Toyota TERCEL - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-05-08 19:00:21, madzia_83 pisze:
haha sugar znam tą Rollę osobiście to E8 HB Smaria z Corolla Clubu wersja GTi czyli 140 KM. Może wizualnie niezbyt ale jak to jeździ chłopak jest z Katowic więc mam z nim kontakt



Ja niestety tylko moge pomarzyc o takim obrotomierzu (silniku), czerwona kreska od 7700 i maksymalnie 9000.....
  
 
Cytat:
2005-05-08 20:59:02, sugarfree pisze:
Ja niestety tylko moge pomarzyc o takim obrotomierzu (silniku), czerwona kreska od 7700 i maksymalnie 9000.....



to co ja mam powiedzieć
  
 
Cytat:
2005-05-09 07:28:16, madzia_83 pisze:
to co ja mam powiedzieć



A ja?
  
 
Cytat:
2005-05-09 21:51:34, MisiekII pisze:
A ja?



Ty to sie juz lepiej nie odzywaj
  
 
Witam

A ja chcę pochwalić się swoją tercelką Z tego co wiem to tych modeli jest niewiele, bo to byla krótka seria. Służy mi wyśmienicie (tfu,tfu).

Dodałem zdjęcia do profilu, zachęcam do oglądania.
Niestety jak miałem akurat cyfrówkę, to padaka była trochę zakurzona. Wozi mnie codzień do pracy.
Niebawem bedzie nowa porcja fotek.
Proszę o komentarze

[ wiadomość edytowana przez: tercel dnia 2005-06-06 02:01:56 ]
  
 
WOW ale maszyna piękna smukła sylwetka i kolorek jak najbardziej pasujący Powiedz jak z częściami i koniecznie napisz o niej coś więcej - rocznik, przebieg itp

a i teraz patrzę skąd jesteś - w Bełchatwoie mieszka moja ciotka


[ wiadomość edytowana przez: madzia_83 dnia 2005-06-06 08:20:04 ]
  
 
Bardzo ladna, lubie takie sylwetki. Ze zdjec widze, ze masz tlumik po prawej stronie, a co jest po lewej ? jakas sciemka Pozdro
  
 
Dzięki za ozew.
Co do części to właśnie autko jest w warsztacie. Wymieniam amortyzatory. Są chyba te same co w starlecie. Będę wiedział wieczorkiem. Klocki np. są takie jak w corolli, zpłon jak w corolli/camry. Na niektóre części trzeba czekać aż 2 tyg, np. szyba boczna płynęła z holandii i kosztowała 450 zeta O gólnie to nie bardzo coś się psuje normalne exploatacyjne rzeczy.

Moja "padaczka" jest z końca 1989 roku, ma przejechane 178 tys mil. Niestety przy ok. 150 tys. musiałem troszkę zainwestować w silnik. Za dużo dostała w palnik. Obkręciłem panewkę i wypaliłem zawory. No cały czas na czerwonym polu to musiało się zemścić. To tak jest jak ktoś miał wcześniej garbusa a potem mułowatego poloneza. Zamieniłem go na tercelke i jestem z tego bardzo zadowolony.
Nie zamienię jej na razie na nic innego, chyba że na MR2

madzia_83, gdzie dokladniej masz tą ciotkę?

CzapCzap, to nie ściemka, są dwa tłumory i oba równo kopcą. jest specjalny patent. to auto w ogóle bardzo ładnie gada, szczególnie powyżej 4 tys. obrotów. Nawet ostatnio dodałem środkowy tłumiczek, bo sam silnik to muzyczka i nie trzeba go zagłuszać

  
 
Tercel to mozęsz sobie wkładać cześci ze starlety, corolli i camry - a jaki wybór heheh nieźle.

Kurcze nie wiem gdzie dokładnie ciotka mieszka - rodzice wybierają sie do niej na weekend. Jak się dowiem to napisze
  
 
Ciekawa sylwetka Za takimi sie oglądam na ulicy
Jeździ nawet podobna w Szczecinie ale szalenie rzadko ją widuje. Też ciemna.

Pozdrawiam
  
 
witam. tak sie sklada, ze jestem posiadaczem tego cuda

i jeszcze jedno foto:


z duma musze przyznac, ze w moim miescie widzialem najwyzej 4 takie tercelki... jedna chyba 4drzwiowa a reszta taka jak moja.

przy okazji mam prosbe: czy ktos moze mi doradzic gdzie(ahh, zeby tak najlepiej blisko Elblaga ) moga miec amortyzatory do mojego autka?

btw.
zdaje sie, ze kuzyn mial jakies pasy, ktore mi nie pasuja, wiec spytam sie go czy jeszcze je ma

[ wiadomość edytowana przez: vrainas dnia 2006-11-24 23:33:58 ]
  
 
Takiego modelu to nie widziałem jeszcze! Wrucisz jakieś porządne fotki do galerii?

Pzdr
  
 
Cytat:
2006-11-24 18:28:16, MisiekII pisze:
Takiego modelu to nie widziałem jeszcze! Wrucisz jakieś porządne fotki do galerii? Pzdr



niestety - mam tylko 2 fotki i to jest ta lepsza. ale moge nieco poprawic jej jakosc moze kiedys pozycze aparat to zrobie wiecej.

ps. jak nie widziales? fuzer ma ten sam model, tylko, ze inny kolor i manual

[ wiadomość edytowana przez: vrainas dnia 2006-11-24 20:55:47 ]
  
 
Cytat:
2006-11-24 20:53:47, vrainas pisze:
ps. jak nie widziales? fuzer ma ten sam model, tylko, ze inny kolor i manual



Tak to jest jak ktoś wstydzi się pokazać brykę z każdej strony
Czekam na fotki, może w końcu będzie mi dane..

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2006-11-24 22:31:06, MisiekII pisze:
Tak to jest jak ktoś wstydzi się pokazać brykę z każdej strony Czekam na fotki, może w końcu będzie mi dane.. Pozdrawiam



dodalem 2. bedzie wiecej kiedy pozycze aparat
  
 
Witam,
jestem szczęśliwym posiadaczem Tercelki z napędem 4x4 Kombi i jeśli ktos potrzebuje jakichś części to pisać na maila bo mam sporo części do tego modelu a wogóle to moja Tercelka jest na sprzedaż,postaram się wrzucić jakieś fotki w najbliższym czasie,aha i jakby kogoś interesowało to mam całą instrukcję do Terceli w języku angielskim w postaci oliku .pdf (ponad 800stron),w naszej rodzinie tercelki jeżdzą już od 10 lat,moja jest chyba 4 z rzędu,pozdrawiam