik przełożyłem na tył. A co będzie? - Decyzja się chwilowo odwleka... Miało być "ciach-ciach", ale trochę mi szkoda "Szkody".



Zróbmy Hot-Rod'a
  
 
Chwilowo do ciachania idzie kundel, który jest nieratowalny - przy nim już pocięte auto Jula to super niepordzewiała bryka. Skoda musi poczekać na "dawcę".
  
 
No no!
Koocie robimy NFS (Nieporęt Frakszyn Skoda), no poprostu need for speed będzie z nas nieziemski
  
 
Cytat:
2006-09-25 10:54:23, danon pisze:
No no! Koocie robimy NFS (Nieporęt Frakszyn Skoda), no poprostu need for speed będzie z nas nieziemski



Ojjj jeszcze się zdziwisz
  
 
Cytat:
2006-09-25 08:13:59, Jendru pisze:
Kolego Leon silnik w Stovce jest z tyłu


jak to? przecież skody mają napęd z przodu. tak kiedyś widziałem w favoritce.
  
 
Leon heretyk. Na stos go!
  
 
Skoro jest to temat o tjuninku to i ja sie pochwale moim ostatnim dokonaniem. Tjunink zegarow

  
 
A wskazowki czemu sie nie swieca?