Toyota TERCEL - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
NIE JEST TO MOJA TOJKA. Mam nadzieje, że właściciel nie bedzie miał mi za złe. Ta tojka była kiedyś na allegro.



I jak?
  
 
KORNIK!!!

Spoko nawet nasze Cari nie pasują do kultowych za to są COOL!

Pozdro.
  
 
Hmmmm chyba taka - ja widziałam jej tyłek i przód ale w innym ujęciu - a są jeszcze starsze?? Ta jest bardzo bardzo bardzo ładna
  
 
Cytat:
2005-04-15 12:34:07, MisiekII pisze:
CzapCzap - mówimy o kultowych autach.


No ja wiem
  
 
Cytat:
2005-04-15 19:56:22, CzapCzap pisze:
No ja wiem



Tylko sie nie obrażaj

Kafi - weź mi tu o kornikach nic nie mów
Madzia - dziękuje
Poprzednik mojej cari wyglądał tak:

(tylko bez tych dodatkowych lamp z przodu)

więcej tutaj ... wspaniałe auto. Aby je spotkać trzeba mieć niesamowite szczęście.... super.

Pozdrawiam
  
 
Widziałem taką jakoś ostatnio stała w komisie w ładnym stanie.

Misiek przecież to żarty!

Pozdro.


P.S. Fajna jest ta ze zdjęcia!

  
 
Cytat:
2005-04-16 17:14:37, Kafi pisze:
Widziałem taką jakoś ostatnio stała w komisie w ładnym stanie. Misiek przecież to żarty! Pozdro. P.S. Fajna jest ta ze zdjęcia!



Tą z końca 70' i poczatku lat 80? Za ile?

Wiem ze zarty. W sumie niezłe określenie - kornik

Fajna z którego zdjęcia? Ta "moja" w tym grafitowym kolorze super, uważam że najlepszy kolor - po moim dość rzadko występującym

Pozdrawiam
  
 
Nie było ceny!

Nie wiem czy była na sprzedaż?!

Pozdro.
  
 
Nie - to jednak u nas jeździ taka jak Ty masz Ehhh a ta ze zdjęcia to też cacko !!
  
 
Cytat:
2005-04-17 13:57:39, madzia_83 pisze:
Nie - to jednak u nas jeździ taka jak Ty masz



Czemu użytkownik nie pisze jeszcze na forum?

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-04-18 00:43:32, MisiekII pisze:
Czemu użytkownik nie pisze jeszcze na forum? Pozdrawiam



Najmocniej przepraszam Panie generale Niestety tego młodego człowieka osobiście nie znam i głupio mi tak zagdać a zresztą kto wie czy ma net
  
 
Cytat:
2005-04-18 10:48:30, madzia_83 pisze:
Najmocniej przepraszam Panie generale Niestety tego młodego człowieka osobiście nie znam i głupio mi tak zagdać a zresztą kto wie czy ma net



A ja powiem: ma net - co teraz?

Zawsze mozesz za szybe włożyć karteczkę

Pozdrawiam
  
 
Nadszedł dzień przeglądu dla Tercelki
W zasadzie to już minął
Zawsze jest to wielkie wyzwanie czy podoła morderczym testom i o dziwo zawsze je przechodzi ale oczywiście bezpiecznie jest jechać do zaufanej stacji diagnostycznej gdzie sie nie przywalą do pękniętego lusterka, albo do małej dziury w tylnym leflektorze bardzo łądnie zamaskowanej (raz koleś mi powiedział, że tak nie wolno i jak mu tłumaczyłem, że niech sprawdzi se w katalogach czy mi znajdzie te lampe i ile bedzie kosztować to mi polecił zamiennik od Golfa - śmiać mi się chciało i już więcej mu nie dałem zarobić na przeglądzie).
Teraz idę kerunkowskaz naprawić (oprawka od żarówki dokupiona w sklepie z częściami do ciężarówek, w osobówkach nie mieli tego), podkręcić ręczny i w środe na przegląd
pozdro
  
 
Trzymamy kciuki
  
 
wie ktoś może od którego roku Toyota zmieniła znaczek z takiego jak ja mam na kierownicy na obecny??
  
 
Nie za bardzo widze to na kierownicy
Ja u siebie nie mam zadnego znaczka - tylko sam napis pisemem technicznym.
Elipsy przyszyły jakoś wraz z Cariną E.

Pozdrawiam
  
 
Znaczek hmmmmmm czy to jest takie C z trzema gwiazdkami ??
KLIK
To chyba symbol amerykańskiej Toyoty. Mam autko z 1990 roku i też mam napis KLIK a ogólnie Toyota wprowadziła elipsy chyba w 1990 roku (chodzi mi o ogółny emblemat na grilu auta).
  
 
Ten pierwsze zdjecie z pierwszego KLIKA to niemalże identyko jak moja Tercelka. Małe detale tylko je różnią. Kiera ta sama ale znaczek inny. Ogólnie moja ma bardziej opływowe kształty dechy, ale wiadomo jak tamta jest amerykańska to musi być kwadratowa, moja to wersja europejska.
Co do znaczka to zupelnie inny. Nie mam narazie lepszje fotki niz ta galerii. Znaczek przypomina bardziej jakąś łyżwe odwróconą
  
 
A tu jeszcze inny znaczek
  
 
Cytat:
2005-05-07 22:31:36, sugarfree pisze:
A tu jeszcze inny znaczek



haha sugar znam tą Rollę osobiście to E8 HB Smaria z Corolla Clubu wersja GTi czyli 140 KM. Może wizualnie niezbyt ale jak to jeździ chłopak jest z Katowic więc mam z nim kontakt