Zlot organizacyjny przed Borkami grupa Śląska i okolice - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak dziś o godzinie 16 odbędzie się przez zlotowy zlot na parkingu okbok lotniska tam gdzie się płoty przestawia!!




Mam luzy rodzice na imprezie
  
 
Kurde co taka cisza !! bo mam dylemat:

1. jechać 50 km do katowic na zlot gdzie może będzie na 3-ch tzn (ja, andzia i adam )

2. Czy spokojnie oglądać o 14 wyścig F1 w San Marino i o 16 iść na urodziny

Ogólnie ciężka sprawa !!! Jak by wypadło to drugie to do zobaczenia w Borkach !! tam to będe napewno

Raffsa
  
 
Zara zara.......wczoraj Darek mówił (osobiście słyszałem na własne ucha ) że będzie o 15.00....teraz widzę 16.00 a jak przyjedziemy to ekpia się zleci na 17-tą pewnie
Ja rozumię że Czarek będzie bliżej 16-tej bo do 15.30 ma uczelnie, Raffsa idzie chlać więc wybór jest "jedynie słuszny" (nie pojawi się na zlocie..nie wierzę ) .....Adam jak się wyśpi więc im późnije tym lepiej (bo chodzi spać o 5-tej rano )...hmmm HenBas to już sobie odpuścił bo nawet się nie odzywa ....Nowy "666" na swoich "czarnych obrządkach", basis akurat na imprezie pt. "Wielka włóczęga"....ale się porobiło ! .....gdzie te wszystkie ludzie ???
  
 
Nie śpie, nie śpie Własnie wróciłem z basenu.
No to jak chcecie to sie mozemy spotkać o 15

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Ja tylko zjem szybciutko obiad... i biore bestie do auta i jade na zlota wezme tez aparat
  
 
NO i jestem daawno takiego szybkiego zlota nie było Czekamy na fotki... a ja sie biore za budziki... (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi )
  
 
ufff mysłałem ze niewypał godzina 22 a żadnego komentaża !! aż tu nagle czarek !!! PROSZE O PILNIEZDJĘCIA żebym miał czego zaować

BO wyścig też był do kitu Raikonen był super do czasu jak mu się auto spierniczyło !!! schumache doszedł do siebie ( szkoda) a ALONSO !!! BRAVO !!!!

Pozdrawiami i byle do piątku !!!!

ACHA o której zamierzacie być w borkach !! bo ja i Kama pracujemy w piątek !!

Raffsa
  
 
Cytat:
2005-04-24 21:14:00, Czarek_Rej pisze:
NO i jestem daawno takiego szybkiego zlota nie było Czekamy na fotki... a ja sie biore za budziki... (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi )


Jakiego kurna "szybkiego" ?? ...hmmm coś nas ominęło ??
Czekamy na fotki!
.... problem w tym ze Adaś pewnie zaraz poszedł spać bo......wstaje o 3-ciej coby się na forum wpisywać w "Nocnym czuwaniu" ...więc Łon nie wklei tak szybko , no a Darek......jeszcze tłumaczy się Żonie gdzie tak długooooooooo był
P.S. Budziki w dłoń !.....Czarek Rej Naczelnym Zegarmistrzem Klubu Espero !
  
 
To pierwsze foty, jeszcze ciepłe Kto nie był na zlocie niech żałuje
Np Bogdan chwalił sie nowym nabytkiem











-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Adam!! mogles wyciąc moją dupe z kadru
  
 
Ja pierd... ,zrobilł zdjęcia wszystkiego tylko nie rakiety Bogdana

Miłe fotki
  
 
No przeciez Adam napisał ze bogus chwalił sie swoim nowym nabytkiem!
  
 
Cytat:
2005-04-24 23:30:02, -JACO- pisze:
Ja pierd... ,zrobilł zdjęcia wszystkiego tylko nie rakiety Bogdana Miłe fotki



Zaraz zaraz, a na trzecim zdjęciu to kto jest jak nie Bogdan w rakiecie

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
2005-04-25 00:07:16, Adam4302 pisze:
Zaraz zaraz, a na trzecim zdjęciu to kto jest jak nie Bogdan w rakiecie



A np. na zdjęciu nr 2 bogdan PRZY rakiecie ....!

To ile przepraszam mam mieć tych zdjęć ?? .....sam na Zlocie nie byłem więc 2 fotki to i tak znaczny procent !
  
 
Witam kolegów ze śląska.
Przepraszam że mie byłem na zlocie ale miałem zajęcia.
Dajcie znać jak z wyjazdem do borek.
Pozdrawiam gorąco.
  
 
Cytat:
2005-04-25 00:27:59, bogdan1 pisze:
A np. na zdjęciu nr 2 bogdan PRZY rakiecie ....! To ile przepraszam mam mieć tych zdjęć ?? .....sam na Zlocie nie byłem więc 2 fotki to i tak znaczny procent !



Bogdan, albo ja jestem ślepy albo kupiłeś znowu Espero i to do tego w brzydszym kolorze
  
 
Cytat:
2005-04-22 17:06:10, Andzia54495 pisze:
Klaudii czy ty masz rejestracje 66695?? Bo ja bardzo często takie Espero widuje jak pędzę do szkoły



no niestety to nie mija rejestracja.
  
 
Cytat:
2005-04-25 09:42:29, -JACO- pisze:
Bogdan, albo ja jestem ślepy albo kupiłeś znowu Espero i to do tego w brzydszym kolorze


Jacuś....nie jesteś ślepy ale żeby mi zaraz dokuczać ??
  
 
No to ja nic nie rozumiem. A gdzie ta Leganza

Takie sliczne Espero na zwykle Espero? Gdzie tu sens, gdzie logika?
  
 
Cytat:
2005-04-25 12:42:35, QLogic pisze:
"... gdzie logika? "....


chodzi o "logikę" czy może "Q Logic-ę"
....Niezbadane są wyroki Niebios, a i wyobraźnia Klubowiczów nie zna granic
P.S. no i jednego nie rozumiem...jak członkowie Klubu ESPERO mogą mieć jakieś "ale" do ESPERO ???

[ wiadomość edytowana przez: bogdan1 dnia 2005-04-25 12:59:55 ]