Skrzynia blaupunkt + wzmacniacz blaupunkt

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czolem!
pierwszy moj to post i oby znalazl odzew!! wiec tak: przejrzalem forum ("szukaj") i nic o interesujacym mnie sprzecie nie znalazlem. a interesuje mnie: skrzynia blaupunkt GTb 300 i wzmacniacz blaupunkt GTA 400 i tu pytanie: czy to razem bedzie mialo rece i nogi? czy dobrze to razem zagra? reszta sprzetu w aucie to radio kenwood kdc 307 i przod blaupunkt GTc 172.
tu jest sprzet:
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2308493

licze na wszelkie opinie i rady bo mnie strasznie odlozona na audio kasa korci...
  
 
Jeżeli chodzi o tą skrzynie 250700 watt wątpie żeby ten wzmacniacz po zmostkowaniu dwóch kanałów dał moc idealną pod ten głosnik.
Z tego co czytałem moc rms jest to ok 120 % mocy jaką należy podać.
Chyba ten wzmak 200 rms-u nie da.
Ale może sie myle.
Napewno to zagra ale czy wykozysta w pełni suba ........?
Tyle niestety tylko moge pomóc.
Pozdrawiam Tomek
  
 
to kiepska wiadomosc maniak!! czyli to nie jest najlepsza koncepcja... takie duze forum... niech ktos jeszcze sie wypowie!

to moze sprobuje z innej strony. gdybym za wszelko cene chcial zostawic to skrzynie to jaki do tego wzacniacz dobrac? (tak kolo 350-400pln)
i na odwrot: jakbym chial zostawic wzmacniacz to jaki glosnik/skrzynie do tego dobrac? (250-300pln)


[ wiadomość edytowana przez: pomaranczowa_strzala dnia 2005-03-22 22:48:37 ]
  
 
Jeżeli nie jestes jakims mega audiofilem to mozna tak to zestroić.
To że wzmak nie wykożysta w pełni możliwości skrzyni wcle nie znaczy że to brzydko zagra.Głośny bass i trzęsienie wszystkim co sie da w aucie myśle ze będzie gwarantowane.
Pozdro