ZLOT ESPERO WARSZAWA 10.04.2005r.!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ponieważ dużo osób wspomina na temat zlotu w W-wa, to w takim razie postanowiliśmy zrobić zlocik jeżeli będzie ciepło i będzie pogoda w miarę ciekawa to na CARGO, a jeżeli będzie kiepska to na parkingu w SADYBA BEST MALL

ZLOT ESPERO NIEDZIELA 10 KWIETNIA O GODZ.14 - MIEJSCE UZALEŻNIONE OD POGODY
 
 
Jestem za
  
 
BEDE !!!
  
 
Oczywisice tez sie postaram wpasc
  
 
Zmienilem koła....

Jasne że będę.. nawet jeżeli nie Esperakiem (bo może trafić do lakiernika na co liczę) to pojawie się w najgorszym przypadku Teścia Toyotą. 1,4 VVTi

Też ładnie śmiga

Ale niestety totalna seria....
  
 
Ja również postaram się zajrzeć. Co prawda Esperak też idzie pod lakier, ale na szczęście mogę się za to zabrać po terminie zlotu.

Pozdrawiam - SpeedR
  
 
Ja jestem
  
 
Sympatyk MENAGER też się pojawi na zlocie -wpis na jego prośbę.
 
 
Dlaczego zloty nie są o 20:00 (jak kiedyś)?????????

Jak nie będzie o 20tej to nie dam rady dojechać
  
 
Jacus jest ladna pogoda swieci slonce wiec pomyslelismy zeby zlota zrobic w dzien a niemozesz sie wyrwac choc na chwilke?
  
 
Cytat:
2005-04-04 20:17:29, -JACO- pisze:
Dlaczego zloty nie są o 20:00 (jak kiedyś)????????? Jak nie będzie o 20tej to nie dam rady dojechać



Bo jest dobre swiatlo, na cargo liczy sie to, zeby cos widziec.

Chociaz pic tez sie mozemy umowic
  
 
bede
  
 
lukalem na pogode na niedziele bedzie sloneczko wiec razcej spotykamy sie na cargo o 14.00
  
 
Cytat:
2005-04-07 17:51:23, Bartek1112 pisze:
lukalem na pogode na niedziele bedzie sloneczko wiec razcej spotykamy sie na cargo o 14.00



No to fajnie
 
 
Riko skontaktował się ze mną i też będzie na zlocie w niedziele . Wpis na jego prośbe.
 
 
ja pierdziu 14 to strasznie rano, chciałem sie wreszcie wyspać

trudno , jak wstane to będe
  
 
W nocy przestal padac deszcz miejmy nadzieje ze w dzien niebedize padalo ale umawiamy sie jak narazie na cargo o 14.00 jak sie rozpada to sie gdzies przeniesiemy
  
 
Raczej nie bedzie juz padac, ale jeszcze strasznie mokro jest...
  
 
Rozumiem twoja zlosc bo pewnie masz zamiar umyc samochod heheheh. Miejmy nadzieje ze do 14 wyschnie wszystko
  
 
Cytat:
2005-04-10 09:30:00, QLogic pisze:
...ale jeszcze strasznie mokro jest...



Będzie można drift zrobić