Sprzedam Peugeot"a 206

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Do sprzedania jest Peugeot 206.
Rocznik 2001, biały bezwypadkowy, 3-drzwiowy, silnik 1,9 Diesel, przebieg 83 tys.
Sprowadzony do Polski z Francji, drugi właściciel.
Centralny zamek, autoalarm, wspomaganie kierownicy, felgi 14", radio, garażowane.
Samochód jest w bardzo dobrym stanie, przez drugiego właściciela użytkowany rok.
Jeżdziłam nim i sprawdzałam więc mogę lojalnie powiedzieć.
Cena 25 tys. jednakże można podjąc negocjacje.
W najbliższym czasie postaram się wkleić kilka fotek.

Telefon kontaktowy: 0-501177111
Wóz do obejrzenia w Krakowie.

Post umieszczony na prośbę: klubowiczki D.E. Kiniusi
 
 
Obiecane fotki 206:







Obróbka fotek by Norbi dla Kiniusi
 
 
za 28tysi chce sprzedac znajoma. kolor niebieski silnik 1.2 (podtsawa chyba) ale jest z grudnia 2003 i ma jeszcze fabryczna gwarancje. Przebieg 20 tysi chyba KLIK KLIK

Wiec powiedz kolezance ze cene trzeba ciut obnizyc (jak dla mnie drogo) Rozumiem ze to diesel ale...
  
 
Focus przeczytaj dobrze info to zobaczysz, że cena podlega negocjacji
 
 
no ja wiem, ale mysle ze cena wywolawcza powinna byc nizsza (zeby za duzo nie spuszczac ) Na fotach nie wyglada jakos rewelacyjnie, widac zadrapanie na prawym tylnim blotniku. W srodku albo ktos lubi miec mnostwo pierdol z auchan (koszulki, kierownica) albo wszystko juz jest wytarte i zniszczone. Moze i racja ze francuzy nie dbaja o samochody. Ciezko bedzie sprzedac Wyglada jak by byl po firmowy co moze odstraszac klientow (bialy kolor, diesel, wyposazenie w podstawie...) za 21 moze pojdzie przy dzisiejszym rynku
  
 
Powiem ci tak, rozmawiaj z właścicielem pojazdu, ja tylko umieściłem tutaj ogłoszenie i fotki bo zostałem o to poproszony
 
 
heh no ale co mi do tego Ja tylko wyrazilem swoja opinie, nie bede komus (komus kogo nie znam) sugerowal ceny za jaka ma sprzedac samochod. To jest tylko i wylacznie moja opinia