Wlam - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
I znowu dzieki Schill za podpowiedz w sobote sobie na strazacka pojade wiem ze tam jest drogo ale w sumie mam 100% ze bedzie

pozdr
  
 
VDC nie ma problema
  
 
porównaj ceny z zomisem, nigdy nic nie wiadomo a w zomisie napewno lepsze
  
 
Nie znalazlem niestety w internetowym zomiesie takiej lampy myslicie ze lepiej zadzownic ??

pozdr
  
 
jaki adres tego zo costam w necie ??
  
 
www.zomis.com.pl


pozdr
  
 
thx
  
 
VDC mam niedyskretne pytanie, czy w Warszawie są tylko dwa sklepy z częściami do poloneza, bo jeżeli nie to dzwoń do tego który masz naj blizej, ja tak zawsze robię mam kilkanaście sklepów takich do których mam nr telefonu i dzwonię i pytam.
  
 
to uzywki czy jak ? wkur... mnie jak pisze "docisk sprzegla 29zl" i nie wiadomo o co biega wogole ? rzemioslo czy jak ?
  
 
No chyba jest wiecej ja znam zomis strazacka i jeszcze za megasamem na ursynowie ale najblizej mnie jest na karmelickiej a tam maja faktycznie wszystko nawet najmniejsza pierolke do poldka

pozdr
  
 
kiedys czytalem taki artykul jak wlasciciel zostawil kartke z napisem cytuje "drodzy panowie zlodzieje nie wybijajcie mi szyby nie mam nawet radia" i przychodzi na drugi dzien szyba wybita radio wlozone do samochodu i kartka cytuje "masz co chciales" a tytul brzmial wlasnie robin hood szkoda ze nie napisal ze mu drzwi rdzewieja albo ze ma slaby silnik
  
 
Za 2 lampy tylne w Słomczynie w zeszłym roku zapłaciłem 80zł (używane). Lampy kompletne z wkładką na żarówki i z żarówkami. Potrzebowałem tylko klosze ale gość odpowiedział że bez wkładek chce 78zł to wziąłem całość.
  
 
Nawet jeszcze lampy nie kupilem i nastepna proba tym razem jakims srubstakiem od gory klamke probowali wylamac ale im sie nie udalo juz nawet mi sie nie chce pisac co mi zrobili dzis w nocy moglbym normalnie stronke w necie zrobic w tym roku juz mam

- Halogen lewy
- Lampa tyl prawa
- Wycieraczki pogiete
- trojkacic prawy tyl wybity (utrata skrobaczki i akumulatorka do aparatu)
- wlam przez zamek od strony kierowcy
- dzis proba wlamu przez wylamanie klamki

nie wiem czy mam sie smiac czy plakac

pozdr
  
 
Cytat:
2003-05-26 07:05:29, VDC pisze:
nie wiem czy mam sie smiac czy plakac



chyba raczej przeprowadzić
  
 
Starszemu 3 lata temu poprzednią 132 podprowadzili, żeby się przejechać. Efekt: rozj... klamki przednie obie i przerysowany tylny błotnik, samochód stał 2 miejsca parkingowe dalej... Pierwsza czynność to telefon na policję czy nie użyto takiego wozu do jakiegoś przestępstwa. Swoją drogą nawet nam wtedy radia nie ukradli...
  
 
Cytat:
chyba raczej przeprowadzić



Zbieram kase na zamiane mieszkanka w fakin centrum na moj kochany ursynow

pozdr
  
 
VDC... naprawdę szczerze współczuję...

zresztą ... prosze, poczytaj sobie... "...i znów kolejna kradzież"