Fiat Argenta - instalacja elektryczna - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
Ten facet ma niesamowity fart
Jechał w sumie ponad 3 razy na jednym hamującym zacisku, bez drążka stabilizatora z pekniętym wahaczem z prędkością dochodzącą do... a zresztą - czy to ważne.



eeeee

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
pozdrowienia dla klubowego kaskadera
  
 
Czy ktoś mogłby mi przeslac skany oraz informacje na temat instalacji elektrycznej fiata132 na wtrysku? Oraz informacje o budowie silnika skrzyni biegow i tylnego mostu.
  
 
Cześć!!!!

Janio pozostaje mi tylko pogratulować!!!!

Co do tego wtryskiwacza to zajrzyj do swojej skrzynki odbiorczej. Niespodzianka!!
  
 
Cytat:
2003-03-06 17:33:44, Maciek_czer pisze:
Cześć!!!!

Janio pozostaje mi tylko pogratulować!!!!

Co do tego wtryskiwacza to zajrzyj do swojej skrzynki odbiorczej. Niespodzianka!!



Dziękuje dziękuje.

Do szczęścia brakuje mi ok. tysiąca złotych aby zrobic wszystko na tip-top i móc zacząć jeżdzić.
Zarąbiste braki w wyposażeniu wnętrza i hamulców z tyłu :)

Jaki jest maksymalny wymiar wewnętrzenj średnicy bębna hamulcowego oraz minimalna grubośc tarcz hamulcowych?
  
 
Panowie jak już rozmawiamy o instalacji elektrycznej do silnika 2.0 na wtrysku a przeczytałem że szanowni koledzy takie posiadają to i ja bym poprosił na maila taki schemacik piotrz@meritus.pl
Z góry dziękuję
  
 
Właściwie jak by ktoś miał schemat instalacji elektrycznej do 132 na gaźniku to był bym wdzięczny , mam pewien bałagan i nie za bardzo wiem co jest co blady132@poczta.onet.pl
  
 
Panowie , czy naprawde nikt nie ma tego schematu ?? , wiem , pewnie jesteście nieśmiali i wstydzicie się wysłać , śmiało , odwagi
Dzienkuje
  
 
Jeśli ktoś ma jakieś fotki , skany , szkice układu kierowniczego 132/argenta ze wspomaganiem , umiejscowienie tego w komorze i wogule w aucie , to też bym prosił , schemat instalacji do autka na wtrysku też może się przydać

Ej no trzeci post z rzędu..... albo robię się marudny albo - robię się marudny
  
 
Drogi Maćku (Blady)!!!

Ja mam taki shcemat i wiele innych tylko że w głowie! I cały problem w tym że mój komp jest w tej chwili w tragicznym stanie tzn. ma dysk o pojemności 125 Mb i Win95. Chyba wiesz ja się na tym pracuję, kiedyś robiłem schematy na programie graficznym ale teraz poprostu nie da się!!! Miałem jechać do Ciebie ale trochę za dużo roboty mam. Ciągle jakieś auto sie psuje. (gdyby się nie psuły byłbym bezrobotnym ) Prześlij mi Swój numer telefonu to może się jakoś umówimy.