Co sądzicie o tym radyjku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam jestem nowy na tym forum, kiedys byłem ostrym zapaleńcem radi cb ale z czasem to mineło , ale teraz znowu było by przydatne w samochodzie i mam pytanie co sądzicie o Onwie MK1 kiedyś taką miałem tylko że w domu i nie mogłem nażekać ale nie wiem jak ona sprawuje się w samochodzie, i jeszcze jedno jak to teraz jest z radyjkami nie trzeba być zarejstrowanym żeby miec w samochodzie, miśki się nie czepiają
  
 
Od lipca 2004 nie trzeba rejestrowac radia ani uiszczać żadnych okresowych opłat. Jedyne co trzeba mieć, aby jeździć spokojnie z radiem jest świadectwo zgodności czyli po prostu homologacja.
  
 
dzieki za informacie , a co sądzicie o tej onwie do samochodu
  
 
miłe radyjko z bardzo dobrym odbiornikiem i jak się wyjmie ogranicznik modulacji, to nawet przyzwoite nadawanie będzie miało.

co do autka, szczególnie osobowego, to jednak gabaryt trochę przeszkadza. nie należy do najmniejszych, ale też nie jest ogromne jak chociażby prezio grant czy lincoln.

ja mam u siebie unidena pro 510.

ma wszystko to, co potrzebuję do auta, no może oprócz "tuby" ale jużmi przeszło krzyczenie na przechodniów ...