Opony letnie do 2107 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja bylem milo zaskoczony oponami Firestone - na suchym nic im nie moglem zarzucic, a na mokrym - REWELACJA - nie wiem moze to byly opony typowo na deszcz.
  
 
a jaki model tych firestonów?
  
 
14 spokojnie podchodzą do łady czy ktoś miał z was jakieś kabarety z ich założeniem np. rozstaw śrub albo cusik takiego?
  
 
Witam
Co do kól od Fiata, czy Alfy, rostawy i piasty podchodza "od strzału", moze byc tylko problem z ET, z reguły sa wieksze niz ładowskie ET29, więc moga byc potrzebne dystanse by koła nie wohcodziły zbyt głeboko w nadkola.
PS koła od ritmiaka znikneły.. wrrrrrr chciałem wziąsc te 175/65 do siebie na przód, ale sie spóźniłem
  
 
Czy ktoś już z Was jeździ na oponach 185 R13 70 ? Zastanawiam się jak się sprawują w 2107.
Mam właśnie propozycję zakupu takich używanych i nie wiem czy sie decydować?
Dotychczas mam 165 13R 70 i powoli juz się konczą
  
 
ja jeździłem na 184/70 R13 i sa do dupy moim zdaniem do łady za wielki ledwo mieściły się na tyle bo na pzrodzie miałem 175/70R13, moim zdaniem do łady najlepiej 175/70 albo 165/80 R13
  
 
185 na standardowej feldze "pływają" auto ma tendecje do przy ruchach kierownicy do nadsterowności. Odradzam zakładać takie opony. 175 to wystarczająca szerokość żeby dobrze auto się trzymało. Co do felg od DF albo poloneza to bez dystansów na tył odradzam zakladać, na przód pasują ale z tył nie o czym się przekonałem gdy straciłem wszystkie śruby i musiałem kilka dziesiąt metrów biegać za kołem.
Pozdrawiam
  
 
Może ja mam jakieś inniejsze felgi od poldasa, ale u mnie felga z przodu i z tyłu lezy idealnie.
  
 
Jakbyscie szukali tanszych opon do Ladnych to tak sie sklada ze brat szwagra handluje nowkami i uzywkami. Jak ktos jest zainteresowany prosze na priv a dam na niego namiary
 
 
A ja mam 205/60/13 i super sie nanich lata
  
 
Dzieki za rady. Mam jeszcze propozycje na cztery kapcie o szerokości 165. Podobno godne uwagi a cena zachęcająca. 35 zł/ szt. Wiem jeszcze, ze nazywają sie PASSIO, czy jakoś tak. Jutro jade je oglądnąć.

  
 
Passio sa z debicy, hmm letnie z debicy slyna sliskoscia
  
 
Również słyszałem same niepochlebne opinie o oponach z Dębicy. Ba nawet sam jeżdż na Tersusach - nie chce tutaj przeklinać, ale te opony nadają się tlyko i wyłącznie na śmieci!!!!! Śliskie, wyoblone i do tego zdarte, ale to juz moja robota.

Jednym słowem - NIE KUPUJCIE OPON Z DĘBICY!!!
  
 
Cytat:
2005-06-02 23:35:21, Leszek_Gdynia pisze:
Również słyszałem same niepochlebne opinie o oponach z Dębicy. Ba nawet sam jeżdż na Tersusach - nie chce tutaj przeklinać, ale te opony nadają się tlyko i wyłącznie na śmieci!!!!! Śliskie, wyoblone i do tego zdarte, ale to juz moja robota. Jednym słowem - NIE KUPUJCIE OPON Z DĘBICY!!!



Ja dpoprawie:
NIE KUPUJCIE LETNICH OPON Z DĘBICY!!!


Zimowki sa jak najbardziej OK Takie sobie frigo z niejednej zaspy moja samarke i mnie wyciagly
  
 
Cytat:
2005-06-02 18:27:33, Wergilius pisze:
. Co do felg od DF albo poloneza to bez dystansów na tył odradzam zakladać



A skad wziac dystanse? Czytalem na forum, ze koledzy wyciagaja je na szrotach z FSO? Ale konkretnie z jakiego modelu i rocznika i o jakiej szerokosci?
  
 
dziwne, ja jeździłem na felgach z poldka nie wiem, moze z 5 lat? moze więcje, juz nie pamietam
miałem i na tyle i na przodzie, o dystansach nawet nie myslałem i nigdy nic złego się nie stało,śruby siedziały jak trza
  
 
No jest dokłądnie tak jak Grzesiek pisze - nie trzeba dystansów do felg od poldasa w ładzie.
  
 
Otoz to! Do 13" polonezowskich na pewno nie potrzeba dystansów!!
  
 
Dokladnie tak, lato z debicy jest do bani. Zimowki sa spoko. Ja polecam Continentale eco3 Przejechalem juz na nich kilka tysiecy i sa super. Natomiast z najtanszych oponek warte uwagi sa Daytony D100 i Mabory Street Jet
  
 
To ja może nie napisze jakie opony kupiłem.


Oponki - używki, ale wyglądają ładnie. 4 mm bieżnika. Utrzymane lux. No i ta cena. Ale po tym jak przeczytałem tutaj tyle nieprzychylnych opini o nich to zacząłem mieć mieszane uczucia. Ale co tam, za takie pieniadze to można testować. Jak będą tak beznadziejne to się wymieni. Przejechałem na nich juz ze 20 km i nie zauważyłem wiekszej różnicy od D-124.
Poza tym jestem z Dębicy i jakimś skrajnym lokalnym patriotyzmem pasuje się wykazywać.

Pozdrawiam