Jaka antenka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam mam alana 100 plus jaka antenke wybrać do tego radyjka zeby byl w miare dobry zasięg
  
 
antenke nie dobiera sie do radia, kupujesz taka jak ci pasuje, kazda antena wspolpracuje z twoim radiem.

poczytaj forum, naprawde sporo bylo juz pisane na temat anten
  
 
No właśnie, Twoje pytanie jest niewłaściwie sformułowane i bardzo ogólne. Anten na rynku jest cała masa, ich wybór zależy od długości, sposobu montażu i wielu wielu innych czynników. W zasadzie o antenkach powiedziane już zostało bardzo dużo na forum, trudno coś dodać
  
 
najwazniejsze to jest zestrojenie anteny i miejsce na karoserii gdzie ja montujesz, najlepiej srodek dachu, ja korzystam z ml145 na magnesie
  
 
kolego BajkowskiM a jaki masz zasięg na tej antence, bo mam taką samą ale w tylnej częsci dachu i zasięg około 10km poza miastem.
  
 
Koledzy
Potrzebuję opinii o antenie NEW ALASKA Presidenta tej 1450 mm.
Nie ociągajcie się i nabazgrajcie coś o tej antence
  
 
Cytat:
2005-11-21 16:24:18, pokladziu pisze:
Koledzy Potrzebuję opinii o antenie NEW ALASKA Presidenta tej 1450 mm. Nie ociągajcie się i nabazgrajcie coś o tej antence


Kolego bardzo dobry wybor wedlug mnie. Sam mam taka i sobie ja chwale. Zasieg na razie sprawdzony to 30 km ale wiem z dobrych zrodel, ze to nie jej maksimum
Pozdrawiam
  
 
Yankie dzięki za odpowiedz
Magnes zaczął mnie drażnić w tą zimę
Skrobanie dachu , ściera i do sucha a tak tylko przykręcę i śmigam Jeszcze raz dzięki
  
 
Popieram kolege president alaska to super antena , chociaz sam takiej nie mam ,wiem od kolegow.jezeli tylko ktos ja ma jest odrazu zadowolony.Ja osobiscie posiadam alabame tez presidenta to sa zblizone osiagi bardzo. tylko ze mam ja na klapie na uchwycie i to mnie wiecznie boli.wiecznie brak masy.ale jak jest wszystko ok. to chdzi super!!!pozdro
  
 
Co do tej antenki NEW ALASKA czy trzeba jej cewkę dostrajać?