Cb radio: tu możemy się przywitać - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich , jestem użytkownikiem CB radia , ale tylko na bazie i musze powiedzieć ze to super sprawa !! Polecam wszystkim CB radiu szczególne z modulacją SSB i zapraszam na www.cbradio.strefa.pl
  
 
Witam wszystkich CB radiowiczów.
Mam na imię Łukasz. Jestem z Ciechanowa.
W CB radiach "siedzę" od ok 3 lat. Posiadam radiostację bazową z radiem SUPER CHEETAH i anteną 5/8 na wysokości 7 metrów.
Całym swoim doświadczeniem jestem skłonny się wymienić z innymi użytkownikami. Macie pytania to piszcie.
Pozdrawiam
  
 
Okolice pięknego miasta Zamościa stacja mobilna " Bielo" się kłania.

Pozdrowienia dla wszystkich CB - maniaków
  
 
witam gorąco coraz większą rzeszę cymbalistów...
  
 
Wszyscy sie witaja to i ja mówie
CZESC Łuków Pozdrawia
  
 
Hejka ziemia chełmska się kłania!
Pozdro dla wszystkich!
szerokości!
  
 
Łuków wita wszystkich okutych w radyjko.Dobra zabawa.Heee;
  
 
Siemano Ludziska pozdro dla wszystkich Mobili z LKP i nie tylko.
  
 
"Breko,Breko" Witam wszystkich CB-maniaków!
Szerokości dla was i nie dajcie sie złapać
  
 
witam jestem tu swwierzy pozdrawiam cały squad cb-maniaków null
  
 
Witam wszystkich ! Od dzis jestem z Wami , mam nadzieję że będzie nas coraz wiecej .
  
 
Witam serdecznie wszystkich
  
 
Witam wszystkich.
Można mnie spotkać najczęściej na trasie Gdańsk - Gdynia wieczorkami. CB ? - mam jakiegoś starego rupiecia - nawet nie wiem jakie on ma parametry. Antena ?? - ojciec mi znalazł jakiegoś"kikuta" w piwnicy i jak na razie gada się przez niego dobrze.

pozdrawiam
  
 
Ouragan wita Was!
Dzięki temu forum śmigam od niedawna z "cymbałem". W trasie nieodzowne. Szerokości!
  
 
Witka!
Ja się przymierzam od jakiegoś czasu, ale jak ostatnio zabuliłem 200 zł na wylocie z inka, to ostatecznie postanowiłem zmontować CB sprzęta na amen. Teraz tylko kwestia co i za ile ale to tylko techniczne szczegóły. za tydzień dwa powinienem byc w eterze, najczęściej na trasie Elblag-Malbork-Toruń -Konin -Wrocław.
Pozdro. Aras.
  
 
Witam.
CB radio w mobilu mam od pół roku, w dobrych czasach miałem na bazie dopuki PAR się nie zjawił.
Na forum od niedawna.
Pozdrawiam i do zobaczenia (usłyszenia) w trasie.
  
 
Witam.
Mam cb od października i uważam że to super "inwestycja".
Pozdr Misiek.
  
 
Witam witam

Posiadaczem CB jestem od kilku dni. Świetna zabawa i super sprawa. Tylko nie wiem po co mi teraz radio/cd i moje dobre nagłośnienie.

Pozdrawiam

Baggio
  
 
Witam witam.

Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do swojego grona, w mobilu mam Jaws Mark2 antena midland 155cm, a domciu zagoscil Midland Alan 28.
  
 
witam wszystkich o widze tu duzo znajomych osob