ŚLĄSK I BESKIDY - Spoty - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No dobra Panowie, bierzemy się ostro do myślenia nad następnym spotem.
Jeżeli o mnie chodzi, to postaram się być na nim. Jeżeli bedzie w miarę blisko, to przyjadę Wawką, a jak dalej, to innym samochodem.
Jarbar, mówiłeś coś o Równicy i o Tychach. Może jakieś bliższe szczegóły ?
  
 
No Równica - to pewnie większość wie - ładny duży parking na pięknej przełęczy - jest tam schronisko, dwie albo 3 knajpki z czego ja preferuję tę najdalszą, można posiedzieć, coś przekąsić, podziwiać widoczki - a przy tym na pewno taki okaz jak Wawka wzbudzałaby wdzięczne widowisko W Tychach polecam bardzo duży parking przy jeziorze, tam swobodnie można postać i pogadać, a jak się znudzi iść nad jeziorko gdzie też coś na ząb można wrzucić. Co prawda tylko nie wiem jak będzie z moją obecnością ale się postaram. jeżęli o mnie chodzi to na pewnoodpada weekend 13-15 sierpnia i chyba następny również.
Pozdrawiam
  
 
pisze sie na taki spocik ale tazke jak u jarbara nie pasuje mi likend 12-14 sierpnia. co do miejsca to rozniac jest spox ale nei obraze sie jak bedize cos blizej stolicy górnego slaska
  
 
Mnie to jest wszystko jedno: jak będzie blisko to przyjadę Wawką, jak dalej to innym samochodem. Najważniejsze, że będę starał się być na nim. A co do terminów, to ja mam praktycznie wszystkie weekendy wolne, więc nie robi mi to specjalnej różnicy.
  
 
Na tychy się piszę - dalej nie dojadę: hamulce pracują obecnie jako spowalniacze. Mam złamaną prawą łapkę i do połowy sierpnia nie jestem w stanie grzebać we fiacie
  
 
Jak widzę, mnie raczej też nie będzie odpowiadał weekend 11-12 sierpnia (przyjeżdża gość po 128 3p). Poza tym jest zlot ogólnopolski, tak więc sprawę spotu załatwimy po tym terminie, bo pewnie ktoś się wybiera od nas.
A co do lokalizacji to tak jak mówiłem: bliżej - jadę Warszawką, dalej - Mazdą. Tak czy inaczej na 99% będę
  
 
Ja mialem jutro jechac do Zywca ale jade pojutrze wiec bede tam w okolicy jakbyco

pozdr
  
 
A ja nieoczekiwanie jadę w poniedziałek w nocy nad morze - będe we wtorek w Gdańsku i resztę tygodnia chyba w Kołobrzegu. Niestety nie spotkam sie z klubowiczami Trójmiejskimi bo muszę we wtorek jechać już do Kołobrzegu a spoty tam sa w środy
  
 
No to mnie troche nie bylo Qrna utonąłem w robocie poprostu :/ Ale sa rokowania, ze po 11 sierpnia sie juz od tego gówna troche uwolnie Do Torunia sie wybieram Panowie, Wy? W drugiej połowie sierpnia trzeba zrobic spocik, nie ma wyjscia
  
 
Dzień dobry! Wyniuchałem ,że tu jakiś mały spocik sie szykuje .Będe stale obserwował to co tu się dzieje.
  
 
Panowie, a co wy na to, gdyby zorganizować spocik razem z członkami FORUM POLSKIEJ MOTORYZACJI ze śląska. A co do terminu to proponuję koniec sierpnia.
  
 
No ja jako gość na tym forum napiszę że moze bym się pisał na zlocik z Wami(jako czlonek FPM) ale wszystko zależy od miejscówki bo nie wiem czy miał bym jaki kolwiek transport Więc jakie to bedzie miejsce może Katowice??
  
 
Dobra, ogólnopolski się skończył więc wyciągam temat na wierzch.
Szanowni państwo zrzeszeni w S-B. Myślimy coś ???
  
 
Myślmy - to nie boli Kto kiedy moze? Lokalizacja - śląsko - beskidzka
  
 
Mnie do października pasuje każdy weekend.
  
 
Mnie tam cos niecos wiadomo ,że jeśliby to było na początku września to będę miał wolne.Może wreszcie zawitam na spocik??
  
 
Witajcie

Mnie co prawda będzie "wstyd" przyjechać nie FSOwozem. Ale moze przyjadę.Generalnie we wrześniu powinienem mieć jeszcze w miare wolne weekendy - potem niestety zacznę znowu szkółkę
  
 
Ja coś czuję, że chyba nic już nie będzie w tym roku.
Sorry, że nie odzywałem się przez jakiś czas, ale rozpierdzieli**m sobie dłoń, i nie byłem w stanie wiele pisać.
  
 
Wczoraj w Krakowie, narodziła się cienka nić porozumienia. Chłopaki generalnie stwierdzili, ze Beskid im sie podoba, wiec moze sie uda cos jeszcze w tym roku zorganizowac KraK jest gotowy do współpracy
  
 
No to panowie ustalmy termin i miejsce.
Ja podaję terminy, które mi nie odpowiadają, ze względu na edukację :
16,17,18 wrzesień,
7,8,9 październik,
4,5,6 listopad,
2,3,4 grudzień
A reszta, o ile mi nic nie wyskoczy, są aktualne.
A co do miejsca spotkania, to niech się inni wypowiedzą