Zlot organizacyjny przed Borkami grupa Śląska i okolice - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No ale napisz, co w koncu kupiles. Leganzę, a na zdjeciu nie siedzisz w swoim Espero, czy to wlasnie jest Twoj nowy nabytek?

Kazdy chcial zobaczyc Leganze a teraz konsternacja, o co chodzi
  
 
Cytat:
2005-04-25 13:01:55, QLogic pisze:
No ale napisz, co w koncu kupiles. Leganzę, a na zdjeciu nie siedzisz w swoim Espero, czy to wlasnie jest Twoj nowy nabytek? Kazdy chcial zobaczyc Leganze a teraz konsternacja, o co chodzi



No właśnie co chosi
 
 
Cytat:
2005-04-25 13:01:55, QLogic pisze:
"...na zdjeciu nie siedzisz w swoim Espero..."


eeeee......zaraz tam "nie w swoim" ...jasnowidz czy co ? ...przecie mój śliczny "Granatek" od 02 kwietnia w obcych łapach więc co znaczy "nie w swoim" ?? ...koloru se nie można wybrać czy jak ?
  
 
Cytat:
2005-04-13 22:54:53, bogdan1 pisze:
Tera bedzie poważniej (coby nie irytować Jacusia ) ....to leganza...taki naprawdę standard (nawet głośników nie ma z tyłu ) ale b. szanowana i ze stosunkowo niewielkim ,udokumentowanym przebiegiem (54kkm). Umówię się z Czarkiem na fotowizytację i sukcesywnie postaram się nadrobić zaległości informacyjne .. I tak nam dalej bardzo szkoda Esperaczka



....to tak tyko, żeby nie było wątpliwości co Bogdan1 tak naprawdę ma
  
 
Cytat:
2005-04-25 15:41:17, plump pisze:
....to tak tyko, żeby nie było wątpliwości co Bogdan1 tak naprawdę ma


a pewny jesteś ???.....bo ja już NICZEGO nie jestem pewny
  
 
Cytat:
2005-04-24 23:25:43, Czarek_Rej pisze:
Adam!! mogles wyciąc moją dupe z kadru


Mowisz i masz :
  
 
A oto i nasza fotorelacja :















Kto ma wonty do bordowego!!?? Bordowy też jest zajefajny
Tylko tak troche od końca
  
 
Dobra, napiszę jeszcze co ustaliliśmy, co by nikt nie mógł powiedzieć ze nie wiedział.


Zbiórka w Katowicach na stacji Shell na ul. Roździeńskiego koło McDonalda 29.04.2005 o godzinie 16:00



PS. Jak komuś nie pasuje to jedzie sam. Zresztą mógł sie stawić na zlocie i złozyć inną propozycje.

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
ten bordowy to jakiś zastępczy - obmalowany jak ławka w parku, cały lewy bok robiony, oddzielnie przód, prawy też kolorowanka

Bogdan by takiego esperaka nie kupił
  
 
Cytat:
2005-04-26 23:04:51, Tomek-Mydlowski pisze:
ten bordowy to jakiś zastępczy - obmalowany jak ławka w parku, cały lewy bok robiony, oddzielnie przód, prawy też kolorowanka Bogdan by takiego esperaka nie kupił



Zastępczy z naklejką klubu Espero
 
 
bogdan ma zawodowo kontakty z blacharzami, co za problem nakleić zastępczemu esperakowi naklejke
  
 
Cytat:
2005-04-26 23:10:30, Norbert84 pisze:
Zastępczy z naklejką klubu Espero



Sam mu pomagalem zamienic blendy... zrobilem mu budziki na niebiesko.. (folia) a co doblachy to niestety.. byly nieco podgnite widocznie i ktos je malował... niestety jakis partacz...
  
 
Bogdan napisz ,że pod maską jest silnik od Supry, bo inaczej trudno będzie mi zrozumieć zakup tego Esperaka
  
 
Cytat:
2005-04-27 01:45:56, -JACO- pisze:
Bogdan napisz ,że pod maską jest silnik od Supry, bo inaczej trudno będzie mi zrozumieć zakup tego Esperaka


Bardzo proszę:

pod maską jest silnik od Supry


  
 
Cytat:
2005-04-27 01:08:47, Czarek_Rej pisze:
Sam mu pomagalem zamienic blendy... zrobilem mu budziki na niebiesko.. (folia) a co doblachy to niestety.. byly nieco podgnite widocznie i ktos je malował... niestety jakis partacz...


kłamie , kłamie ! .....Nic nie zamienialiśmy ! ......a blachy też się czepia bo nie nie jest aż tak bardzo źle

No i naprawdę NIE JEST to żadne "auto zastępcze"
  
 
Jak znam te parszywe życie, to wszystko rozbiło się o konieczność posiadania gotówki

No ale Bogdan nadal jest prawdziwym memberem Klubu Espero
  
 
To po co napisałeś o tej Legaznie??
Coś chyba się zapatrzyłeś na Piotr-ka
Albo w Majewskiego
  
 
Bogdan zrobił w swoim dawnym esperczaku to co miał zrobić
wiec modernizuje nowego

  
 
Cytat:
2005-04-27 11:00:04, -JACO- pisze:
...." No ale Bogdan nadal jest prawdziwym memberem Klubu Espero ...."



Ho ho hooo...czego sie dowiaduję !

Czyżby mimo zapewnień ...dopiero posiadanie Esperaka bezwarunkowo warunkowało bycie "prawdziwym memberem Klubu"??

  
 
A do mnie się naprawdę nie oddzywasz???????
Kurcze, nie nie dam rady jechać, co zrobić...
przykro mi...

no to już idę, bo widzę, że przeszkadzam