"Beczka" w PN ????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No właśnie jak to zrobić. W niedziele stało coś takiego na 3-miejskiej giełdzie.(niestety nie mialem mozliwości tam być - ale qmpel opowiadał). PN Caro z silnikiem od MB 123 przod toto miało tuż nad ziemią.....Ciekawe czy ktoś wie coś więcej o takim patencie.
  
 
Oczywiście dieselek to był???Ludzie maja pomysły...
  
 
A na której to cudo stało w Pruszczu czy w Chwaszczynie
  
 
W Chwaszczynie.

Sprawa fajna tylko co na to zawiasy....pewnie co 3kkm do wymiany
  
 
Kiedys (jakies 5 lat temu) widzialem takie cos na gieldzie na Miedzianej Gorze pod Kielcami. Rzeczywiscie, cos tu nie pasowalo.
  
 
to juz lepiej wsadzic andorie na trzech garach od tarpana 239. przynajmniej pobuja i herbatki nie trzeba mieszac, aczkolwiek moze sie wylac.

pagan
  
 
Ojciec mojego kolegi ze szkoły miał diesla od beczki w Poldku. O ile wiem jeździł nim bez problemów.
  
 
Ja dostałem od mojego wuja PN z silnikiem od AUDI 80 1.6 D. Samochód z tym silnikiem zrobił już prawie 120 kkm, a sam silnik ponad 200 kkm. Jak na razie zadnych problemów, pali w mieście około 8 l, w trasie 5.5 - 6.5 l. Jedyna wada - troszkę mułowaty, ale jeździłem Poldkiem z gazem - podobnie. Jak będę wymieniał niedługo pasek zapytam się, czy nie dałoby się wstawić sprężarki
  
 
co do ciekawych wynalazkow, to moj ojciec kiedys widzial na targach w Poznaniu malca z silnikiem Diesla
  
 
Ja widziałem kupę lat temu na tergach poznańskich malca z instalacją gazową .Nie wiem jak to działalo z racji chłodzenia powietrzem?Może ktoś wie,bo ja słyszałem,że do autek chłodzonych powietrzem nie można założyć LPG???A butla w tym malcu była na tylnym siedzeniu...
  
 
Koles TU pisze ze cos takiego ma w pytaniu : Czy do wszystkich samochodow mozna zalozyc LPG?
  
 
Nie wiem jak to dziala w autkach chlodzomi powietrzem ale sam widzialem taka instalacje LPG w garbusie

[ wiadomość edytowana przez: Poldek dnia 2003-02-12 14:30:41 ]
  
 
No to już mnie wyprowadziliście z błędu-dzięki!
  
 
ja osobiscie widzialem LPG w malcu, ale w BISie - byly juz chlodzone woda, wiec no problem.
Co do chlodzonych powietrzem, to slyszalem, ze jakos cieplo bierze sie znad kolektora wydechowego (tak jakby kolektor ogrzewal wode do parownika), ale tego nigdy nie widzialem
  
 
widziałem raz jak maluch tankował LPG