Co dzisiaj zrobiłem z (w) swojej Toyotce ? - Strona 341

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przy okazji przeglądu LPG wymienili mi uszczelki i oringi wtryskiwaczy benzyny.
Dla zainteresowanych - komplet (3 szt.) na jeden wtryskiwacz w ASO ~38zł netto.
Jak na razie nie było problemu z niedziałającym cylindrem, więc chyba okazało się, że moja diagnoza była słuszna. I jak tu ufać mechanikom, którzy przez dwa dni nic nie znaleźli?

Oprócz tego klima nabita i zmieniony filtr powietrza.
Zalecili sprawdzenia luzów zaworowych... W sumie za to lubię tarnowski Czakram. Zawsze coś doradzą jak wykryją
Tylko komu to teraz zlecić



[ wiadomość edytowana przez: Talus dnia 2013-05-05 00:43:39 ]
  
 
Odkurzyłem wnętrze, nie było dużo pracy zwłaszcza, że sporo czasu ostatnio Carina spędza w garażu.
  
 
Wczoraj odkurzyłem, umyłem, nawoskowałem i dziś pada... Brak słów...
  
 
hmmm...
przegląd.... 163zł
oc... 451,95zł
olej... 88zł
filtr oleju... 16zł
filtr powietrza 24zł...
zero uwag na przeglądzie... bezcenne...
ale jeszcze przegląd gazu trza zrobić... jak ja kocham te wydatki
  
 
Cytat:
2013-05-13 23:11:55, Gandzialf_83 pisze:
oc... 451,95zł



To ile masz zniżek?! Czy taki wielki silnik ?
Bo ja za 1.6 płaciłem na rok 307 zł...

A ja już czekam na deszcz, bo umyłem autko...

[ wiadomość edytowana przez: jadzka1233 dnia 2013-05-14 18:11:21 ]
  
 
Cytat:
2013-05-14 18:10:44, jadzka1233 pisze:
To ile masz zniżek?! Czy taki wielki silnik ? Bo ja za 1.6 płaciłem na rok 307 zł... A ja już czekam na deszcz, bo umyłem autko... [ wiadomość edytowana przez: jadzka1233 dnia 2013-05-14 18:11:21 ]



jak to??? ja też mam 1,6... a poszukiwania trwały długo... ale w łódzkiem się chyba ceny tak kształtują niestety.. życie...
ja też czekam na deszcz... dzisiaj było odkurzanie, mycie szyb mycie i woskowanie... więc jutro będzie lać... najdalej w czwartek
  
 
Cytat:
2013-05-14 19:26:48, Gandzialf_83 pisze:
jak to??? ja też mam 1,6... a poszukiwania trwały długo... ale w łódzkiem się chyba ceny tak kształtują niestety.. życie... ja też czekam na deszcz... dzisiaj było odkurzanie, mycie szyb mycie i woskowanie... więc jutro będzie lać... najdalej w czwartek


A sprawdzałeś proamę? Gdybym brał online, to cena by była 277 zł... Ale że mam koleżankę-agentkę, która mi doradziła to podpisałem u niej...
  
 
Cytat:
2013-05-18 14:03:37, jadzka1233 pisze:
A sprawdzałeś proamę? Gdybym brał online, to cena by była 277 zł... Ale że mam koleżankę-agentkę, która mi doradziła to podpisałem u niej...


tak.. 464zł mi zaproponowali...
masakra
  
 
Cytat:
2013-05-18 23:38:21, Gandzialf_83 pisze:
tak.. 464zł mi zaproponowali... masakra



No to rzeczywiście dramat...
Dziś tankowanie mnie zaskoczyło bardzo pozytywnie, bo gaz we Włocławku na BP po 2.35zł i w dodatku moja Carinka spaliła 7,81 l/100 km
  
 
W Hestii w zeszłym roku OC 436, w tym dostałem listowną propozycję przedłużenia na 390 za moje 1.8. W pakiecie AC+OC+NW
Będę musiał się wybrać do agenta i zobaczyć ile będę miał rzeczywiście na polisie

A w temacie, to jakiś "życzliwy" pod blokiem porysował mi maskę czymś ostrym przez całą szerokość.
  
 
Ubezpieczenie przedłużone. Samo OC na moich zniżkach wyszło lepiej niż propozycja z listu

Przy okazji zapytałem się jak długo będę mógł przedłużać AC - w końcu Cari już prawie pełnoletnia
"Dopóki będzie kontynuacja lub zostanie zgłoszona szkoda".
Więc jak jakiś dzwonek likwidowany z AC, to musi być konkretny
  
 
Cytat:
2013-05-19 12:31:26, jadzka1233 pisze:
No to rzeczywiście dramat... Dziś tankowanie mnie zaskoczyło bardzo pozytywnie, bo gaz we Włocławku na BP po 2.35zł i w dodatku moja Carinka spaliła 7,81 l/100 km



a mnie w Łodzi lukoil zaskoczył.... 2,19zł za gaz... bajunia... można ciochrać babcię
a dziś nic specjalnego nie zrobiłem... wsiadłem, kolejne 52km do pracy i domu, przetestowany aquaplanning czy jak to się pisze... bo deszczowo w łódzkiem.. matadory dają radę
  
 
Cytat:
2013-05-21 17:39:16, Talus pisze:
Więc jak jakiś dzwonek likwidowany z AC, to musi być konkretny



wystarczy ze uznają szkodę całkowita
co przy tak wiekowych autach jak nasze nie jest problemem
  
 
Według ubezpieczyciela cena rynkowa to niecałe 5k.
Nie jest jeszcze źle.
  
 
nic.... bo nadal nic się nie psuje
  
 
Nowy olej, filtr i świece założyłem
  
 
Przeglądzik załatwiony śpiewająco tylko ręczny słabo trzymał , tylko oczyszczony i działa wyśmienicie
  
 
kolejne 52km.... miałem myć ale coś deszczowo...
może jutro w końcu się odważę i pojadę na myjnię bezdotykową... się rozdziewiczę w tym temacie bo jeszcze nie korzystałem
  
 
Umyłem i popatrzyłem na nowe tarcze hamulcowe... Kiedys je założę
  
 
no jakoś się nie mogę wybrać... na tą myjnię... jakoś podwórkowe mycie bardziej mnie przekonuje ps nie ma ktoś do pogonienia alufelg 13" do rolci e9??
chętnie nabędę używki w dobrym stanie