Benzyna czy diesel - było 106 lub AX

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
niedrogo i w dobrym stanie szukam. Tylko Lodz. Tylko sprowadzone ostatnio lub salonowe z Polski.
kontakt=priv.
  
 
swojej nie oddam a jest salonowa, nie drogo kupiona (w porownaniu z ogloszeniami to bardzo tanio) i zadbana, ale nie oddam
  
 
Nie brzydka 106
Do konina nie masz daleko... Fajna bo w dieslu czyli oszczedna, tylko szkoda ze w starej budzie... Ale prezentuje sie calkiem calkiem
  
 
Ciężko ocenić po zdjęciu czy faktycznie się dobrze prezentuje. Dla mnie zawsze podejrzane są niefabrycznie lakierowane zderzaki i lusterka (razem z listwami- ) wyglaąda to mało profesjonalnie i moim zdaniem świadczy o tym, że komuś zostało za dużo farby po naprawie lakierniczej. Ja w każdym badź razie podchodziłbym do niego z pewną ostrożnością, tym bardziej, że nie napisano nic o jego stanie a nawet przebiegu.
  
 
W ogloszeniu z moja 106 (byla na otomoto) byly dwa zdjecia. Bylo widac na nich ledno co kolor. Fotki byly zrobione w totalnej ciemnosci. W opisie byl rok produkcji, silnik, przebieg i napisane ze nowy amorki na przodzie. I to wszystko. Aha i jeszcze cena. Ale stal 10 minut ode mojego miejsca zamieszkania wiec nie bylo problemu zeby go obejrzec
  
 
Sorry, zapomnialem dopisac - benzyna only!

nienawidze diesli.... wiem, niemodne poglady, ale ja ich naprawde nielubie. Tych starych naturalnie.... bo nowoczesne, to juz inna bajka.
  
 
Rozumiem, że jesteś szczerze uprzedzony do ropy ale naprawdę ma ona nieskończenie wiele zalet, na pewno więcej niż gaz(jest to osobny temat na dyskusję) Ja na przykład z wielką checią zamieniłbym swoją benzynę na diesla. Nawet niekoniecznie hdi. Mój ojciec ma TDI w octavii, która nie spala więcej niż 5l i jest superdynamiczna. Ja lubię nawet starsze diesle, miałem kiedyś wolnossącą pięciocylindrówkę w Audi. Miała tylko 80koni, a radziła sobie świetnie ze sporą masą, miała super elastyczność (porównywalną z 1.8 16v w benzynie) dość słabe co prawda przyspieszenie ale co tam skoro nie była to wyścigówka. Na dodatek paliła nie więcej niż 7l oleju... opałowego i wcale nie protestowała przy porannym rozruchu. Ogólnie diesel power! Naprawdę. A klekot silnika można nawet polubić, a twój portfel może go nawet pokochać...
  
 
Cytat:
A klekot silnika można nawet polubić



wierz mi, nie mozna... probowalem. Jedzilem dieslem i po prostu nerwica mnie brala.... a na supernowoczesna jednostke to mnie nie stac... a tylko taki bylbnym sklonny polubic... Starsze auto - tylko w benzynie.
  
 
Oby ci tylko do glowy nie przyszlo kupic cos takiego...
Biedna 106...
  
 
czemu? Felgi ma ladne, kolorek tez. Wystarczy ogolic z plastiku.


i nalepek drzwi.
  
 
Kolorek taki jak moj... Wg mnie wyglada tragicznie, zderzaki sa z deczka przesadzone i zaciezkie jak do tego autka...
  
 
to prawdziwy PUG śnieżny. Po zdjęciu tego plastiku z Tesco zostanie na lakierze mnóstwo Super Glue. Na pewno właściciel nie pożałował też szpachli przy robieniu tego cuda... Według mnie już nic nie pomoże temu peżocikowi, musi odśnieżać do końca żywota...
  
 
niee, te plastiki da sie odrabac i nie bedzie zle....
  
 
ja mam 106 xs. sprowadzilem ja z niemiec 8k km temu. 1.4 75KM 94r, 140kkm, na takich szerszych listwach z boku, zderzaki w kolorze nadwozia z halogenami, ala kubelkowe fotele, obrotomierz, pozatym wyposazenia praktycznie brak . tanio sprzedam. jest w niej pare rzeczy do zrobienia, jak np wymiana polosi, bo przegub pyka odkad ja przywiozlem. moja cena to 6500. nr gg:3927208, nr tel 509892085.
ps wyniosla mnie 8500 i naprawde na niej trace, ale musze sprzedac.


jak widac cena poszla w dol:
http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=76764&c=154&f=47

[ wiadomość edytowana przez: doman dnia 2005-02-19 08:30:19 ]
  
 
Dołączam się do pytania!
Kolega szuka samochodu do 8000 tys. zł (oczywiście +/-)
Co oprócz 106 mozna dostac za te pieniadze?
Udaloby sie jakas 306?
Najlepiej w dieslu.
Pozdrawiam!
  
 
106 napewno ale pewnie w starej budzie. 306 bedzie ciezko chyba... Ja bym popatrzyl na 405
  
 
Focus, na allegro widziałem 306 diesel za 8600 zł. 1,9 (70KM), przebieg 212000km, rocznik 1994
Ile wytrzymują takie dieselki? (bez remontu)
W ogóle jakie tam są dieselki (w 106 i 306)


[ wiadomość edytowana przez: krycho dnia 2005-04-04 20:45:57 ]
  
 
w 106 byl 1.5 D to samo co w ax chyba...
No wiesz 212 tys podane ile naprawde nie wiadomo, mimo ze to diesel to jednak to juz duzo... To nie jest beczka 200d...
  
 
to jest nie glupie...

Chociaz jesli chce cos w dieslu to poszukalbym cos z VW, moze golfa jakiegos (choc za ta kase to chyba II 1.6 TD ale to i tak ciezko...) Wiem ze te silniki naprawde sa trwale i nie do zajezdzenia... Ja na jego miejscu zamiast starego, zajezdzonego diesla i przede wszystkim baaaardzo wolowatego szukalbym czegos z mniejszym silnikiem benzynowym... Np 106 z 1.0 z tym co ja mam. Mam 50 koni i dla niego osiagnac v-max ktory ma podany w ksiazce to nie problem... Ja swoim dochodzilem do 150 ale mysle ze poszedl by wiecej


[ wiadomość edytowana przez: focus86 dnia 2005-04-04 20:56:16 ]
  
 
Powiem Ci tak, kumpel miał Clio w dieslu, od pierwszego wlasciciela z Francji, zadbany, 120kkm przebiegu. Niestety ukradli....
Ja tez go pytalem czy nie chialby Golfa, tylko dostać coś w dobrym stanie to chyba mistrzostwo.
A tu jest 306..

Ad 106:
Ile ten diesel ma KM? 1,6?? Co to za silniczek? Ciekawe czy przebieg jest prawdziwy, bo jak na 95 r. to troche malo...