Jaki telefon? - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiec tak, przejechalem moja nokie i umarla, znaczy sie nie lapie zasiegu, kumpel twierdzi ze nie oplaci sie naprawiac.

wiec

Jaka Nokie mam sobie kupic zeby:
- miala obsluge Javy (mozna bylo uruchomic mini opere)
- miala funkcje modemu (mozna bylo laczyc sie z komputera w net w razie awarii lacza)
- byla tania
- nie musi byc polifoni
- nie musi byc kolorowego wyswietlacza
- bez aparatu i zbednych bajerow

ktos mi pomoze
  
 
To moja 3100 chyba taka była nie bardzo tylko wiem jak z tymi 2 pierwszymi funkcjami dokładnie bo nie sprawdzałam nigdy
 
 
Jeśli chcesz normalny tel to kup sobie 6610, bateria długo trzyma, ma jave, kolorowy wyswietlacz i jest tania góra 250zł. Miałem kiedyś ją i była spoko. Ale teraz postanowiłem ze nie kupie Noki bo to juz niejest ta sama firma, robią ją japończyki i co druga nowa seria telefonów jest padnięta przezuciłem sie na Samsunga S400i jestem bardzo zadowolony
  
 
Cytat:
2006-06-18 11:55:16, Dragster_13 pisze:
Jeśli chcesz normalny tel to kup sobie 6610, bateria długo trzyma, ma jave, kolorowy wyswietlacz i jest tania góra 250zł. Miałem kiedyś ją i była spoko. Ale teraz postanowiłem ze nie kupie Noki bo to juz niejest ta sama firma, robią ją japończyki i co druga nowa seria telefonów jest padnięta przezuciłem sie na Samsunga S400i jestem bardzo zadowolony


hehehe
ale Lama !!
chwali sie jak nie wiem co ;p
ja mam poczciwa nokie 6030
bez zbednych bajerow itp
jak spadnie to spadnie
nic sie jej nie stanie ;p
kiedys jak spadala to sie rozkladala na czesci
teraz po majsterkowaniu Dragstera juz sienie rozpada pozniewaz nie wiedzial jak zalzyc tylnej klapki to ja na sile wepchnal i sie cos tam zagielo i juz sie tak ladtow nie otwiera ;p
  
 
ja doszedłem wkońcu do wniosku ze najlepszy telefon jaki miałem to Panasonic GD92 , SE d750i chowa sie do niego , jedynie to aparat ma ale denerwuje mnie ze mam na maksa ustawioną głośnosc w słuchawce i słabo słychac jak sie rozmawia i w lesie koło Łoziny pod wrockiem jak sie rozmawia to przerywa cuduje co w Panaszrocie nie było mozliwe , odbiór rozmowy był czysty
  
 
Cytat:
2006-06-18 23:58:15, sterciu pisze:
ja doszedłem wkońcu do wniosku ze najlepszy telefon jaki miałem to Panasonic GD92 , SE d750i chowa sie do niego , jedynie to aparat ma ale denerwuje mnie ze mam na maksa ustawioną głośnosc w słuchawce i słabo słychac jak sie rozmawia i w lesie koło Łoziny pod wrockiem jak sie rozmawia to przerywa cuduje co w Panaszrocie nie było mozliwe , odbiór rozmowy był czysty


heh sterctam miales antene jak od cb a w tym to ni rudej pipki
  
 
Tazo powinieneś sie cieszyć a nie narzekasz
  
 
Cytat:
2006-06-19 07:45:55, taz pisze:
heh sterctam miales antene jak od cb a w tym to ni rudej pipki



Taz miałem juz SE bez anteny i sto razy lepiej odbierał pozatym jak mi komórki padły w niedziele to dopiero je teraz do prundu podłaczyłem wytzrymałem dwa dni bez telefonu to moze wogóle zrezygnuje z nich
  
 
no i kupilem znow komore - Nokia 3410


Ale zeby nie bylo, szukam Nokie 6310i, jakby ktos gdzies slyszal o takiej w cenie do max 300 PLN-ow to z checia bym sie w taka zaopatrzyl, najlepiej sprawna, z pudelkiem, ladowarka i takie tam
  
 
Dla mnie w telefonie najważniejsza jest bateria, bo jeżeli "trzyma" dwa dni to mnie szlag trafia z takim telefonem!!
Wspomniana 6310i to jest pod tym względem genialny telefonik, bateria długo wytrzymuję i w ogóle jest spoko. Znajomy taką miał i zamienił na 6630 czy jak to tam leci i ta wytzymuję mu 2 dni, gdy w porównaniu tamta chodziła prawie tydzień. Ostatnio powiedział że chyba weźmie tamtego wyjmie z szuflady i będzie z tamtym chodził bo do tego nerwów nie ma Niestety teraz jest coraz mniej telefonów które mają mocne baterie

W domu wśród telefonów (A65, motka c651 i jeszcze jakieś) najbardziej trzyma... Sagem My-X1!!! Wydawałoby się tanie gówno, a spokojnie wytrzymuję 5-7 dni, oczywiście nie leży przez ten czas bezczynnie
  
 
doradzicie mi jaki tel z oferty Orange wybrac?
bo juz mnie cos trafia jak czytam opinie o nich
w cenie tak do 200pln max 300
zastanawiam sie nad:
-Motorola L6
-Sagem MYX6-2
-Sagem MY401X
-Sony Eron K700I
-...

co wy na to? jest tu jakis znawca
  
 
SE k700i
  
 
ja teraz chyba sobie kupie V3
  
 
Cytat:
2006-11-08 15:51:38, Quattro pisze:
ja teraz chyba sobie kupie V3



kicha.

mam V3 , K750 i 6310 i SE wygrywa.

choc ma slabsza baterie niz Nokia
  
 
mnie ma sie telefon podobac po prostu podobac... nie potrzebuje Kombajna
  
 
ja przedluzylem umowe i dostalem Nokie 6280 -niewiem czy dobrze zroblem-mialem brac SE 800i ?
  
 
pytanie - tylko taki ja mialem SE T630, pozniej SE K700, teraz K750 i nie narzekam, w tym ostatnim bateryjka trzyma mi 5-7 dni, ma pare bajerkow i wogole lubie design SE...bo Nokia to.... no nie lubie ich i co zrobic
  
 
ale wiesz o jakiej noki möwimy-tez jest naszpikowana
  
 
Mimo że teraz nie mam Nokii to jednak uwazam że to najlepsze telefony.
 
 
Cytat:
2006-11-09 18:40:01, storm pisze:
Mimo że teraz nie mam Nokii to jednak uwazam że to najlepsze telefony.


tak kiedyś były!!! :
5110,3210,3310,7650
...a później sorki ale trzaskane taśmowo w tajlandii i okolicach "fszystkomające" różniące sie jedynie obudowami telefony

nie wiem jak teraz ,ale dalej bije od nich ilością (nie jakością )