Kilka RYZYKOWNYCH spraw - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

W cukrowni nie pracuję, ale pomyślę nad tym...
No cóż szanowni... Chciałem tylko powiedzieć, że lubię monarchię i nie znoszę demokracji w wydaniu krajowym, bo nasza demokracja nic dobrego nie niesie.
Ale skoro odbieracie to jako dupowłazizm to wasz problem. Przyjrzyjcie się tylko, szanowni, Europie: które kraje stoją najwyżej (gospodarczo i pod względem poziomu życia)? Wnioski same się wam nasuną jeżeli potraficie bacznie obserwować i kojarzyć fakty. I to tylko tyle miałem na myśli.
A uderz w dzwon to i nożyce się odezwą - to apropos waszych uwag co do zmiany nicku na "WLAZŁ". Może jednak to nie ja mam problem z dupowłaźnictwem.. he???
Serdeczen uścisi dla demokratów
Proponuję do Łukaszenki się zgłosić lub do sztabu Cimoszki...
 
 
Fomin
po pierwsze to ty się chyba na żartach nie znasz (co do buraka)
Jeżeli cie obraziłem to sory
A po drugie to nie mów do mnie "spieprzaj na forum Fiata 126 P", bo to nie ładnie i nie miłą atmosferę wprowadza.
Precz z agresją i arogancją!!!!
pozdro
Niko
 
 
Czego Wy tu mieszajeties...

Czy tylko ja łapię treść między literkami ?

Nicuś fascynacji dostał jak się z urg'okracją zetknął i rządami wetsów, bo mu się sejmokracja czkawką odbija. Ja też omało się Tym nie zachłysnąłem jak na foruma wpadłem.

A od cukrowania i buraczenia to JA TU JESTEM - uczcie się jak w dupę wchodzić od miszcza.

ps.qwa Zuppera też ostatnio tłumaczyłem - czytać, czytać i jeszcze raz czytać, a potem zrozumieć co się czyta.

ps2.Nicodem - wolniej - widzimy Cię - zaistniałeś



[ wiadomość edytowana przez: Solltys dnia 2005-08-30 10:52:06 ]
  
 
Cytat:
2005-08-30 10:44:44, Solltys pisze:
Czego Wy tu mieszajeties... Czy tylko ja łapię treść między literkami ? Nicuś fascynacji dostał jak się z urg'okracją zetknął i rządami wetsów, bo mu się sejmokracja czkawką odbija. Ja też omało się Tym nie zachłysnąłem jak na foruma wpadłem. A od cukrowania i buraczenia to JA TU JESTEM - uczcie się jak w dupę wchodzić od miszcza. ps.qwa Zuppera też ostatnio tłumaczyłem - czytać, czytać i jeszcze raz czytać, a potem zrozumieć co się czyta. ps2.Nicodem - wolniej - widzimy Cię - zaistniałeś [ wiadomość edytowana przez: Solltys dnia 2005-08-30 10:52:06 ]


Nio
Dobrze prawi dać mu wódki

Vivat monarchia !!! Precz z demokracją!!!
albo na odwrót?...
  
 
Cytat:
ps2.Nicodem - wolniej - widzimy Cię - zaistniałeś [ wiadomość edytowana przez: Solltys dnia 2005-08-30 10:52:06 ]


No wreszcie!
OK, Sołtys, dzięki. Wreszcie zaistniałem. Tera mogę zwolnić...
pzdr
 
 
Cytat:
Wreszcie zaistniałem.



Blysnales
  
 
Cytat:
2005-08-30 15:40:22, DrA pisze:
Blysnales



M.in. podkreślając przy okazji kilka razy swój wiek. Mamy czapkować czy jak?

1) Nie jesteś tu najstarszy.
2) Żadnych ulg z tym związanych tutaj nie ma. Wręcz przeciwnie.

Referendum żadnego też nikt nie zamierza robić - to nie jest aż tak ważny temat.
Jak ktoś podpada nachalnością wszelką, to idzie w kibel i tyle.

Takie prawdy ogólne.

Powodzenia i zrozumienia atmosfery.


[ wiadomość edytowana przez: Prowo dnia 2005-08-30 16:07:27 ]
  
 
prowo a ja myślałem że jestem tyci starszy od ciebie
ale sie odmłodziłem
pozdr
  
 
Eeee - no gdzieżbym śmiał mieć siebie na myśli...
  
 
Prowo widzę że koledzy robią z ciebie prawdziwego weterana
  
 

Wam to się chyba nudzi Panowie. A mi pompa chyba wysiadła (w Omesi) bo mi qurde nie chciała wczoraj na benzynie odpalić i musiałem na trybie awaryjnym z gazu opdalać.
Nic nie chciałem błyskać, a o wieku napomykam bo mam kompleks podstażałego rockersa (napewno szczawiki nie wiedzą co to jest).. he he
A jak podpadnę i mnie do kibla wywalą , to tyko wasza strata
Pa
 
 
Uprasza się o zaprzestanie mówienia o wieku, latach, dacie urodzenia, wieku przedemerytalnym itp itd , tu stare mogą być najwyżej części do omesi
  
 
Cytat:
Uprasza się o zaprzestanie mówienia o wieku, latach, dacie urodzenia, wieku przedemerytalnym itp itd , tu stare mogą być najwyżej części do omesi




heheheheheh a ogniska korozji nazywamy patyną heheeheheh

"im więcej zakręconych tym lepiej, niewielu nas zostało"
  
 
Cytat:
a o wieku napomykam bo mam kompleks podstażałego rockersa



Zamieniles rowerek na Omege Mozesz czuc sie uleczony...
  
 
Cytat:
2005-08-31 09:12:07, Cleber pisze:
heheeheheh "im więcej zakręconych tym lepiej, niewielu nas zostało"


A ja tam czuję się raczej już bardziej nakręcony...
A ty DrA czemu mi ciągle świntuszysz tym paluchem "fuck you"... skąd tyle arogancji???
 
 
Cytat:
A ty DrA czemu mi ciągle świntuszysz tym paluchem "fuck you"... skąd tyle arogancji???




to takie zboczenie kierowcy ( jak go ktoś wyprzedza ) chyba za często
  
 
Cytat:
A ty DrA czemu mi ciągle świntuszysz tym paluchem "fuck you"... skąd tyle arogancji???



Z tego samego powodu z ktorego Ty niesmaczysz wykrzywiona morduchna
  
 
Cytat:
:04:41, Nicodem pisze:
2005-08-31 11 A ja tam czuję się raczej już bardziej nakręcony...



no niewątpliwie czujesz się tak jak się zachowujesz.
Pytanie po jakich specyfikach masz taką jazdę ??
  
 
niebezpiecznie sie robi
lob i prochy???? piguły???
  
 
Cytat:
Z tego samego powodu z ktorego Ty niesmaczysz wykrzywiona morduchna



nie bardzo rozumiem?????? - żona mówi że to moje najlepsze zdjęcie