Spryskiwacze lamp

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kupiłem 3 miesiace temu Passata 2001 w wersji full! Mam tam xenony! Nie działaja spryskiwacze lamp, patrzyłem na bezpieczniki, w miejscu gdzie powinien byc bezpiecznik do tego jest puste miejsce, bez blaszek, tak jakby tego nie było!
Przez pierwsze 5 misiecy samochod byl zarejestrowany na fabryke VW w Wolfsburgu! Podejrzewam ze był to jakis prezentacyjny model, lub testowy!
Samochod jest bezwypadkowy! Automatyczne poziomowanie lamp dziala, po zdjęciu zderzaka (przy wymianie paska rozrządu), wszystkie mechnizmy do spryskiwaczy są, ale dlaczego nie chca sie otwierac i spryskiwac??
Prosze o jakies rady! Co to moze byc?
Pozdrawiam i z góry dziekuje za posty!
  
 
Cytat:
2006-01-18 22:07:02, Smogi pisze:
Kupiłem 3 miesiace temu Passata 2001 w wersji full! Mam tam xenony! Nie działaja spryskiwacze lamp, patrzyłem na bezpieczniki, w miejscu gdzie powinien byc bezpiecznik do tego jest puste miejsce, bez blaszek, tak jakby tego nie było! Przez pierwsze 5 misiecy samochod byl zarejestrowany na fabryke VW w Wolfsburgu! Podejrzewam ze był to jakis prezentacyjny model, lub testowy! Samochod jest bezwypadkowy! Automatyczne poziomowanie lamp dziala, po zdjęciu zderzaka (przy wymianie paska rozrządu), wszystkie mechnizmy do spryskiwaczy są, ale dlaczego nie chca sie otwierac i spryskiwac?? Prosze o jakies rady! Co to moze byc? Pozdrawiam i z góry dziekuje za posty!


a silniczki sa ok ?
wezyk od plynu tez?
  
 
Nie rozbierałem tego więc nie wiem!
Zauwazyłem to juz po wymianie paska rozrządu i dopiero wtedy sie spytałem mechanika czy wszystko jest!
Powiedział że tak, a nie miałem narazie czasu drugi raz tego rozbierac samemu!
Narzazie chciałem się dowidziec czy taka usterka jest typowa!
Jesli tak sie nic nie dowiem to rozbiore to i wtedy sie najwyzej odezwe!