Giełda klubowa: w jakiej formie? - Strona 5

Ankieta: jaka giełda?
osobny dział
jeden wątek
giełda motonews

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy dobrze rozumiem ? To już teraz ani wątek ani dział tylko wątek o allegro?

A że w ankiecie wzieło udział 30 osób to normalne - tak naprawdę niewiele więcej liczy klub.
  
 
Zaglądnąłem na giełdę na klubowej stronie - zobaczcie jakie ciekawe oferty pojawiają się od ludzi z zewnątrz ( częsci do sportu!!!!!)- myslę ,że obojętnie gdzie będzie giełda ( czy na motonews czy na stronie tak jak teraz ) nie możemy utrudniać dostępu ludziom z zewnątrz logowaniem się na motonews czy coś takiego, żeby zamiścić ogłoszenie.Jedynwe to boję się ,że zacznątam się oferty dotyczące np. Viagry
Myslę ,że zdecydowanie łątwiej będzie ludziom wejść na naszą stronę gdzie znajda WYRAŹNY banner do klinknięcia - GIEŁDA
jestem niemal na 100% pewien ,że części po rajdowych ładziankach jest jeszcze Polsce dość dużo i być może własnie nasza giełda będzie ułatwiać ich sprzedaż
Paweł
  
 
Paweł, masz rację że nikomu nie należy ograniczać dostępu... ale jednocześnie chcemy mieć możliwośc kontroli nad giełdą, właśnie po to by nie było na niej viagry.
na razie myślmy intensywnie... moze zostanie tak jak jest, moze zrobimy coś na serwerze klubowym, a może... kto wie.

Vincenzo, za dużo cię tka...

Andrzej, ankietę założyłem ja, tylko że jednocześnie połączyłem dwa wątki i dlatego Vodzu jest autorem całości.
  
 
ja jestem za tym zeby zrobic gielde w osobnym dziale na zasasadzie takiej ze podzial na lady , czesci , i inne i coby byl formuklarz do wypelnieniea wtedy trudniej bedzie reklamowac viagre a pozatym , po to sa moderatorzy zeby ogloszenia weryfikowali
  
 
Cytat:
2006-04-27 15:26:21, maxymilan pisze:
ja jestem za tym zeby zrobic gielde w osobnym dziale na zasasadzie takiej ze podzial na lady , czesci , i inne i coby byl formuklarz do wypelnieniea wtedy trudniej bedzie reklamowac viagre a pozatym , po to sa moderatorzy zeby ogloszenia weryfikowali


Max, myśmy juz zdecydowali gdzie chcemy miec giełde. Kłopot w tym, że rada (a moze jeden lub kilku radnych) chciała aby giełda była tak jak jest Zobacz sobie wyniki ankiety.
  
 
No faktycznie, giełda na Motonews to porażka. warto by pomysleć nad jakąś zmianą.
  
 
Mi najbardziej sie podobała stara giełda..prawie codziennie ogladałem. Ta aktualna jest nieczytelna, niefunkcjonalna i w ogóle tam nie zaglądam Warto byłoby pomyśleć nad zmianą !
  
 
Zalegalizujcie mozliwosc ogłaszania sie tu an forum. I tak obcy jak wchodzi to zakłada temat ze sprzeda costam i jest on blokowany ale widoczny przez dzien czy dwa i ma wyzszą oglądalność niż cała ta giełda przez rok.
  
 
Jeden wątek z giełdą. Ja tak głosowałem bo tak byłoby najlepiej. I tak sie zawsze ogłaszam w watku o Allegro i innych takich. Ten wątek o Allegro to taka zakamuflowana giełda
  
 
a ja był zrobił oddzielny dział widoczny pod Wszyscy o Wszystkim
a wdziale watki :samochody czesci pod tematy:sprzedam poszukuje
A nie ze watek giełdy jest na szarym końcu ewentualnie mozna przeniesc do tego działu watek o allegro
  
 
o wlasnie zrobic osobnny dzial gielda tam tam np z 6 watkow i tyl;ko tyle a w tych watkach ogloszenia prosto latwo i przyjemnie
  
 
Koledzy pamietajcie o tych, którzy przeglądają forum bez podzialy na działy. Nie wszysscy chcą odszukiwać wartościowe wątki pomiędzy zapewne niezliczonymi ogłoszeniami. Mysle, ze giełda powinna byc na stronie. Przeciez tak łądwo sobie robic odnosnik do ulubionych i codziennie przegladac gielde jezeli komus na tm zalezy. Na naszym forum (na nethicie i tutaj) nigdy nie bylo giełdy i chciałbym, zebysmy zachowali ta nasza indywidualnosc.
  
 
Leszku a tu się z tobą nie zgodzę, skoro ludzie wybrali inaczej to tak powinno być u już, w końcu są dorośli i widzą, co robią.
A co niektórzy powinni zrozumieć, że jeśli ktoś najpierw pyta się kogoś o zdanie a potem je ignoruje to sam prosi się o zasłużonego „guza”.
DEx
  
 
A moja propozycja jest taka zamiescic giełde na forum i na stronie po miesiacu uzytkowania spytac uzytkowników co im bardziej lezy.
Mysle ze to by było najlepsze rozwiazanie.bo dopuki człowiek nie zobaczy na własne oczy to sam nie wie co jest lepsze.
Dlatego przygotujcie wszystkie mozliwe wersje zaprezentujcie je a potem kazcie wybierac co ma zostac a co nie
Dobry pomysł?
  
 
A nie może być tak jak kiedyś [przeciż to było funkcjonalne...wystardczyło dać linka na stronie i już. Proszę tylko aby nie wstawic osobnego działu...bo co drugi watek bedzie o sprzedazy-kupnie. Ja oglądam forum tak jak większosć - czyli wszystkie wątki razem wyświetlane.
  
 
A ja napisze tak!! Jako kolo który kiedyś wogóle nie był w klubie i na forum nie wchodził.Ale pamietam jak była giełda klamotów na stronce klubowej i to było wypas!! Na forum z obcych Ładziarzy rzadko kto wchodzi a już na giełde motonews to już wogóle.A ja jak byłem obcy na strone klubową i na giełde klamotków wchodziłem i to było tak uważam najlepsze!!
  
 
możemy wrócić do tej giełdy
a możemy zrobić i dział na forum.
mi jest wszystko jedno. i tak oglądam forum z podziałem na kategorie...
  
 
No tylko zeby to było jakos posegregowane w jakis sposób
  
 
po burzliwych rozmowach w radzie testowo uruchomimy dwa wątki, kupię-sprzedam, na forum. zobaczymy co z tego wyjdzie.
prosiłbym o nie Off topicowanie w w/w wątkach. wyłącznie oferta i namiary kontaktowe.
  
 
No i zajebiscie


[ wiadomość edytowana przez: janisz dnia 2006-05-22 23:04:28 ]