Co dzisiaj zrobiłem z (w) swojej Toyotce ? - Strona 340

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
umyłem, odkurzyłem i zmieniłem kapcie na letnie... hmmm... chyba za wcześnie bo zima się szykuje od weekendu
  
 
Zatankowałam za całe 100 zł Jak wszystko będzie dobrze z juniorem to zafunduję Rollce mycie na myjni bezdotykowej Bo jest cała z soli :/
  
 
Po przejechaniu 420 km zatankowałem gazu za niecałe 100 zł
  
 
Dziś mija dokładnie 3 lata jak nabyłem swoją Carinę
  
 
zatankowałem 95 V-Power na full, z rabatem 0.30gr na litrze
  
 
Wczoraj umyłem i zmieniłem koła na letnie, ale efektów mycia juz nie widać dzięki opadom, a dziś mam w planie odkurzyć, bo mi dziecko nakruszyło pożywieniem
  
 
Ja zapodałem kółka letnie Yokohama C drive w rozmiarze szerszym czyli 195 60 R14
  
 
Cytat:
2013-04-11 11:42:26, piotr0437 pisze:
zatankowałem 95 V-Power na full, z rabatem 0.30gr na litrze


Czyżby zakupy w lidlu były?? bo paragony dają rabat na bp.... następnym razem nie zapomnij o Argus el bravos.... super podróbka desperadosa
  
 
Cytat:
2013-04-14 00:54:29, Linek pisze:
Ja zapodałem kółka letnie Yokohama C drive w rozmiarze szerszym czyli 195 60 R14



Ja tam oszczędnie... Matadory mp 12 175/65 r 13... ale miło kupić nowe opony po 124zł za szt..... )) miło widzieć kogoś na forum z okolicy
  
 
U nas dziś full wypas! Najpierw zmiana kapciuszków na letnie, potem przegląd (przeszła bez problemu), następnie szybkie mycie na myjni a na koniec tankowanie I autko znów jest śliczne i czerwone i aż miło popatrzeć a jeszcze milej się przejechać
  
 
zmieniłem kapcie na letnie... i zlokalizowałem wyciek płynu chłodniczego... uszczelka termostatu.... trza by nabyć i zmienić
  
 
Od przed wczoraj letnie gumki na kołach .
  
 
Zmieniłem dywaniki na welurowe - w końcu prawie lato

Cytat:
2013-04-14 23:24:49, Gandzialf_83 pisze:
Czyżby zakupy w lidlu były?? bo paragony dają rabat na bp.... następnym razem nie zapomnij o Argus el bravos.... super podróbka desperadosa


Dobrze zareklamowałeś i kupiłem . Przeważnie nie kupuje jakiś wynalazków, ale to piwo jest OK.
p.s. tym sposobem mam kolejne dwa kupony na Shella, a jeszcze połowy baku nie mam
  
 
Nasmarowałem zamek otwierania maski, bo się zaciął... no ale jak nie ma po co zaglądać...
  
 
Odkurzyłem, umyłem i niestety znalazłem rdzę na drzwiach i tylnym błotniku Będą wydatki
  
 
Cytat:
2013-04-19 09:23:46, piotr0437 pisze:
Zmieniłem dywaniki na welurowe - w końcu prawie lato Dobrze zareklamowałeś i kupiłem . Przeważnie nie kupuje jakiś wynalazków, ale to piwo jest OK. :: p.s. tym sposobem mam kolejne dwa kupony na Shella, a jeszcze połowy baku nie mam



Jeśli chcecie dobrego piwa, to znalazłem ostatnio fajny link z mapą z miejscowymi i większymi browarami

goo.gl/maps/xw2uX



Cari też od niedawna na letnich - niestety przednie opony niedługo będą do wymiany
Zamek od strony kierowcy naprawiony.

Zobaczyłem też, że jeden wtryskiwacz sobie popuszcza paliwo z uszczelki. Fajnie, że mechanicy tego nie wychwycili . Może to być przyczyną niedziałającego cylindra?


[ wiadomość edytowana przez: Talus dnia 2013-04-21 19:14:46 ]
  
 
termostat wymieniony.... niestety nie da się kupić samej uszczelki... a niebawem zmiana oleju przeglądy i oc... kocham przełom kwietnia i maja.... cieszy, że argus smakuje ps 190 tys pękło... a jak się na forum zapisałem było 120 tysi... eh czas leci
  
 
Zafundowałem dziś swojej Carinie wymianę oleju i przegląd instalacji gazowej. Trzeba będzie pomyśleć o wymianie przewodów hamulcowych, bo rdza się nimi zainteresowała.
  
 
Świerzą oliwę do galop kasty zapodałem .
  
 
W warsztatcie założono letnie kapcie