Kilka RYZYKOWNYCH spraw - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nico, renkawiczki skóżane bes palcuf, dopiero ftedy jest fół wypas, to jest właściwy trynd
  
 
Wiecie, wątek się rozlazł jak pchły po grzbiecie psa.
A taki był ostry, dyktatorski.

Może ktoś znajdzie jakąś duuużą miotłę i wymiecie brudy (moje też zresztą) ?
  
 
Cytat:
2005-06-12 18:22:06, KazPL pisze:
Bardzo lubie Opla a szczegolnie Omege i naprzyklad w swojej kolekcji chcialbym miec pare gadzetow zwiazanych z klubem, a tu sie mowi nie.



Więc będzie ostro!!!
Co to qurde za prawa tutaj ktoś poustalał???!!! (mam nadzieję, że nie nasz Wszechmocny URG, bo mnie jeszcze wyleje)....
Ja też chcem róźne gadżety se pokolecjonować i mieć, a na Zlot nie mam czasu ani większej chęci na razie jechać (nie piję alkoholu i moje dzieci tez nie piją.. u nas tylko żona chla...)
Więc jak nie na Zlocie to nigdzie???!!! Tak?!
Więc powiem tak... do dupy to ktoś ustalił, do dupy!!!
I to byłoby na tyle..
Pozdro
Nico
 
 
Cytat:
2005-09-08 11:37:23, Nicodem pisze:
(nie piję alkoholu i moje dzieci tez nie piją.. u nas tylko żona chla...)


ubliżasz
  
 

Adrianie_M, sory, może źle się wyraziłem .. nie chciałem nikomu ulbizyć..
A na większości zdjęć ze Zlotów LOB widnieją puszeczki smakowitego piwka.. i nic złego w tym nie widzem.. tyle, że mi to szkodzi co nieco i zazwyczaj poczuwam się lekko poza integracją ogólną...
pozdr
Nico
 
 
Adrian_M

Nicodem, chyba Cię lekko rozdrażnił, bo już na drugim temacie zauważyłem jak zęby zaciskasz .Szkoda nerwów Ci powiem, ja zawsze odpuszczam, łykam browarka i przechodzi.


Nicodem.

Uważam, że albo się chce być w klubie, ale wtedy z jego regulaminem i zasadami, albo nie. Temat pamiątek Ci się nie podoba, na zlot nie masz chęci jechać, więc po co zabierać sobie czas wchodząc na forum?
Ale jak mówią - wolny kraj, więc nawet nie oczekuję nawet odpowiedzi.
Ale brylki i tak masz fajne .

Pozdrawiam
  
 
Nie masz co się poczuwać.
Pifko jest raczej ikonką dobrej zabawy, a co do nie pijących to też się kilku znajdzie co nie przeszkadza im gardłować ostro w omegowych dysputach - nie szukając daleko - Miklo

I jeszcze dodam że w końcu większość ludzi na zlocie to kierowcy i są też tacy co lubią a nie mogą bo będa zaraz albo wcześnie jechać, ale to też nie przeszkadza żeby się integrować.

PS. S.O.F a pchły rozłarzą się dalej...
  
 
Chyba się poleje krew
  
 
Nicodem , w tej sytuacji, nie ma się co zastanawiać, tylko walić pod Bełchatów. A tam okaże się, że albo Ty masz rację, albo Sołtys. W sędziowaniu jestem dobry , bo 5 lat gwizdałem nogę, więc zostanę neutralnym (he he) arbitrem w sprawie. I najważniejsze, że zrobię to charytatywnie (kocham to słowo wrrrr). chyba, że coś z dobrego serca zaproponujecie .

Pozdrawiam
  
 
Nikodem
ja nie przepadam za alkocholem (tym bardziej za piwem) a jak mi tylko studia nie pomieszaja to jade na LOB Party. I jak sie jedzie to wcale nie trzeba chlac... jedzie sie po to zeby sie spotkac z ludzmi, zobaczyc fajne samochody i poczuc atmosfere klubu!

Arturro
Gość mnie drazni poprostu, bo najpierw chrzani cos o wieku (ile to on nie ma) (Janusz wybacz, miało juz nie byc) a za chwile zachowuje sie jak gówniarz, i wogóle szkoda słów.... end.

Pozdrawiam
  
 
chłopcy po co te nerwy.... szkoda gadać .każdy jest inny i ma ine podejście do życia,ale polecam zloty bo wtedy wiadomo z kim sie gada przez neta
a jak na zlot sie nie ma zamiaru dupy ruszyć to poco klikać w ten komputer anonimowo z LOB
można znaleśc inne forum
a co do zachowań niektórych podnoszących ciśnienie krwi uważam że ów debilne zachowanie szybko na zlocie zamieniło by sie w wylot

równierz lubie żartować ale nie toleruje druciarstwa,bajkopisarstwa,wymiękania,przechwalania i całego gó....z tym związanym

zamiast sie wkurzać na siebie lepiej sie spotkać puknąć piwkiem lub bobofrutem i najpierw sie poznać zanim sie kogoś nazwie np BURAKIEM
bo to świadczy o poziomie intelektualnym
co do buraka to przeprosiny przyjęte
ze pozdrówkiem
fomin
  
 
Nikodem fajnie, że Cię nie będzie (niedługo?) to mi się podoba .
  
 
Cytat:
2005-09-08 19:30:12, PiotrS pisze:
to mi się podoba .



mnie też

  
 
Nikodem i inni potrzebujacy pamiatek i gadzetów .
Proponuje sie pojawic na zlocie to przekonacie się że najlepsze pamiatki i gadżety to wspomnienia , zdjecie , filmiki i wspaniali ludzie których jak juz raz poznasz to zaczniesz czas liczyc tylko od zlotu do zlotu
  
 
O właśnie Druś słusznie prawi
A poza tym, Drusiu, do twarzy ci w nowym statusie
  
 
Drus to naprawde Ty, czy miales włam na konto?
Bo jakos przez 2 lata Cie nie widzialem na forum
  
 
PiotrS i Alicia
Przkonaliście mnie !!! Napewno się postaram wybrać na Zlot; przynajmniej po to by was zobaczyć...