ZLOT ESPERO WARSZAWA 10.04.2005r.!!! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na poczatku napisze, ze Lukasz Gajer dal ciala i nie chcialo mu sie przyjechac na zlot Nieladnie


A teraz foty:



Szpachla odpadla i sama rdza zostala
















Dziwnie to wyglada...












Kazaka zimowe naklejanie naklejki






Nie pytajcie co sie stalo z fotelem














Wymiana zapasu...










Kola Rico i dystanse






I w koncu troche spozniony... pojawil sie Tomek




jeszcze sie nie rozbudzil porzadnie




Chodzcie tutaj! Cos znalazlem






Aaaale twarde




O, i tu jakis schoweczek





















  
 
"Tomeczku Dziękuje Za Poinformowanie MNIE KLUBOWICZA o ZLOCIE NA CARGO "


CIESZĘ SIĘ ŻE ZOSTAŁEM WYKLUCZONY Z KLUBU!!!!!!!!!



MIŁO BYĆ BYŁYM KLUBOWICZEM.......
  
 
no tak...

dobze że tym razem mi sie nie dostało opisami
  
 
no to ja też wrzucam swoje fotki (sorki słaba jakość)

[/URL][/IMG]

aha.. ten dziwny sprzęt po lewek to jakiś pożyczak-wynalazek Kosty
Znaczy chciałem powiedzieć Kalibra po ostrym WT hahaha
  
 
w dupe jeża... coś zepsułem...
  
 
jeszcze ostatni raz... zwalonego posta można wywalić !!!

Free Image Hosting at www.ImageShack.us">

[ wiadomość edytowana przez: KaZaK dnia 2005-04-10 19:34:19 ]
  
 
Cytat:
2005-04-10 18:16:27, marcinekzoliborz pisze:
"Tomeczku Dziękuje Za Poinformowanie MNIE KLUBOWICZA o ZLOCIE NA CARGO " CIESZĘ SIĘ ŻE ZOSTAŁEM WYKLUCZONY Z KLUBU!!!!!!!!! MIŁO BYĆ BYŁYM KLUBOWICZEM.......



nie rób scen

wątek wisiał na forum od dawna, o zlocie przypomiałem sobie o 4 w nocy, a gdyby nie norbert który obudził mnie telefonem o 14:30 to bym go przespał.

nikt Cie z klubu nie wypisuje, nie dramatyzuj, czytaj forum uważniej i przyjeżdzaj!
  
 
KaZaK tu masz post w którym znajdziesz jak wrzucić fotkę do postu: BD

Ja właśnie zrzucam fotki na kompa które sam zrobiłem, niestety za dużo ich nie będzie, z powodu iż się baterie rozładowały w aparacie Jak zrzuce wszystkie to pomniejsze je odpowiednio i wrzuce - mam nadzieje, że jeszcze dzisiaj
 
 
Bartek... Prawą stronę Espero (blachy) masz w masakrycznym stanie...
  
 
Gdszie tam w masakrycznym stanie prawie tego niewidac. Bedziesz w borkach to zobaczysz sam. Owszem pod kontem widac takie 2 wgniecenia ale to za poprzedniego wlasciciela zostalo zrobione nie za mojej kadencji
  
 
Bartek....masz zajebiscie zadbane auto, chyle czoła...normalnie na zdjeciach jest na nówka nie smigany i same zdjęcia tez fajne
  
 
Dziekuje. Owszem niejest idealny chodzby to ze ma te wgniecenia na drzwiach noi na blotniku 2 male. Niema co sie dziwic samochod ma 8 lat wiec cos musi miec i wszystkiego sie nieuniknie. Ale staram sie zbey byl w jak najlepszym stanie tak samo wizualnym jak i mechanicznym
  
 
Bartek, to zdjecie z tymi wgnieceniami to nie specjalnie. Dopiero na kompie zobaczylem.

Zoltar, obejrzesz caly samochod i nawet tego nie zauwazysz. Widoczne wgniecenia Bartek ma na prawym blotniku, ale i tak nie psuje to ogolnego swietnego wygladu Batka samochodu.

Felgi na zywo wygladaja super! O tlumiku nie zmienilem zdania
  
 
Zdjecie Pawła:


  
 
Menager, Kosta, KaZaK i Ja już 13:30 na Cargo


...wiesz miałem kiedyś Trabanta...


Riko nadjechał tuningowaną bestia




i QLogic swoją




Zaraz Bartku znajde jakąś rdzę


Neon pali gumę odpowiednio aż dym się do środka samochodu dostał i się mało nie podławiliśmy




Niestety więcej fotek nie mam baterie się cholercia rozładowały

Dzwoniłem do:

Łukasza G. - nie przyjechał - "interes na działce"
Tomasza M. - obudziłem i się pojawił
SpeedR'a - nie przyjechał - sprawy biznesowe
 
 
Cytat:
2005-04-10 22:54:10, Norbert84 pisze:
... dzwoniłem do: Łukasza G. - nie przyjechał - "interes na działce" Tomasza M. - obudziłem i się pojawił SpeedR'a - nie przyjechał - sprawy biznesowe



Potwierdzam... niestety praca (tu drobne zmiany) i zbliżająca się obrona pracy skutecznie ograniczają mi czas do minimum

Zobaczymy się zapewne w Borkach, przyjadę choć na jeden dzień.

Pozdrawiam - SpeedR

P.S Mimo wszystko zapytam... Bartek, gdzie zgubiłeś fotel?
  
 
Fotel jest u tapicera a to dlatego ze moja przyjaciolka przebila mi go zowakiem od spodni no i zrobila sie dziurka
  
 
Cytat:
2005-04-11 06:06:34, Bartek1112 pisze:
Fotel jest u tapicera a to dlatego ze moja przyjaciolka przebila mi go zowakiem od spodni no i zrobila sie dziurka



hm... suwaki w spodniach są zazwyczaj z przodu... wi.ęc nie wnikam dalej w okoliczności "przebicia"

ale pewnie było warto poświęcić fotel hahahahaha
  
 
Fakt... miałem przyjechać... ale nie nieprzyjechałem... bo stwierdziłem że nie chce mi się na szybko jeść śniadania,
pakować i jechać z działki 90km na Cargo... więc stwierdziłem że zczilałtuje się do końca z dupeczką na działce...
...zresztą, jak patrzę na fotki to jak zwykle marna frekwencja, więc nic poważnego nie straciłem...
  
 
Cytat:
2005-04-11 10:47:21, ŁUKASZ_GAJER pisze:
...zresztą, jak patrzę na fotki to jak zwykle marna frekwencja, więc nic poważnego nie straciłem...



Frekfencja może i nie duża, ale jaki klimat !