Giełda klubowa: w jakiej formie? - Strona 4

Ankieta: jaka giełda?
osobny dział
jeden wątek
giełda motonews

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie nie szukam dziury w całym. tylko dla mnie dupa maryni ma być dodatkiem do klubu, a nie klub dodatkiem do dupy. właśnie ostatnie problemy ze zbiórką na serwer uświadomiły mi że dzieje się źle. Od jakiegoś czasu pieprzymy o farmazonach, a na stronie klubowej nie zamieszczamy nowych relacji i nie dlatego że strona nie działa tylko dlatego że nie ma czego zamieścić. Nie dzieje się dokładnie nic. Zero spotkań, zero opisów, nic... za to dział o wszystkim innym kwitnie...
  
 
Cytat:
Od jakiegoś czasu pieprzymy o farmazonach


Hm... Moze ukarac tego, kto zaczal?


To jakie w takim razie widzisz rozwiazanie? Zakazy i nakazy? - to sie nie przyjmie....
  
 
Cytat:
2005-04-15 23:57:00, Góral pisze:
Zero spotkań, zero opisów, nic... za to dział o wszystkim innym kwitnie...



Szklanka może być w połowie pusta lub w połowie pełna... Ja bym się cieszył, że chciaż ten dział kwitnie . I zamiast próbować go ubrac w ograniczające rozwój ramy -> zastanowić się jak rozwinąć część techniczno-modyfikacyjno-wyścigowo-doradczą.

Słoneczko za oknem . Duży zlottt za pasem. Jest cool .
Można zorganizować jakiś fajny wypadzik lokalny -> porobimy zdjęcia, pozwiedzamy cośtam, pokontemplujemy przyrodę, pogrillujemy, porobimy zdjęcia i... będzie co zamieścić na stronce .

  
 
Cytat:
Szklanka może być w połowie pusta lub w połowie pełna... Ja bym się cieszył, że chciaż ten dział kwitnie . I zamiast próbować go ubrac w ograniczające rozwój ramy -> zastanowić się jak rozwinąć część techniczno-modyfikacyjno-wyścigowo-doradczą.



twoja postawa jest minimalistyczna...

kto ma się nad tym zastanawiać?
  
 
Cytat:
2005-04-16 12:40:00, Mariusznia pisze:
. Duży zlottt za pasem. Jest cool . Można zorganizować jakiś fajny wypadzik lokalny -> porobimy zdjęcia, pozwiedzamy cośtam, pokontemplujemy przyrodę, pogrillujemy, porobimy zdjęcia i... będzie co zamieścić na stronce .


No właśnie Mariusz - w tym cały problem: porobimy zdjęcia i będzie co zamieścić na stronie. Takie podejście prezentują ludzie obecnie. I to jest żałosne. A może napisac jakąś relację, jakiś opisik, przedstawić swoje modyfikacje - to juz za dużo i w 200 - osobowym klubie nie ma kto tego zrobic. Same fotki to za mało

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2005-04-15 23:57:00, Góral pisze:
nie ma czego zamieścić.



Jak to przeczytałem to normalnie mało co szału nie dostałem!!! Jak nie ma co zamieścić a moja stronka?! Przecież to ma być na stronę klubową, z takim zamiarem ją tworzyłem przez dwa i pół roku. I jeżeli teraz mówisz że nie ma co zamieścić to dla mnie jest to jasne: jesteście bandą oszustów! Jeżeli to nie jest tak to przepraszam za mocne słowa, ale w takim razie nie opowiadaj że nie ma czego zamieścić. I sory za mocne słowa, ale teraz to naprawdę się wkurzyłem. Dwa i pół roku się męczyłem i takie teraz teksty muszę czytać.
  
 
Mily z calym szacunkiem, ale tu nie o twoja stronke chodzilo - niepotrzebnie sie denerwujesz
  
 
Ok, przepraszam, aczkolwiek zdanie "nie ma czego zamieścić" oznacza dla mnie, że kompletnie nic, nawet jednego materiału, czyli w tym też moja stronka - tak to odczytałem. Dobra, jeżeli to nie o to chodzi, sprostowałeś, to jest ok.
  
 
Cytat:
2005-04-17 21:28:49, mily_byd pisze:
Jak to przeczytałem to normalnie mało co szału nie dostałem!!! Jak nie ma co zamieścić a moja stronka?! Przecież to ma być na stronę klubową, z takim zamiarem ją tworzyłem przez dwa i pół roku. I jeżeli teraz mówisz że nie ma co zamieścić to dla mnie jest to jasne: jesteście bandą oszustów! Jeżeli to nie jest tak to przepraszam za mocne słowa, ale w takim razie nie opowiadaj że nie ma czego zamieścić. I sory za mocne słowa, ale teraz to naprawdę się wkurzyłem. Dwa i pół roku się męczyłem i takie teraz teksty muszę czytać.


Kur..... Miły wez że chłopie opanuj się z tym żądaniem wdzięczności dla Siebie za ta stronkę. Cholera naprawdę podziwiałem Cię za kupe dobrej roboty ale teraz jak w co drugim wątku od roku przypominasz o Sobie to juz mi się nawet na nią nie chce wchodzić.
Człowieku - strona była wrzucona na klubowa ale była z błędami, a potem Konrad nie miał uprawnien do zmian na serwerze bo właściciel serwera mu je zablokował !!!. Teraz twoja stronka będzie umieszczona na stronie bo będziemy mieć serwer do dyspozycji!!!!
Czytaj ze zrozumieniem bo chyba nie za bardzo łapiesz o co chodzi Góralowi i mnie:
Było 6 zlotów ogólnopolskich, wyjazdy na zloty zagraniczne, mnóstwo spotów, indywidualnych wypraw (np. Skandynawia}, kupę ludzi ma ciekawie porobione auta a efekt:
1 relacja ze zlotu - autorstwo Góral
1 relacja ze spotu warszawskiego - autorstwo Góral albo Kacper
1 relacja ze zlotu na Węgrzech - mojego autorstwa
3 opisy tuningu - Bastek, Fleszer i ja
i TWOJA STRONA

Czyli na 250 osób i 3 lata istnienia klubu wysiliło się się 6 osób

Reszta to fotki tłuczone seriami cyfrówka i wysłane hurtem.
Czy uważasz że to imponujący dorobek jak na 3 lata istnienia klubu???? Jeżeli tak to wejdz na strony choćby FSOAK czy F&F i napisz czy ich strony wyglądają tak samo 'imponująco" jak nasza????? Bo jeżeli o mnie chodzi to na naszą nawet nie chce mi się wchodzić i wchodze bezpośrednio na Motonews



-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986




[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2005-04-17 21:51:24 ]
  
 
Miły, jak widać nie zrozumiałeś moich wypowiedzi.
Nie ma żadnych materiałów z życia klubu.

  
 
Cytat:
2005-04-17 21:45:45, andrzej_krakow pisze:
Kur..... Miły wez że chłopie opanuj się z tym żądaniem wdzięczności dla Siebie za ta stronkę. Cholera naprawdę podziwiałem Cię za kupe dobrej roboty ale teraz jak w co drugim wątku od roku przypominasz o Sobie to juz mi się nawet na nią nie chce wchodzić. Człowieku - strona była wrzucona na klubowa ale była z błędami, a potem Konrad nie miał uprawnien do zmian na serwerze bo właściciel serwera mu je zablokował !!!. Teraz twoja stronka będzie umieszczona na stronie bo będziemy mieć serwer do dyspozycji!!!! Czytaj ze zrozumieniem bo chyba nie za bardzo łapiesz o co chodzi Góralowi i mnie: Było 6 zlotów ogólnopolskich, wyjazdy na zloty zagraniczne, mnóstwo spotów, indywidualnych wypraw (np. Skandynawia}, kupę ludzi ma ciekawie porobione auta a efekt: 1 relacja ze zlotu - autorstwo Góral 1 relacja ze spotu warszawskiego - autorstwo Góral albo Kacper 1 relacja ze zlotu na Węgrzech - mojego autorstwa 3 opisy tuningu - Bastek, Fleszer i ja i TWOJA STRONA Czyli na 250 osób i 3 lata istnienia klubu wysiliło się się 6 osób Reszta to fotki tłuczone seriami cyfrówka i wysłane hurtem. Czy uważasz że to imponujący dorobek jak na 3 lata istnienia klubu???? Jeżeli tak to wejdz na strony choćby FSOAK czy F&F i napisz czy ich strony wyglądają tak samo 'imponująco" jak nasza????? Bo jeżeli o mnie chodzi to na naszą nawet nie chce mi się wchodzić i wchodze bezpośrednio na Motonews [ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2005-04-17 21:51:24 ]


Kur.... ja nie żądam żadnej wdzięczności, tylko mówię nie opowiadajcie, że nie ma nic, bo jest co najmniej jeden materiał który czeka na wrzucenie. I to nie jest żadne żądanie wdzięczności itd. Więc do jasnej ch***ry nie ściemniaj i przestań wmawiać mi, że miałem na myśli coś innego niż miałem. Ja miałem na myśli tylko swoją obronę, w takiej sytuacji, każdy kto coś zrobił by chyba o sobie się przypomniał jeżeli z kontekstu by wynikało że został pominięty. A nikt nie chce być pominięty gdy coś pozytywnego zrobił i to jest oczywiste. Więc przestań do ch***ry mi wmawiać że miałem na myśli coś innego niż miałem w rzeczywistości.

Cytat:
Miły, jak widać nie zrozumiałeś moich wypowiedzi.
Nie ma żadnych materiałów z życia klubu.


Ok, sorki, zwracam honor, może nie zrozumiałem że to chodzi o życie klubu, bo tam coś było o jakiś opisach więc myslałem że chodzi o opisy tekniczne i inne. Sorki jeszcze raz.



[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2005-04-17 22:22:37 ]
[ powód edycji: literowki ]
  
 
tia... klubowicze chcą osobnego działu... a rada i tak podejmie właściwą decyzję
  
 
Jacy klubowicze? Ja jestem za osobnym wątkiem
  
 
A giełdy jak nie było tak nie ma...
  
 
Tylko co z ogłoszeniami, które będą nia aktyalne? Ktoś powinien je usówać!
  
 
Proponowałem wcześniej, że każdy sam lub moder po 3 miesiącach
  
 
Jak widać dobrze to funkcjonuje tak jak jest - czyli jak ktoś cche coś opchnąć pisze w wątku o ALLEGRO i szafa gra.
  
 
To po co bylo ankiete robic i dupcie zawracac???
Czyzby wynik ankiety nie spasowal ?
 
 
Cytat:
2005-04-24 22:12:24, _Vincenzo_ pisze:
To po co bylo ankiete robic i dupcie zawracac??? Czyzby wynik ankiety nie spasowal ?


Vincenzo, spokojnie, ankieta zostanie wzięta pod uwagę - nie ma obawy, szkoda tylko że na 200 klubowiczów raczyło wziąc udział zaledwie ok. 30 osób.
Nie jest jeszcze nic w tej sprawie robione bo póki co były ważniejsze problemy do rozwiązania.
PS. Jak masz coś do rady klubu to powiedz wprost o co Ci chodzi i zaproponuj rozwiązanie. A ankiete założył Vódz (bo miał do tego prawo jak każdy inny klubowicz) a nie nikt z rady.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2005-04-21 18:26:15, Góral pisze:
tia... klubowicze chcą osobnego działu... a rada i tak podejmie właściwą decyzję



Ano ten post mi sie nie spodobal.
Bylo to i moze pol zartem, pol serio ale cusik mnie tknelo.
Klocic sie jednak nie mam zamiaru

Pozdrawiam