Jak w prosty sposob sprawdzic komputer ? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-02-05 16:52:04, Ambrosios pisze:
...Do pelnego wypasu brakuje tylko zlacza ALDL, ale moze gdzies w sklepie albo na szrocie znajde. ...


wystarczy złącze Canon15 męskie. wycinasz 12, zostawiasz 3.
  
 
Cytat:
2006-02-05 18:15:29, leon pisze:
wystarczy złącze Canon15 męskie. wycinasz 12, zostawiasz 3.


i w co chcesz coś takiego wsadzić? ZTCP ALDL jest zupełnie innym złączem....
 
 
Cytat:
2006-02-05 18:36:47, robreg pisze:
i w co chcesz coś takiego wsadzić? ZTCP ALDL jest zupełnie innym złączem....


może niezbyt precyzyjnie się wyraziłem, wystarczą 3 piny, pozostałe wycinasz. oczywiście nie dowolne. pasuje.
  
 
Bede jutro pod GUSem, to sprawdze czy ktos to ma i ciagu tygodnia sprobuje wpasowac w silnik
  
 
Cytat:
2006-02-05 19:27:39, Ambrosios pisze:
Bede jutro pod GUSem, to sprawdze czy ktos to ma i ciagu tygodnia sprobuje wpasowac w silnik


trzy końce przewodów 0,75mm2 zaplecione na długości ok. 2cm i pobielone dokładnie cienką warstwą cyny spełniają znakomicie rolę pinów. Wystarczająco sztywne by na "wcisk" wsunąć w dziurki złącza dając niezawodne pewne podłączenie.
 
 
Cytat:
2006-02-05 19:57:28, robreg pisze:
trzy końce przewodów 0,75mm2 zaplecione na długości ok. 2cm i pobielone dokładnie cienką warstwą cyny spełniają znakomicie rolę pinów. Wystarczająco sztywne by na "wcisk" wsunąć w dziurki złącza dając niezawodne pewne podłączenie.



  
 
Cytat:
2006-02-05 19:57:28, robreg pisze:
trzy końce przewodów 0,75mm2 zaplecione na długości ok. 2cm i pobielone dokładnie cienką warstwą cyny spełniają znakomicie rolę pinów. Wystarczająco sztywne by na "wcisk" wsunąć w dziurki złącza dając niezawodne pewne podłączenie.


czyli "super profesional cepelia look"
  
 
Cytat:
2006-02-05 20:03:20, charypoter pisze:



o to to to to to to... dokładnie to Dziękuję Harry Dodatkowo supełkami oznaczyłem kolejność przewodów - 1 supełek styk A, 2 supełki styk B, trzy supełki styk F


[ wiadomość edytowana przez: robreg dnia 2006-02-05 20:41:18 ]
 
 
Cytat:
2006-02-05 20:20:44, leon pisze:
czyli "super profesional cepelia look"


najważniejsze że idealnie i niezawodnie sprawdzają się w działaniu!
 
 
kable są po 110pln, a tutaj sam wtyk za.... ocipieli badyci
 
 
Cytat:
2006-02-05 21:00:14, robreg pisze:
ocipieli badyci


No wreszcie zaczynam poznawac kolege Jaja sobie robia niezle z ta cena. Z drugiej strony niektore rzeczy i tak zwroca sie przy pierwszej wizycie w tej firmie zamiast w ASO. Np. czujnik EOBD do BMW za 500zl. Majac go, to nie dosc ze sam zrobie diagnostyke lepiej niz te "fachury" to jeszcze bede mogl sobie dostrajac silnik tak dlugo jak sobie zamarze A jak mnie bedzie stac na bawarskie smigielko to pewnie tez i na taki czujnik, zamiast robic samemu. Swoja droga pokaz mi klub BMW ktory trzyma poziom oraz zrzesza ludzi znajacych sie na rzeczy tak jak nasz klub, to sie juz teraz zapisze