Troszke odmieniony :) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
u mnie to lipa jest Lamp to nie widzialem opcji cofniecia a maska nachodzi na klosze jak glupia
  
 
Niezła robota, wyszło naprawdę nieźle. Gratuluje!!
  
 
a co na to polcjia i przeglad z tym bad lookiem?? czepiaja sie??
  
 
Cytat:
2005-03-31 20:47:57, ZieleTDH pisze:
a co na to polcjia i przeglad z tym bad lookiem?? czepiaja sie??



Z bad lookiem jeżdże od lipca i jak na razie nie miałem żadnych problemów. Policja jak na razie się nie czepiała a przegląd autko przeszło bez najmniejszego problemu i "legalnie" (co prawda znam właściciela stacji diagnostycznej dość dobrze ale sam diagnosta o tym nie wiedział )
  
 
Jest ok tylko jakbyś wyrównał linię zdeżaków z progiem to było by bajecznie http://motonews.pl/smilies/62.gif
http://motonews.pl/smilies/62.gif
  
 
bardzo fajnie Ci to wyszło,

też myślę o takich nakładkach, już nawet miałem kupic na allegro pomalowane na srebrny metalik, ale jak sie umawiałem z gosciem na weekend to zachorował i sie nie spotkalismy, a w poniedziałek juz je ktoś kupił - a takie były ładne...
a teraz to mysle zeby najpierw wymienić całe progi, bo kilka dziurek jak paznokieć sie pokazało i myslę ze nie ma co tego nakładkami maskować, bo wkońcu wyjdzie,

gdzie można kupić progi w dobrej cenie w okolicach wawy i w kierunku na legionowo, nowy dwór maz. , może ktoś kupował? w automotosklep.pl są po 53 zł/szt, intercars 80 zł/szt, są gdzieś taniej?
  
 
no ladne te progi, i nawet z ta nakladka fajnie wygladaja.
tylko tak jak ktos wczesniej napisal - srednio to wyglada z tymi krotkimi zderzakami szczegolnie bardzo krotki tyl...
daj znac jak zaczniesz robic cos z tymi zderzaczkami - ciekaw jestem, moze akurat mi sie spodoba i sciagne pomysl
pzdr!
  
 
jak na samodzielny montaż.. to pełen szacunek...kupe dobrej roboty..... a wzór to juz kwestia gustu i jak tobie się podoba to OK..mi nie musi...
  
 
popieram! i gratuluje udanej roboty, w końcu nie sztuka wydać kilkaset złotych na oryginalne progi (o ile kogoś oczywiście stać) i zlecić montaż blacharzowi, a później krytykować innych (nie cierpie takich ludzi), mi sie podoba, napewno jest lepiej nish przed montażem, a w końcu o to chodzi!
  
 
No i stało się...

kolejny zakup do mojego autka dokonany

Teraz jeszcze tylko trzeba poczekać aż przesyłka dojdzie i będziemy montować

A oto zakupiona część

Image Hosted by ImageShack.us
  
 
Kozik ... a kiedy Ty alusie kupisz ? Bo mozesz w nim zrobic wszystko ... a jak bedziesz na tej stali jezdzil to efektu porazajacego nigdy nie bedzie ... prosze kup alu
  
 
No wiesz na alu trzeba mieć kase a ja cały czas odkładam pieniążki żeby w końcu przyjechać na spocik w moim rodzinnym regionie

Ale myśle że jak tak mnie prosisz to pomyśle nad tym...

A tak poważnie to plany są tylko jak zwykle brak funduszy ale może juz niedługo... Nie chce zdradzać żeby nie zapeszyć
  
 
fajny ten spojlerek:!:
pochwal sie jak zalozysz:!:
ja ciagle walcze z moim essim - na razie fotek nie daje[podtrzymuje napiecie ].
moze za jakis miesiac bedzie wielka odslona
moze...
  
 
kozik....nie koła tylko gleba koła później
a spoilerek jest OK
  
 
No oczywiście na forum pokaże co mi z tego wyszło

Co do zawieszki to mam taki mały pomysł który może będzie realizowany w długi weekend majowy...
  
 
Tylko nie obcinaj sprezyn !!!!
  
 
ani zadnej wiochy typu sciągacze.
jak robic to porządnie:d
  
 
Nie da rady bo wtedy bym brzuszkiem po ziemi szorował. Moje springi mają już troche czasu i nie bardzo by to było...

Myślałem o springach od innego auta, o tej samej średnicy tylko twardsze

A ściągacze też jakoś mnie nie przekonują...
  
 
No i właśnie dzisiaj dotarły do mnie kolejne elementy do mojego autka a konkretnie alufelgi z oponami

W tym miejscu naprawde wielkie podziękowania należą się Wojtkowi (jakby ktoś nie wiedział to woj111) za pomoc, transport i negocjacje bo bez niego nic by sz tego nie wyszło. Wojtek jeszcze raz wielkie dzięki

A wieczorkiem pewnie zapodam jakies zdjątka z przymiarki nowego nabytku
  
 
Ale Rafal kombinujesz.Jak tylko sie uporam technicznie z autem i zaloze gaz to zglaszam sie do Ciebie na lakierke a potem tez bym zaczal cos do autka dopasowywac Chcec sprzedazy juz mi minela, troche kasy wsadze i autko bedzie si.tymbardziej ze moje nadwozie ma 13 lat i jeszcze nie wie co to rdza!