Troszke odmieniony :) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
He he Michał no pewnie. Jak jeszcze pamietasz gdzie mieszkam to nie ma sprawy A no troszke kombinuje bo jakos tak mam Z reszta pamietasz moje ostatnie autko...
  
 
Tak wiec jestem po wstepnej przymiarce felg i co się okazało...

Montując nakładki na progi nie przewidziałem że moge mieć problem z podniesieniem auta na lewarku Odpuściłem sobie zakładanie tych felg żeby nie zniczczyc progów no i teraz musze w nich od spodu wyciąć otwory na lewarek i wtedy powinno być wszystko ok

No ale zdjęcia porobiłem i oto właśnie mój nowy nabytek

Image Hosted by ImageShack.us

Jest ich 5 sztuk, na 4 są opony Firestone 185/60/13 które myśle że powinny wytrzymac ten sezon do końca. Na zapasie jest Pirelli o takim samym rozmiarze. A to właśnie bierznik na Firestonkach

Image Hosted by ImageShack.us

Wiem że wielu z Was te felgi nie podchodzą ale mi się podobują a cena za jaką udało się je dostać (dzięki Wojtkowi ) była wydaje mi się atrakcyjna
  
 
No i dotarł do mnie długo oczekiwany spoilerek. Pierwsze przymiarki juz za mną. W tej chwili spoiler jest przygotowywany do malowania

A oto jak wygląda...



Przy tej okazji zdjąłem też zderzak i tablice żeby się przekonać jak bardzo ucierpiał tylny pas podczas stłuczki i okazało się że nie jest tak źle





Mam jeszcze pytanko.

Jak zamocować ten spoiler?? Czy wystarczył by sam klej do szyb (ten so się nim dokładki przykleja) bo nie chciałem wiercić dziur w klapie czy jednak trza będzie go zamocować na śruby bo sam klej nie wystarczy
  
 
klej chyba nie wystarczy
radziłbym mu wywiercić pare dziurek
nie wiem jak bo jeszcze tego nie robiłem ale napewno dasz sobie rade
śmieszna sprawa z tymi progami i lewarkiem ja sie skapłem godfzine przed klejeniem że przecież samochodzik trzeba podnośić
  
 
o widze ładniusie Felgi firmy Wolfrace model Sonic szerokość 6j
pochodzenie ford fiesta mk1/mk2 Xr2 bardzo fajne

teraz ci brakuje tam 1.6 cvh z xr3 na gaźniku
i przypadkowo mam takiego na zbyciu
  
 
Cytat:
2005-05-01 15:29:49, asc pisze:
klej chyba nie wystarczy radziłbym mu wywiercić pare dziurek nie wiem jak bo jeszcze tego nie robiłem ale napewno dasz sobie rade śmieszna sprawa z tymi progami i lewarkiem ja sie skapłem godfzine przed klejeniem że przecież samochodzik trzeba podnośić



To trzeba sobie inny lewarek kupić
  
 
Cytat:
2005-05-01 15:35:50, noxx pisze:
o widze ładniusie Felgi firmy Wolfrace model Sonic szerokość 6j pochodzenie ford fiesta mk1/mk2 Xr2 bardzo fajne teraz ci brakuje tam 1.6 cvh z xr3 na gaźniku i przypadkowo mam takiego na zbyciu



No no noxx widze że jesteś dobrze zorientowany

Felgi już są na samochodzie i wyglądają naprawde super tylko jest jedno ale... W tej chwili prześwit jest jak w ciężarówce i trzeba jakąś glebe zapodać obowiązkowo

A co do progów to niestety tymczasowo zostały zdjęte i czekają na na nowe pomysły właściciela
  
 
no to teraz jedynie gleba oraz ten 1.6 pod maske
  
 
noxx co do silnika to remont lub wymiane (zależne od tego w jakim stanie będzie silnik po rozebraniu) planuje dopiero na wakacje ale jak chcesz poczekać to może może...
  
 
spox mnie się nie śpieszy
  
 
Widze że troche mój wątek spadł to czas z nim do góry

Dzisiaj doszły kolejne zmiany w moim autku.

Kiedyś moje zegary wyglądały tak:



... a po około 4 godzinach pracy zmieniły swój wygląd na taki...



Efekt nie jest zły ale niestety liczink wy,aga drobnych poprawek

A jak Wam się podoba...
  
 
powiem tak.....ciekawie to wygląda.....ale mi sie niepodoba, troche za kolorowo, za to wskazówki wyszły bardzo ładnie.......na Twoim miejscu zakupiłbym zegary z obrotkiem i ewentualnie zrobił do nich białe zwykłe tarcze...... ale to tylko moje zdanie....jak Tobie sie podoba to okej
  
 
Nom obrotek jest w planach ale na razie dalekich bo mysle na zmianą silnika i wtedy napewno byłby obrotek

Kolorowo jest ale przy czerwonym podświetleniu wygląda to naprawde fajnie

A tak właściwie to czy podłączył bym obrotomierz to silnika 1100
  
 
Hehe, widzę że moje płomienie poszły w ruch pozdrowionka dla Twojej Violci
  
 
jasne, że się założy.....przecież nawet do malucha można obrotomierz założyć
  
 
Cytat:
2005-05-14 00:02:50, MasterCheat pisze:
Hehe, widzę że moje płomienie poszły w ruch pozdrowionka dla Twojej Violci




Dzięki bardzo MasterCheat gdyby nie Twoje płomyczki byłoby beez a tak jest zz Pozdrówka
  
 
Spoczko. Ale nawet fajnie wam to wyszło.

Tylko ciekawi mnie o co chodzi z tymi kilometrami?? To takie nawiązanie do cen w Hipermarketach??
  
 
Cytat:
2005-05-14 00:19:58, MasterCheat pisze:
Spoczko. Ale nawet fajnie wam to wyszło. Tylko ciekawi mnie o co chodzi z tymi kilometrami?? To takie nawiązanie do cen w Hipermarketach??



Na liczniku nie miały być takie wartości bo ja strasznie boje się szybkości a tak mam poczucie że jade wolniej

A tak poważnie to kilometry miały być "inne" żeby nie było smutno

Ale faktycznie jak w hipermarkiecie tylko powinno być jeszcze 199,99
  
 
Cytat:
2005-05-14 00:05:14, micab pisze:
jasne, że się założy.....przecież nawet do malucha można obrotomierz założyć



Tysz prowda
  
 
Cytat:
2005-05-14 00:02:50, MasterCheat pisze:
Hehe, widzę że moje płomienie poszły w ruch pozdrowionka dla Twojej Violci



No mnie też się te płomienie jakoś dziwnie znajome wydawały Ogólnie wygląda to fajnie, ale moje ładniejsze