Polonez Truck model 2004 !

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ze strony Polskiej Fabryki Samochodów dowiedziałem się że trwają prace studyjne nad modelem Truck 2004 oto jego prototyp

Podam jeszcze link do galerii gdzie można zobaczyć sobie tasmę montażową http://www.pfssa.pl/aktualnosci.htm Szkoda ze nie robią osobówek ale mi sie i tak Trucki zaczęły podobać bo to można cos przewieźć i z dziewczyną poszaleć na pace w lesie
  
 
Też nasuwa mi się pytanie dlaczego tylko truck - poldki się znudziły?? Ja znam wielu ludzi którzy chętnie kupiliby nwego poldka!
  
 
Ja również znam takie osoby ale pewnie jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase Syndyk Daewoo-Fso w Lublinie wystawił na sprzedaż tasme montażową Lublina za 1 mln dolarów wiec ciekawe ile za tasme na Zeraniu - a moze by sie tak zrzucic i zaczac produkcje ?
  
 
Jestem za ale wtedy chyba będzie trzeba troszkę podnieźć składkę
  
 
Cierpliwości, jak dobrze pójdzie to może i osobówki będą znowu robić ? Może jakiś Polonez Caro Super + powstanie ?

Nie da się jednak zaprzeczyć że trucki mają swój urok
  
 
No ale wiesz każdy na pieciolecie klubu dostałby po nowym Poldku
  
 
Ja juz sie w tym wszystkim pogubilem... Nie wiem jak to jest ale w Polsce nic nie moze byc normalnie !!! Nysa niby padla... a tu Polonez truck 2004 jakies Clicki??? Lublin tez przejety zostal przez Andorie... Andorii chciano zabrac koncesje i musieli stawic sie na przetarg koncesyjny ( w koncu nie wiem jak to sie skonczylo?). Matizow i Lanosow tez juz nie powinno byc a w salonach nadal stoja i maja sie calkiem niezle (chociaz do rekordow sprzedazy z 1998-1999 bardzo daleko) Nie moge pojac kto robi taki syf w Polskiej motoryzacji??? Kto ma w tym interes??? Po co zamykali produkcje Poldka wystarczylo go zmodernizowac unowoczesnic
i mogl nadal byc sprzedawany !!!
  
 
Swoją drogą na głównej stronie fso ten nowiutki truck bajerancko się prezentuje przy tym kiczowatym clicku,

tak to już jest z tymi kontrastami.

Tylko dlaczego najnowsze trucki nie mają chłodnicy takiej jak na rysunku przedstawionym przez wodza ?
 
 
Ja słyszałem że na Żeraniu i w LUblinie chciał ROVER wykupić nawet z długami na wp był link kiedyś ze 2 miesiące temu ale co się z tym stało to nie wiem ;( A jak by osobówki zaczeli robić takie zajebiste i tanie to by nareszcie moaże rynek odżył
  
 
wyjaśnienie - ten post niezarejestrowany (o kiczowatych clickach) to mój, tylko mi IE trochę naprzestawiał.

Na szczęście mam już Mozillę.

  
 
wymiękam jak patrze na to zdjęcie Co do samego trucka to auto jest super. Wiem bo mam, jeżeli ktoś ma jakiś mały biznesik to auto tego typu jest idealne ze względu na bardzo dobrą ładowność itd. A nowy truck to by było coś...
  
 
na tym rysunku ten przód przypomina mi volvo!! a to jest ewidentny plus!! tak czy inaczej coś nareszcie zaczyna sie dziać!!!
  
 
Cytat:
2003-11-28 22:48:09, Anonymous pisze:
Swoją drogą na głównej stronie fso ten nowiutki truck bajerancko się prezentuje przy tym kiczowatym clicku,

tak to już jest z tymi kontrastami.

Tylko dlaczego najnowsze trucki nie mają chłodnicy takiej jak na rysunku przedstawionym przez wodza ?


Bo to model koncpecyjny nad którym trwaja prace i nazywa sie Truck 2004 - podoba mi sie bardzo, zreszta chcialbym miec Trucka. Stwierdziłem że napisze do fabryki zapytam sie o to jak idą postepy przy nowym modelu w końcu 2004 rok mamy za pasem
  
 
Ja napisałem też maila dzisiaj w południe. Mam nadzieję, że w poniedziałek otrzymam odpowiedź na moje pytanie dotyczące prac nad projektem itd
Cytat:
na tym rysunku ten przód przypomina mi volvo


to samo powiedział mój tata jak dzisiaj mu to zdjęcie pokazałem
  
 
WEDLUG MNIE TO RACZEJ FIATA DOSTAWCZEGO MARKI NIE PAMIETAM
  
 
Cytat:
2003-11-28 21:22:51, bandzior pisze:
Też nasuwa mi się pytanie dlaczego tylko truck - poldki się znudziły?? Ja znam wielu ludzi którzy chętnie kupiliby nwego poldka!



Dlatego, że na Trucki płyną bardzo duże zamówienia z zagranicy. Poprostu jest na niego popyt. Sprzedaż u nas w kraju to sprawa drugorzędna. Face lifting właśnie dlatego jest też mu potrzebny, żeby mógł choć torchę konkurować pod wzgledem stylistyki z innymi pojazdami dostawczymi we Włoszech czy Belgii. Na resztę modeli Poloneza nie ma popytu a ich produkcja jest nieopłacalna w zwiazku z przestarzała technologią. Przód wzorowany jest według mnie na Fiacie Doblo lub Volvo.

A więcej szczegółów na temat tego samochodu
T U T A J

www.fsomoto.xip.pl





[ wiadomość edytowana przez: Lajkonik dnia 2003-11-30 00:12:26 ]
  
 
I WSZYSTKO SIE ZGADZA