ŚLĄSK I BESKIDY - Spoty - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to Panowie do dzieła.
Ustalmy tylko termin i miejsce (żeby tylko nie było daleko, bo Warszawą nie przyjadę )
  
 
No to Panowie, trzeba sie dogadać co do terminu i w miare optymalnego dla nas wszystkich miejsca pozdroo
  
 
Najbliższy mój wolny termin to za trzy tygodnie.
  
 
Cytat:
2005-05-24 08:58:44, MARKHEIM pisze:
Najbliższy mój wolny termin to za trzy tygodnie.



Może będę wolny - to co może tym razem Równica w Ustroniu ? Duży parking z pięknym widoczkiem, fajna knajpka gdzie można posiedzieć, no i generalnie blisko dla Warszawki.
  
 
Cytat:
2005-05-24 13:34:05, jarbar pisze:
Może będę wolny - to co może tym razem Równica w Ustroniu ? Duży parking z pięknym widoczkiem, fajna knajpka gdzie można posiedzieć, no i generalnie blisko dla Warszawki.


Jeżeli o mnie chodzi to może być. Pytanie tylko co koledzy z KrAKa na to
  
 
Cytat:
2005-05-24 13:44:08, MARKHEIM pisze:
Jeżeli o mnie chodzi to może być. Pytanie tylko co koledzy z KrAKa na to


A ile to jest mniej wiecej kilometrów z Kraka?? pozdroo
  
 
Cytat:
słuchajcie który z Was bywa w Będzinie?


ja bywam a bo co? ej ja też chce na zlot do Ustronia sympatyków się wpuszcza?
  
 
Myślę, że każdy jest mile widziany.
A z Krakowa ... hm na oko to około 100km ale trzebaby sprawdzić. Generalnie najlepiej chyba Wam pojechać na Bielsko a stamtąd to już jakieś ...(counting)...(counting)... chyba ze 30km.
  
 
... i na samym początku Bielska od razu na Cieszyn, a sam zjazd na Wisłę itd jest po jakichś 20km
  
 
Tak Panowie, my tu gadu gadu, a tymczasem w trakcie rozmowy z kolegą Mustangiem wyszła nowa koncepcja... 2 - 3 dniowy spocik (zlocik) integracyjny śląsko - beskidzko - krakowski. Proponowana lokalizacja - góry Tyrolu....yyy znaczy się Beskidu Jak tam Mark?? Śa jakieś szanse na tego typu zajecia w pod grupach? Znalazło by się jakieś miejsce? Oczywiście nic na już, ja prędzej niż po 15 czerwca za chiny ludowe nie dam rady. Sądzę, że trohę czasu by trzeba na przeanalizowanie tematu Czekamy z Mustangiem na odzew
  
 
Cytat:
2005-05-29 00:04:22, MacioBA pisze:
Tak Panowie, my tu gadu gadu, a tymczasem w trakcie rozmowy z kolegą Mustangiem wyszła nowa koncepcja... 2 - 3 dniowy spocik (zlocik) integracyjny śląsko - beskidzko - krakowski. Proponowana lokalizacja - góry Tyrolu....yyy znaczy się Beskidu Jak tam Mark?? Śa jakieś szanse na tego typu zajecia w pod grupach? Znalazło by się jakieś miejsce? Oczywiście nic na już, ja prędzej niż po 15 czerwca za chiny ludowe nie dam rady. Sądzę, że trohę czasu by trzeba na przeanalizowanie tematu Czekamy z Mustangiem na odzew


Pomysł ciekawy i warty zrealizowania, lecz wymagający czasu i szerszego omówienia. Może nawet warto by bylo zrobić osobny wątek o tym na forum Pojeżdżę, popytam, może coś się uda załatwić. Napisz mi tylko Ty, albo MUSTANG, jak byście coś takiego widzieli.
  
 
Szczerze mówiąc to najlepiej było by zorganizować taki spocik od piątku do niedzieli, w jakimś ładnym miejscu, gdzie było by tanie pole namiotowe, ewentualnie tanie pokoje, pozdroo
Umieściłem wczoraj post w tej sprawie w temacie KrAK - ZLOTY, i tym którzy sie dotychczas wypowiedzieli, pomysł się podoba, ale najtrudniejszy będzie do ustalenia termin.

[ wiadomość edytowana przez: MUSTANG dnia 2005-05-29 22:18:40 ]
  
 
Spoko Mark Nie pali się Wszystko musi nabrać mocy urzędowej Jeśli dasz radę przy okazji poszukac jakiegoś miejsca, to będzie rewela Okolice początków lipca to tez po 15 czerwca Pozatym wizja dwu dniowej integracji z Krakusami to naprawdę interesująca kwestia Sprawa jest otwarta i tymczasem się zastanaiwamy jak to wszystko połapać
  
 
ostatnio mialem lagi w odwiedzaniu forum

ale pisze sie na cos takiego tak wiec będęczytac uwaznie tewn wątek
  
 
No myślę, że w sezonie urlopowym możę być problem ze znalezieniem noclegu. Pomysł fajny - jakieś ognisko wieczorkiem, kiełbaski i te sprawy. Tylko właśnie pytanie gdzie ?
  
 
Zawsze można skorzystać z pola namiotowego Świerze powietrze nikomu nie zaszkodzi
  
 
u mnie namiot odpada - nie to zdrowie ale najwyżej wpadłbym na kilka godzin i wrócił na noc do domku - nie jest daleko !
  
 
"...i to jest nowa koncepcja sztuki..."
Po kolejnej rozmowie z kol. Mustangiem pojawiła się nowa idea.
Syrena
Chłopaki organizują takową imprezkę. Mustang wlasnie pisze do nich z zapytaniem czy moglibyśmy się podłączyć. Jeśli dało by radę, to wydaje mi się, że można by pomyśleć nad połączeniem naszego spotkania (Śląsk - Kraków - Beskid) ze zlocikiem Syreniarzy.
Co Wy na to drodzy koledzy?
  
 
No na to spotkanie w Dobczycach raczej bym się pisał, ale jest jeszcze trochę za wcześnie, abym mógł powiedzieć na pewno.
A w między czasie można by zrobić spot naszej frakcji i pogadać o tym spotkaniu pod Krakowem.
  
 
Myślałem dziś nad tym spotkaniem w Dobczycach i raczej się na niego wybiorę. Z kasą nie powinno być problemu, gorzej będzie, jeśli mi coś w tym terminie wypadnie. Ale myślę, że będzie dobrze. Tak więc można by zorganizować tam spotkanie frakcji KrAK i S-B. Podejrzewam, że dla kolegów z KrAKa wyjazd ten nie bedzie porblemem, więc chciałbym wiedzieć, kto by się wybierał z S-B. Żeby się nie okazało, że od nas będą 2-3 osoby