Problem z radiem...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam! niedawno zakupilem Carine E ! I jest w niej radio z Cd...problem w tym ze cd niedziala ! wypluwa cd i sie wylancza...chce je naprawic ale nie moge wyciagnac go chce czegos urwac .... radio bylo montowane podobno w salonie ...pionner...nie ma zadnej raczki tylko dziury z boku tak jakby na jakas raczje wlasnie...tylko ze ja sie boje ze cos zniszcze...poradzcie mi ...moze ktos mial cos podobnego...no chyba ze czeka mnie serwis... z gory dziekuje !
pozdrawiam
  
 
Rozumiem że wygląda to tak:

_______________________________
'|radioradioradioradioradioradioradiora|'
'|_______________________________|'

W te otwory wsadza się specjalne nazwijmy to klucze, a tak naprawde to kawałek drutu.
Poproś kolegę który juz to kiedys robił to wyciagnie radio raz-dwa bo tak za pierwszym razem cięzko wyczuc ruch, jaki trzeba wykonać.

Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: MisiekII dnia 2005-05-04 17:38:51 ]
  
 
Ja swoje radio wyciagam wkladajac w te dziury maly srubokret plaski
  
 
nawet wam pokaze zdjecie ....

http://www.tl.krakow.pl/~chapi/0072.jpg

jak widac radio nie jest nowoscia a te dziurki po bokach sa juz popekane...srubokretem sie nie da i drutami tez zabardzo nie ..
  
 
ja myśle że tak musisz wlożyć srubokręt i sprubować odgiąg blaszki do starony zewnętrznej radia

czemu masz taki śmieszny (inny) zegar ??
  
 
Dwie cienki blaszki lub śrubokręty.
A jak nie to podjedź do jakiegokolwiek warsztatu który montuje radia to Ci wyciągną.

Też ciekawi mnie ten zegar i szara tapicerka.

Pozdro.
  
 
postaram sie cos wykabinowac z tymi drucikami ... o co wam chodzi z tym zegarkiem i tapicerka ? stresujecie mnie troche...

pozdro
  
 
Tapicerki widywałem tylko czarne lub ciemno granatowe a zegarek jest wyświetlany w kolorze zielonym po stacyjce a nie czarnym na stałe!
  
 
yyyy...tzn co sugerujesz?:> moze poprostu moja taka juz jest
  
 
Cytat:
2005-05-04 22:39:53, skooterki pisze:
yyyy...tzn co sugerujesz?:> moze poprostu moja taka juz jest


A jaka historia Autka, kupione w Polsce czy sprowadzone ?
  
 
kupione w polsce ! rocznik 97
  
 
No to masz bardzo zadki model ,ja jeszcze nigdy nie widzialem w Cari takiego koloru tapicerki i takiego zegarka. Pozdro
  
 
a dziekuje bardzo
  
 
Cytat:
2005-05-04 22:31:20, skooterki pisze:
. o co wam chodzi z tym zegarkiem i tapicerka ? stresujecie mnie troche... pozdro



Nie stresuj się... tapicerkę i zegar mam dokładnie taką samą jak w Twoim aucie (też '97).Większość tego rocznika sprzedawana w Polsce tak miała.Podobnie jak ten sam wzór pokrycia foteli.
Pozdrawiam.