DZIAŁ ---- ASTRA GSI - Strona 24

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Silnik C20XE ze skrzynią i komputerem

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68610578
  
 
Przepraszam że nie podałem jeszcze żadnego namiaru o którym mówiłem wcześniej, sprawa zrobiła się troche bardziej skomplikowana z tym numerem (łatwiłem sprawe za pośrednictwem kobiety). Może jeszcze cos wykombinuje ale lepiej nic nie obiecać.
Jest ktoś w klubie kto zna tego kolesia lub ma do niego kontakt, ale nie wiem kto to jest, jedyne co wiem to że jest ze śląska.
Pozdrawiam
  
 
Swego czasu szukałem nadkola przedniego do GSI.
Groziło mi kupienie nowego w ASO za 150 zł.
Podobno nie robią podróbek. A jednak robią........ 50 zł za sztukę.
I pasuje!!!

Chlopaki z Krasiniskiego znaleźli. Namiary podałem do nich w "Polecanych Warsztatach" (06.11.05)
  
 
Witam po krótkiej przerwie
PYTANKO, czy mozna wymienić samo tylnie łożysko czy wystepuje ono tylko z piasta???
i może ktos wie ile taka imprezka kosztuje???
Pozdrawiam!!!!
  
 
Tommi>>to tak sa dwa roszaje z piasta jako calosc i z wymiennym samym lozyskiem.Teras tylko kwestia tego jakie masz!!!a i czy masz abs??bo piasta z abs to koszt ok500zlale mozna przerobic i zalozyc normalna piaste i bedzi o wiele taniej.Pozdro
  
 
Hej.Szukam zawieszenia seryjnego do swojego potworka Gsi.
Będę wdzięczny za jakiekolwiek namiary na osobe,która coś takiego posiada.
Mam do oddania regulowane KONI ze sprężynami H&R w bdb stanie za mądre pieniążki bo chcę żeby stała wysoko na zimę.
Pozdrawiam.Kontakt 504174044 - Grzesiek.
  
 
mam zawieszenie fabryczne i tylną piastę
proszę na @
  
 
a sam szukam zderzaka gsi lub połowę -całą z prawej strony(aby z dwóch jeden zrobić)
  
 

Cytat:
2005-11-12 01:28:06, MAJA_kula pisze:
Tommi>>to tak sa dwa roszaje z piasta jako calosc i z wymiennym samym lozyskiem.Teras tylko kwestia tego jakie masz!!!a i czy masz abs??bo piasta z abs to koszt ok500zlale mozna przerobic i zalozyc normalna piaste i bedzi o wiele taniej.Pozdro



no kurcze sam nie wiem, mam piaste z ABS, wpadne w tyg do garage i oblookam.
dzieki wielkie
  
 
Jesli czujnik wychodzi z piasty na jej srodku to niestety calosc.Jesli z belki tak lekko z boku to rozbieralny
  
 
Kiedyś marzyło mi się aby zorganizować spotkanie z jak najwiękjszą GSI w jednym miejscu!!
To był by wynik.

Mozna by w tym kierunku cos zdziałać w 2006r.
Pomyślcie.
Trochę GSI z zachodu przyjechało. Ludzie przy nich grzebią ( 5,5 s dp 100km ŁOŁ - waszka) warto spotkać się i poganiac się.
Myślę o jakimś torze, płycie.
  
 
Cytat:
2005-11-18 20:57:51, GSI pisze:
Kiedyś marzyło mi się aby zorganizować spotkanie z jak najwiękjszą GSI w jednym miejscu!! To był by wynik. Mozna by w tym kierunku cos zdziałać w 2006r. Pomyślcie. Trochę GSI z zachodu przyjechało. Ludzie przy nich grzebią ( 5,5 s dp 100km ŁOŁ - waszka) warto spotkać się i poganiac się. Myślę o jakimś torze, płycie.



Dokładnie mnie też się marzy spot odkąd posiadam to auto ,jest nas napewno na tyle żeby fajny zlot zrobić wzorem innych klubów.

Tylko jeśli chodzi o taką imprezke to najlerpiej pomyśleć o miejscu w centralnej polsce żeby każdy miał możliwie jak najbliżej (to moje zdanie).

Jest dużo czasu i faktycznie można by o tym podyskutować ja w każdy razie jestem na TAK .
pozdrawiam
  
 
Myślałem o zlocie nie tylko samych Astr GSI tylko wszystkich samochodów z silnikami C20XE/LET.
Zapewne i tak najwięcej będzie naszych GS-ów.

Centrum Polski....to wieś Piątek w Łodzkim.
Termin zlot-u będzie ustalony do końca roku. Myślę, że będzie to termin w okolicach Maj-Czerwiec 2006.


  
 
I to mi sie podobamoja babcia chetnie polatala by po jakims torze tylko abym nie musial wlasnei dluzej jechac niz sie bawic przy spalaniu z moja skrzynia to ok12-29litrow nie jest na moja kieszenale checi mam a to juz duzo pozdro dla Centrum!!!
  
 
Witam kolegów i mam pytanko ile średnio pali silniczek 2.0 w asterce ??
  
 
Co do spotkania to mogę coś zorganizować na torze w Miedzianej Górze.W tym roku mój serdeczny przyjaciel Dawid zrobił złot mitsubishi eclipse i było super.Gram w klubach jako dj więc jeśli chodzi o wieczór to mogę załatwić lożę w jakimś klubie i tańsze wejściówki.
Jeśli chodzi o spanie to na torze jest hotel i mogę pogadać z szefem toru w sprawie tańszych noclegów a w dzień możemy ustawić próby sprawnościowe na torze lub jechać zwiedzić góry świętokrzyskie - a zapewniam że jest co zwiedzać.
  
 
Cytat:
2005-11-26 17:35:54, Mec pisze:
Witam kolegów i mam pytanko ile średnio pali silniczek 2.0 w asterce ??



c20ne pali więcej niż c20xe a to ile pali zależy od tego jak jeździsz
  
 
Miedziana Góra!!!! To mi sie podoba
  
 
Srednio 10L po mieście.
9 L w trasie

Chyba ze ekonowmicznie się turlasz to....

9.0 l w miescie

6.9l w trasie. ( mói rekord na trasie Gdańsk-Warszawa)

  
 
posiadam astre kombi 2.0 8V . kubełkowe fotele , sportowa kierownica 3 ramienna. wentylowane tarcze szyberdach , obrotomierz i pare bajerów .wszystko fabrycznie
ale moje pytanie czy kombi może być gsi ????
Ponoć moje tak , ale ja wiem ??????
co na to eksperci ????