Co dzisiaj zrobiłem z (w) swojej Toyotce ? - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no to wsumie podobnie jak na giełdzie widziałem za 220 zł kpl. , a musze kupic taki komplecik dla ojca do carinki
  
 
Jak dzisiaj- to konkretnie; rano zmiotłem ze swojej jakieś 30 kg czegoś co spadło przez noc z topoli pod którą stała!!! Horror!
Jutro parkuję gdzie indziej.
  
 
Cytat:
2005-04-12 16:47:22, MisiekII pisze:
Dopiero teraz zauważyłem Chyba nie za jednym razme? Pozdrawiam


Nie, obracałam cztery razy i jeszcze ze dwa razy muszę w ten weekend. A jutro dopiero zimówki zmieniam, bo nie dało rady wczesniej
 
 
Dziś:
-Wypucowałem swoje Alumki i teraz wyglądają jak nówki sztuki!!!
a no i oponki wypucowałem błyszczą się jak psu........
-Przy okazji wypucowałem też te które kupiłem,
-Zamontowałem żaróweczki Philips Blue Vision i do tego pozycyjne też "niebieskie" światło od razu lepsze jaśniejsze, żywsze i Białe- ciekawe jak z wytrzymałością?
-Zamontowałem Antistata bo mnie Lalunia kopała przy wysiadaniu.
-Kontrolka płynów i oleju.

Pozdro.

  
 
A ja wczoraj zatankowałam niunie do pełna i byłam u mechanika i przełozył mi opony i już jest w miarę OK Tak w ogóe to w poniedziałek jadę na wymianę gum na tulejach.
  
 
Cytat:
2005-04-14 07:03:35, madzia_83 pisze:
A ja wczoraj zatankowałam niunie do pełna i byłam u mechanika i przełozył mi opony i już jest w miarę OK Tak w ogóe to w poniedziałek jadę na wymianę gum na tulejach.



Madziu obejrzyj sobie i powspominaj http://www.allegro.pl/show_item.php?item=48127739
  
 
Cytat:
2005-04-14 08:06:49, Romlat pisze:
Madziu obejrzyj sobie i powspominaj http://www.allegro.pl/show_item.php?item=48127739



Oj Ty złośliwcze Hmm pisze ze składak - wynika że konkretny składak po tuningu bo:
HB przecież to LB
1985r. - wtedy wchodziły DX'y po liftingu a ten jeszcze przed??
Znaczek Toyoty tz. elipsy weszły w 1990 roku - przed był tylko napis.
Wnętrze - bleeeeeeeeeeee fuj i a feee. Kierownica też przemieniona. Ogólnie nie podoba mi się.
Jedynie co wygląda znajomo to tył tego autka.
Ale i tak dzięki
  
 
Cytat:
2005-04-14 08:33:03, madzia_83 pisze:
Oj Ty złośliwcze Hmm pisze ze składak - wynika że konkretny składak po tuningu bo: HB przecież to LB 1985r. - wtedy wchodziły DX'y po liftingu a ten jeszcze przed?? Znaczek Toyoty tz. elipsy weszły w 1990 roku - przed był tylko napis. Wnętrze - bleeeeeeeeeeee fuj i a feee. Kierownica też przemieniona. Ogólnie nie podoba mi się. Jedynie co wygląda znajomo to tył tego autka. Ale i tak dzięki


a ja chciałem zrobic Ci niespodziewajke Piszesz że od 90 r były elipsy na atrapach??, moja jest z 90 i ma dumnie brzmiący napis Toyota
  
 
Cytat:
2005-04-14 12:11:49, Romlat pisze:
a ja chciałem zrobic Ci niespodziewajke Piszesz że od 90 r były elipsy na atrapach??, moja jest z 90 i ma dumnie brzmiący napis Toyota



nie obrażaj sie moze masz 1989/1990?? KLIK

Ja mam elipsy (PS. Napis bardzo mi sie podobał )
  
 
Musiałem ją umyć bo do południa naleciało mi jakiegoś klejącego
świństwa z drzew (dlaczego je sadzą przy parkingu?)
Teraz jest śliczna-można się zakochać.
Zobaczymy jutro.
  
 
A mnie dzisiaj strzelił oring uszczelniający w zaworze gazowym i gazik poszedł do atmosfery więc musialem go zmienić.
Zatankowałem gazik do pełna!

Pozdro.
  
 
ja dzisiaj wymyłem szybki i wytarłem lampy
  
 
Nareszcie wymieniłem żarówkę prawego postoju i założyłem lewą owiewkę.
Jutro ciąg dalszy popierdułek. Dzisiaj kolega wyrwa powiedział, co może być przyczyną moich kłopotów z zamkiem w prawych drzwiach przód. Zobaczymy...
Pozdro.
  
 
Dzisiaj rozbebeszyłem w końcu zamek prawy przód. To co zobaczyłem w środku przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Temu, kto tak zmasakrował ten zamek należałoby powiesić akumulator na jajach Teraz przynajmniej już się nie zacina
Ponadto kombinowałem z wielozaworem w butli i przegiąłem pałę. Przy tankowaniu w ogóle nie odbija Do butli 42l weszło mi 39,5 i kazałem wyłączyć Jak opróżnię butlę to pokombinuję znowu
Przesmarowałem też otwieranie klapy tylniej i wyjąłem z niej wkładkę, bo zaśniedziała już dawno temu i nawet kluczyka nie da się włożyć Zastanawiam się teraz czym ruszyć tą śniedź. Póki co moczy się w occie. Zobaczymy za kilka dni jakie będą efekty
Pozdro.
  
 
Cytat:
2005-04-14 20:35:35, paniol2005 pisze:
Musiałem ją umyć bo do południa naleciało mi jakiegoś klejącego świństwa z drzew (dlaczego je sadzą przy parkingu?) Teraz jest śliczna-można się zakochać. Zobaczymy jutro.


To klejące badziewie z topoli nalezy usuwac na bieżąco, bo jak słoneczko to przypiecze to nie ma szans
A ja wreszcie wymieniłam opony, zatankowałam na full i wymyłam szyby i lampy
  
 
A ja sprzatnalem przed garazem, w garazu, odkurzylem auto. Wymienilem dywaniki (i tu sie mile zaskoczylem, bo nowe dywaniki, ktore lezaly w bagazniku, od poprzedniego wlasciciela, sa z logo Paseo), zmienilem opony.
Wczoraj oddalem auto do lakiernika, bedzie lakierowal ryse na przednim blotniku, lusterka i klamki w kolorze nadwozia.

Pozdrawiam
K
  
 
Cytat:
2005-04-18 10:38:59, sugarfree pisze:
A ja sprzatnalem przed garazem, w garazu, odkurzylem auto. Wymienilem dywaniki (i tu sie mile zaskoczylem, bo nowe dywaniki, ktore lezaly w bagazniku, od poprzedniego wlasciciela, sa z logo Paseo), zmienilem opony. Wczoraj oddalem auto do lakiernika, bedzie lakierowal ryse na przednim blotniku, lusterka i klamki w kolorze nadwozia. Pozdrawiam K



WOW nic tylko pogratulować
Ja dziś moja oddaję do mechanika - wymian gum na tulejach i zimmeringów
  
 
Ja dzisiaj wysprzątałem swoją lalke i to tak dokładnie oprócz tego zgubiłem zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodniczego!

  
 
Nie mam cierpliwości. Dzisiaj przy pomocy butelki oleju maszynowego i kuchenki 4 palnikowej zmusiłem zamek do współpracy Już się przekręca, ale jeszcze przycina. Rozbierał ktoś może bębenek zamka klapy tylniej ?
Pozdro.

  
 
Ja rozbierałem w liftbacku ale to chyba to samo.
Co potrzebujesz Perzan dla Ciebie wszystko (nawet babe z nosa)

Pozdro.