[TVN Turbo] Auta PRL-u

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktos oglądał ten program na TVN Turbo , ciekawe o czym może mi sie uda w weekend zobaczyć
  
 
nie mam tvn turbo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



ale moze i dobrze ze nie mam, bo bym caly czas ogladal, stracil prace studia dziewczyne...
  
 
jest multum powtorek wiec razcej bys nic nie stracil a rak apropos to ja ogladam ostatnio fajne byly mikrusy
  
 
taaa powtórek jest sporo.. ale Top Gear to ja moge bez końca oglądać.. nie studiuje a dziewczyna została pogodzona z moją pasją
  
 
Tak, "Legendy PRL-u" nosi dokładnie nazwę. Widziałem kilka odcinków, m.in. o Mikrusie, Skodzie. Prowadzący jest średni ale ogląda się przyjemnie
  
 
fajny byl program o Warszawce.

[ wiadomość edytowana przez: flowerman dnia 2005-01-13 07:35:34 ]
  
 
ja tez chce ja tez chce ja tez...
  
 
No ja na TVN Turbo musze jeździc do mamy i na auta PRL-u zamierzam odwiedzić mamę w sobotę
  
 
ale dziwnym zbiegiem okoliczności większość aut w tym programie jeździ na rejestracjach KR a nie widziałem żeby były to auta zrzeszone w jakimś klubie

sie słabo chłopcy w Kraku starają(nie mówie o nas bo do nas raczej nie pasują )
  
 
siemaka ja tez oglandam Legendy prl-u no bo posiadam 2-fiaciory i interesuje sie polska motoryzacja program mi sie podoba tylko za mało jest df-125p ale naj bardziej podoba mi sie program "MONSTER GARAGE" te ziomki mnie Ro......ą oni sa okej hehe pozdrawiam!!
 
 
monster garage widzialem kiedys u ojca jak robili z lady 2107 takie auto ze......................................................................


musze sobie sprawic ten kanal...
  
 
z tvn turbo to tylko top gear i fifth gear ogladam... A prowdzacy Legendy... jest do bani. Zawsze sprawia wrazenie nieoprzygotowanego i jak by go prlowski oldtimery kompoletnie nie interesowaly. Tak bez cohones ten program prowadzi. A szkoda bo moglaby by dobra a nawet wysmienita pozyjca w szkielku.
  
 
Cytat:
2005-01-13 14:55:00, Voy pisze:
z tvn turbo to tylko top gear i fifth gear ogladam... A prowdzacy Legendy... jest do bani. Zawsze sprawia wrazenie nieoprzygotowanego i jak by go prlowski oldtimery kompoletnie nie interesowaly. Tak bez cohones ten program prowadzi. A szkoda bo moglaby by dobra a nawet wysmienita pozyjca w szkielku.



Ogladam zadko...albo bardzo zadko Legendy PRL-u

No i jedno co moge powiedziec:

TO I TAK DOBRZE ZE CHOC KTOS SIE TYM ZAINTERESOWAL !!

BTW Ten koles Clarkson czy jak sie on zwie...opisal tak Poldolota ze mala bania...normalnie malo z krzesla nie spadlem (ja to biore z usmiechem na mordce a nie z nienawiscia...dlatego odpieram w ten sposob ataki na moja osobe ze jestem jakims "anty-fanem polskich aut)
  
 
Clarkson prowadzi też jakiś program solo. M.in. znęca się w nim nad autami, które nie lubi. Z polonezami zrobił tak że powiesili je na dwóch żurawiach i jebnęli tymi poldkami o siebie. Dla pocieszenia:
- na Porsche 911 zrzucił fortepian
- po Ładzie 2107 przejechał czołgiem
- Forda Sierre zrzucił w przepaść, potem zszedł, stwierdził że przydałby się jej jeszcze wielopunktowy wtrysk paliwa po czym polał ją benzyną i podpalił
  
 
widzialem te programy i z sierra, i z porsche i z lada.
poldki mi uciekly niestety.

ale najbardziej podobal mi sie w TOP GEAR odcinek z Toyota Hilux.
nie doprzebicia.
  
 
Cytat:
2005-01-14 06:40:02, michasmaniak pisze:
Clarkson prowadzi też jakiś program solo. M.in. znęca się w nim nad autami, które nie lubi. Z polonezami zrobił tak że powiesili je na dwóch żurawiach i jebnęli tymi poldkami o siebie. Dla pocieszenia: - na Porsche 911 zrzucił fortepian - po Ładzie 2107 przejechał czołgiem - Forda Sierre zrzucił w przepaść, potem zszedł, stwierdził że przydałby się jej jeszcze wielopunktowy wtrysk paliwa po czym polał ją benzyną i podpalił


to pewnie przy tej twardości blach odbiły sie od siebie i połamały żurawie
  
 
Cytat:
TO I TAK DOBRZE ZE CHOC KTOS SIE TYM ZAINTERESOWAL !!



Dokładnie. Niestety poza tym program jest troche lipny. Samochody które prenentuja to niestety w wiekszosci złom, a nie zabytki, za mało jest samochodów odrestaurowanych. Jesli chodzi o scenerie w ktorej kreca odcinki to pozal sie Boze, jak zobaczyłem kolesia zawracajacego Fiatem abarthem na recznym na jakiejs uliczce w centrum miasta (odcinek o sportowych samochodach PRL)

Nawet nie ma co tego porownywać z Motorwizją Classic
  
 
No ja będę ogladać dziś o 16:30 pierwszy raz z odczuciami się napewno podzielę z Wami
  
 
no patrzcie prezesa zamurowalo i nie podzieli sie znami
  
 
czekałem aż ktoś coś napisze. Odcinek był o Moskwiczu. Program mi się podobał, jednak prowadzący jest do niczego. Widać, że bardziej by chciał prowadzić program De Lux niż ten. Rozłożył mnie swoimi pytaniami bo pierwsze o co pytał to ile można takim pojechać (jakby akurat V max byłaby najwazniejsza), a wkurzył mnie jak się przejechał Moskwiczem jego uwagi były żałosne, auto "nie przyspiesza ale jedzie" "siedzi się jak na zydlu" moim zdaniem kompletny brak szacunku do takich aut jaki klimatu programu. Jednak dobrze że coś takiego jest. Za tydzień będzie Łada