Co dzisiaj zrobiłem z (w) swojej Toyotce ? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
oddałem do lakiernika zeby mi drzwi pomalował lewe tylne po zarysowaniu przez jakiegoś pacana pod Geant
  
 
odebrałem po 2 dniach ave z warsztatu , pomalowali mi drzwi ładnie , nawet im wyszło i jak szybko to zrobili
  
 
W koncu zmienilem zarowke w przednim kierunku, wytarlem kurz i zaplakowalem wnetrze
  
 
A ja dziś nawet nie odpaliłem Cari

Ale jutro pośmigam troszkę!

Pozdro.
  
 
Dziś byłem samochodem na przeglądzie, zakupiłem nowe szczęki i dcylinderki hamulcowe na tył, a najgorsze że znalazłem DZIURE w tylnim nadkolu!!! Trzeba bedzie udać sie do blacharza
  
 
Ja dałem jej pić
A gdy jechałem do domu złapały mnie pały
Chcieli pooglądać auto
Cyrk !!!
  
 
Cytat:
2005-04-08 22:04:08, paniol2005 pisze:
Ja dałem jej pić A gdy jechałem do domu złapały mnie pały Chcieli pooglądać auto Cyrk !!!


Mnie wczoraj też złapała policja jak jechałem autem firmowym, chcieli mi zabrac prawko, jechali za mna 4 km i mnie filmowali ale w koncu ich zobaczyłem. Najpierw chcieli mi zabrac prawko, pozniej zaproponowali mandat 1000złotówek i 20 pkt karnych, stargowałem na 500zł i 10 pkt, ale chłopaki byli wporzadku po 40 min negocjacji i obiecaniu rabatów na art elektryczne dostałem 200zł i 6 pkt. Powiedzieli mi nawet ze nie musze płacic w ciagu 7 dni ale fajnie by było jak bym zapłacił w ciagu trzech miesiacy.
Pozdrawiam i ostrzegam: jezeli w Łodzi jedzie za wami granatowa oktavia to lepiej przychamujcie, a jesli was wyprzedzi i na zderzaku bedzie napis Idczak Tuning to na bank juz was nagrali i zaraz zostaniecie zatrzymani
  
 
Ha !
Dzisiaj moja niunia dostała komplet funkiel nowych letnich kapci, bo poprzednie to była porażka i tego sezonu nie przeżyłyby na 100%
Ależ się cieszę, niunia pewnie mniej, bo dostanie teraz po gazie, oj dostanie...
Pozdro.
  
 
Dzis sie sporo dzialo z Carinka, najpierw ja odkurzylem, wytrzepalem dywaniki, ktore tez odkurzylem, starlem kurze i znowu poszedl plak, naoliwilem wszystkie zawiasy(wraz z tym ustrojstwem bagaznika) i zamki, umylem szybki i wkoncu wzialem sie za silnik tzn. pozadnie umylem pokrywe zaworow rozpuszczalnikiem, przetarlem wszystkie kable (WN tez), wyczyscilem aku, kielichy, wszystkie zbiorniczki, przdnia belke,puszke filtra i bezpiecznikow(na puszki tez poszedl plak) i itp.,itd. Na koniec nalalem smokowi oliwy. Niestety juz nie chcialo mi sie myc calego auta, moze jeszcze dzis to zrobie ale nie wiem. Pozniej jeszcze zatankuje bryke do polowy. Pozdro
  
 
ja wróciłem ave z trasy wrocław-sopot-wrocław i autko dojechało z małą jedną usterką (zabrakło mi paliwa na trasie ) a tak poza tym nic sie nie działo szczególnego , na trasie tez nieżle szła czasem
  
 
a ja nic, bo jeszcze ca. 1.5 tygh bez autka no ale jak przypłynie blue killer .....
  
 
w mojej ave zmieniłem gumy na lato i wkońcu zrobiłem porządne zasilanie radyjka bo mi przy wyższym"WOLUME"sięwyłączało.dotarłem do fajnego warsztatu żeby mi zrobili coś ze spadającą mocąi we środę jade na wycięcie katalizatora

pozdrówka
  
 
CarinaGTI a cio to za blue killer????????

Pozdro.
  
 
Cytat:
2005-04-10 22:15:22, Kafi pisze:
CarinaGTI a cio to za blue killer???????? Pozdro.


cierpliwości cierpliwości, 1.5 tyg i bedzie na byle co pod wzgledem osiagów nie zmianiłbym z GTI
  
 
zaraz mnie za off-topa ubija

Sterciu nie ma to jak dobry SWAP co ??? (tylko ze ja musialem ciut nazwe watku przerobic )

no ja uzylem swojej maszyny do ciagniecia podkladow kolejowych po ogrodzie
  
 
Cari to zdradź chociaż czy to Toyka????

Pozdro.
  
 
jakieś 1.5h temu miałem przygode ave , otóz zgubiłem filtr oleju.......
pewnie zapytacie jak to mozliwe ale ja sam nie wiem , poprostu sie odkręcił , niedawno robiłem wymianę oleju w warsztacie i pewnie ten matołek co to robił nie dokręcił go dobrze ,a trase którą zrobiłem przez ten weekend sie spisała to prawie pod domem sie coś musiało stac
  
 
Cytat:
2005-04-10 23:08:46, Quattro pisze:
Sterciu nie ma to jak dobry SWAP co ??? (tylko ze ja musialem ciut nazwe watku przerobic )



w carince tylko mała zmiana silniczka i w poldku rowniez w planach zmiana motoru na taki ze 132 2.0 juz niedługo ,nie chcesz sie przypadkiem pozbyc swojego silniczka 2.0


[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2005-04-11 00:00:18 ]
  
 
Cytat:
2005-04-10 23:35:50, sterciu pisze:
jakieś 1.5h temu miałem przygode ave , otóz zgubiłem filtr oleju....... pewnie zapytacie jak to mozliwe ale ja sam nie wiem , poprostu sie odkręcił , niedawno robiłem wymianę oleju w warsztacie i pewnie ten matołek co to robił nie dokręcił go dobrze ,a trase którą zrobiłem przez ten weekend sie spisała to prawie pod domem sie coś musiało stac



Ale musiało zafajdać silnik
Lepiej pod domem niz w trasie!

Żeby nie było OT - ja dzisiaj umyłem

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-04-11 00:02:33, MisiekII pisze:
Żeby nie było OT - ja dzisiaj umyłem Pozdrawiam



ale my jesteśmy w OT

Ja dzis jadę zmienić jej buciki na letnie sandały