126 - odkrecona sruba - jakie skutki??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dzisiaj zagladam do silniczka bo jakos tak dziwnie brzeczal patrze a tu odkrecona jest sruba (zdiecie)

moje pytanko jest takie jakie moga byc tego skutki ze byla odkrecona , dodaje ze przykrecilem i dalej cus brzeczy
  
 
ten typ tak ma.
jak nie brzęczy to znaczy że popsuty

ps. dokręć tą i posprawdzaj resztę.
tylko nie wieszaj się na nich.
  
 
ja wiem co dzwoni ja wiem ja wiem
  
 
wydaje mi sie, ze nie masz przykreconego wydechu do kolektora...

ps: a tak przy okazji, nie jest zbyt krótki przewod paliwowy? wydaje sie na fotce bardzo naciagniety, a przeciez silnik caly czas sie "kolysze" w czasie jazdy;)
  
 
ja to bym sie skupil na wydechu jednak .... szczegolnie spojrz na kolanko wydechowe na 2gim garze a jak znajdziesz srubke to dopiero pomysl gdzie dzwoni ostatecznie od razu spojrz na obejmy tlumika
  
 
niezla zagadka tez ja rozwiązałem evil ma racje nie masz srobki na drugim garze i to raczej jest przyczyna
  
 
Dzwoni obudowa termostatu czyli to co się odkręciło. Należy wszystkie sróbki sprawdzić szczególnbie na drugim garze i ewentualnie podokręcać, jeśli nie masz wyczucie kożystaj z klucza dynametrycznego. Dość często także pęka owa blacha lub jej mocowania stąd też brzęczenie się zaczyna
  
 
aha zdiecie jest stare i faktycznie 2 kolektor nie byl przykrecony teraz jest ok i to nie jest przyczyna
tylko ze wedlug mnie to nie jest taki szczegolny dziek jak by sie cos odkrecilo, a czy ta odkrecona sruba zaznaczona na czerwona mogla doprowadzic do jakiegos uszkodzenia ??

sorki ze takie duperele pisze ale chyba poto jest forum

[ wiadomość edytowana przez: skubip dnia 2005-03-16 14:45:41 ]
  
 
Ta sruba conajwyzej mogla doprowadzic do popekania blach termostatu. sprawdz dokladnie wydech obejmy czy sa skrecone i czy do kolanek jest dokrecone/. dzisiaj to rpzerabialem.