Czy w E-36 jest filtr nawiewu powietrza i gdzie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Z góry dziękuje za odp.
I jeżeli tak to jak do niego się dobrać a efekt jest taki że nadmóch działa ale bardzo słabo wieje"nie zdmuchnie nawet zapałki" niema różnicy czy ciepłe czy zimne.
  
 
przyczyny moga byc rozne ze nie masz nawiewu.mogły sie poluzowac linki sterujace, wentylator przy nagrzewnicy padł lub poprostu masz tak zapchane kanały wentylacyjne.jesli chcesz sie dostac do filtra to musisz odkrecic wycieraczki zdjac je nastepnie zdejmij plastykowa osłone masz wtedy dostep juz i do filtrów powietrza jak i do samego wentylatora
  
 
ja mam e36 rok 93, u mnie filtr pylkowy znalazlem od strony schowka wewn. kabiny. Zdemontuj SCHOWEK pasazera a nastepnie po lewej stronie znajdziesz klapke pod ktora znajdziesz filtr pylkowy - nie poddawaj sie jest tam.
Pozdro
  
 
rutekl masz klime u siebie? U mnie nie ma klimy i pytalem w sklepie to powiedziano mi, iz filtr pylkowy jest tylko w wersjach z klima, lecz sam nie sprawdzalem!
  
 
Rutekl jak myslisz czy Doga poddał sie juz z kłopotem czy go przezwyciezył?

Mysle ze dał rade bo miał na to 2 lata...
  
 
2 filtry przeciwpylkowe nazwane prawidlowo MIKROFILTRAMi znajduja sie pod wycieraczkami z przodu. nalezy sciagnac plastik, odkrecic wycieraczki i przeczyscic kompresorem te filtry, a jesli sa juz tak bardzo zabrudzone to kupic nowe, u mnie koszt zamiennikow 180 zł za 2 sztuki ostatecznie mozna jezdzic bez nich, ale rezygancja z zalozenia filtrow to czasami lecacy kurz do srodka. Jesli jest klima to filtr znajduje sie kolo schowka pasazera, ale juz na westepie uprzedzam ze dostranie sie do niego to tragedia.