Cb radio: tu możemy się przywitać - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam witam, Zamość się kłania. Alan 48 Plus Multi z Lemm Colt na Berlingo.
  
 
Witam wszystkich -Andrzej77
  
 
WITAM WSZYSTKICH!!!! jak narazie poczatkujemy i zamierzam nabyc midlanda 1001 + jakiegos bata na dach jak narazie nadaje z domu wiec w razie problemu z wyjazdem z piły na poznan czy koszalin bydgoszcz itp to sluze pomocajuz niedlugo prawko zdaje wiec na trasie tez czesto mnie bedzie widac i slychac POZDRAWIAM
  
 
Witam mobilki i stacjonarne. Sam od niedawna cb-maniak. Stara onwa w białym busiku zwanym bobkiem . Najczęściej dawne bialskopodlaskie.
  
 
Witam wszystkich!
Jestem nowym użytkownikiem CB bo mam radyjko dopiero od dzisiaj.Pozdrawiam wszystkich i szerokosci.
  
 
witam jestem nowym uzutkownikiem mam nadzieję że mi pomożecie
  
 
witam wszystkich,jestem użytkownikiem cb od kilku dni i mam nadzieję dowiedzieć się ciekawych rzeczy na tym forum.kraków.
  
 
Witamy nowych userów , jednocześnie prosimy o nie zakładanie nowych wątków jeśli istnieją inne o podobnym lub zbliżonym temacie. można się dopisać do istniejącego wątku jeśli poprzednie posty nie dają odpowiedzi na Wasze pytanie.
Wspólnie budujmy dobrą atmosferę na forum to będzie nam się chciało sobie nawzajem pomagać.
73
  
 
Witam wszystkich. Od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem zestawu składającego się z radyjka uniden 520 xl i antenki mi-145. Mam nadzieję że w razie problemów mi pomożecie i że również będe mógł się odwdzięczyć. Do usłyszenia na drodze. Pozdrawiam. Szerokości i nie dajcie się złapać
  
 
Witam wszystkich
NEW!!!
  
 
Witam wszystkich zapalencow CB'radia
  
 
Wąsnie stałem się szcześliwym posiadaczem CB radyjka, świetna rzecz podróżowanie stało się przyjemniejsze...Zawsze masz kontakt pod reką mopżna pogadać wypytać o droge, ostrzegać innych...
Witam wszystkich serdecznie...
  
 
Jestem nowy na tej stronie na radiu od 6lat
  
 
Witam! Wlasnie sie zarejestrowalem i uwazam ze to swietne forum rowniez posiadam CB Uniden 520xl i antenke President ML 145 i jestem bardzo zadowolony.Pozdrawiam wszystkich.

[ wiadomość edytowana przez: scorpionn dnia 2006-08-27 00:51:23 ]
  
 
Witam wszystkich od niedawna jestem posiadaczem Midlanda 77-114
Tak więc czas na forum CB
Pozdo Paint (a wszczególności ESPEROMANIAKÓW)
  
 
Witam wszystkich
wczoraj zamówiłem unidena 510 z hustlerem
nie mogę się doczekać nadejścia przesyłki

w planie miałem 520,ale zdecydowały pieniądze-niby róznica nie duza,ale jest

Góral lub dcnt-jak znajdziecie chwilę czasu to dodajcie mnie do listy klubowej

pzdr
  
 
Witam

Od tyg mam CB Cobra 19DX ( moje pierwsze w życiu CB ) , jeżdze dużo bo jakieś 6,5 tyś miesiecznie , jest zajebiste na drodze

Pozdr dla wszystkich Mobilków i Mobilek


  
 
witam wszystkich - jestem zielony w sprawach cb i nowy na tym forum - mam pytanie właśnie dostałem od znajomego dwa radia jaws mark 2 i zupełnie nie wiem czy one się do czegoś nadawają - z tyłu pisze 40 channel am a z tego co wyczytałem chyba powinno być fm - ale nie mam o tym pojęcia - może mi ktoś pomóc w kwestii czy te radyjka jest sens wkładać do samochodu - czy trzeba je jakoś przestrajać? czy lepiej kupić flaszkę i miło spędzić czas - dzięki za nieuszczypliwą odpowiedż.hehe
  
 
witam wszystkich użytkowników CB.
Od tygodnia posiadam radyjko Midland 1001, jest to moje pierwsze.
Jak na razie jestem zachwycony, tylko wyczytałem że za granicą nie można używać na AM. Co zrobić z tym problemem gdy wyjadę za granicę ????
życzę wszystkim szerokości i przyczepności.
  
 
Witam
Bezsensu bylo zakladac nowy temat wiec spytam tutaj bo widze koledzy pala sie do podzielania sie wiedza
Sprawa moze jest smieszna a moze dziwna ale mnie troche irytuje, chodzi mianowicie o to ze jak wlacze cb i nacisne gruche to z samochodu slysze takie dziwne dzwiek taki jak nieraz sie slyszy przy cofaniu jakis samochodow dostawczych, hmm od czego to moze byc ? radio mam podlaczone pod zapalniczke

pozdrawiam