ŚLĄSK I BESKIDY - Spoty - Strona 29

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
24 marca organizujemy spot-a u Maćka w Rybniku. Jadę ja i philips. Planowana godzina 14,00 w Rybniku co do godziny i dokładnego miejsca info pojawi się dzisiaj koło 23,00
  
 
Zmiana planów - Zabrze, gdzina 14 u Michała.
  
 
Witam Święta już minęły a my się nie widzieliśmy. Proponuje spota 14.04.2007 roku Sobota tak koło 15. Ustalmy miejsce. Może do tego czasu przyjdzie dla mnie nowe serwo co wyrwałem na allegro.
  
 
Mi jak na razie pasuje. Jakieś propozycje co do miejsca?
  
 
Panowie jakie plany na długi wekend majowy Ktoś za Śląska jedzie do Trzebieży Z tego co widze na forach, to nie bardzo. Może jakis spocik regionalny w tym terminie
  
 
Tak to jest słuszna idea może faktycznie ją rozwiniemy. A niechciało by się nam wyskoszyć np na jeden dzien nad jakis zbironiczek wody i w tym czasie zrobic spota połączonego z grilem a powrót wieczorem ?? Może Wisła albo jakieś okolice czestochowy?
  
 
Dobra koledzy, to moze cóś ustalmy. Ja musze w końcu przywlec Fiata na spotkanko. 28 kwietnia mnienie ma, a reszta dni na razie jest niewaidomą. Jakieś propozycje?
  
 
Proponuje długi weekend ja mam cały wolny
  
 
ja mam wolne (pomijajac mature )
  
 
OK Ja mogę przez cały długi weekend się spotkać poza 28.04.2007 oraz 22.04.2007
  
 
ja jestem chory, ale w końcu mi to minie, Philips zdaje się, że szarpnął się z Julem do Szczecina, czyli co, pozostaje nam spot 2 - 3 załogowy ?? hehe
  
 
mnie to jest bez różnicy do tego się już przyzwyczaiłem może :
a) pojedziemy w okolice marheima wyjazd tak z rańca aby byc na miejscu koło 10 -- rozpalić jakiegoś grila na rzeczką wypić po przysłowiowym jednym i powrót zacząć tak koło 18-19
b) zrobić sobie wycieczkę do cieszyna czeskiego --- ( macioba chyba fiatem nie przejeźdzasz granicy )
c) okolice świerklańca jakis pignik sobie zrobimy
  
 
hmmm niby jestem za, ale musze wynegocjowac jakies auto - z dogorywajaca skrzynia biegow w T3 sie nie chce dalej wybierac
  
 
3 maj, godzina 11, Bytom, ul. Wrocławska - stacja BP. Później udajemy się w kierunku Świerklańca na majówkę. Kto chętny to proszę dac znać.
  
 
qrde bede do bytomia jechal zeby potem wracac do swierklanca?
  
 
Plan jest taki Maciek przyjeźdza do mnie do Zabrza i jedziemy do Bytomia po jego II połowę. W TG ma na nas czekać kancik swoją zastawką z rodzinką i udajemy się do Świerklańca zrobić sobie pikniczek przy grilu kawie itd....
  
 
hmm a mozna sie udac prosto do swierklanca? niekoniecznie ale bylby mi latwiej
  
 
Jak chcesz to możemy się spotkać odrazu w Świerklańcu jednak piszę jak to będzie mniej więcej wyglądało. PS nie zapomnij o gaźniku dla mnie
  
 
Nie jest dobrze....
zapalenie płuc... 39 stopni - termostat sie nie otwiera :/
zobaczymy co bedzie rano
  
 
tja
ty masz problemy z termostatem... za to ja mam coraz wieksze bad-sectory na mozgu... dobrze ze dopiero na tarnogorskiej bylem