ŚLĄSK I BESKIDY - Spoty - Strona 31

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ok! To ja się spróbuję pojawić w okolicach 14:00. Proponuję na miejscu - Chudów, myślę że jakoś znajdziemy ten zamek
  
 
Spoko zamek jest po drodze wiec ciezko bedzie nie trafic. Powinienem byc przed 14 ale zobaczymy bo Kajtusie moze przyjada wiec wyskocze po nich
  
 
no to do dzieła - wezme grila na wszelki wypadek
  
 
ho ho ho !!! Przyznam, ze impreza była imponująca! Caprice Wiktora miał numer 60, a to chyba jeszcze nie ostatni z uczestników! Dzięki wszystkim za obecnosc i kolejny raz wielkie dzieki dla Krakusów
Chociaz miałem aparat, to nie udało mi sie wykonac ani jednego zdjęcia! Robił ktoś wogóle fotki?
  
 
Cholera, tym bardziej żałuję, że nie udało mi się przyjechać. Cały weekend przed przesiedziałem przed kompem dłubiąc projekt. :/
  
 
Spoko jacekes, projekty mają to do siebie, że ścierwa trzeba robić w określonym terminie - a taka impreza zapewne powtórzy się za rok
  
 
Foty ze spota w Chudowie

Zlot Aut Zabytkowych
  
 
To kiedy znów coś ciekawego?
  
 
No myślę że do Furiatów pojedziemy tj 8 czerwca. Ja teraz będę walczył z ATS-ami do mojego Kanta no i kiere moja nowa musze jakąś nabę sparować do niej.
  
 
Witam, spotkałem kolegę R-said w niedzielę w Gliwicach. Kolega ten powiedział żebym napisał coś tutaj to piszę
Będę moim kombi 8-9 czerwca na zlocie Furiatów nad Sosiną to się spotkamy i pogadamy bo chciałbym poznać miłośników pojazdów spod znaku FSO.
  
 
No to spoko Kombiak na zdjęciach w profilu wygląda zachęcająco
  
 
Kurde wyglada zajebiscie i jest łorginalny. Jak jeszcze usłyszałem cenę za jaką został zakupiony to byłem gotów jechać do właściciela i go przekupic. Gratuluje takiego szcześcia no i witam nowego miłośnika w tej śląskiej rodzinie.
  
 
dobra Panowie i Panie czas płynie nie ubłaganie. W piątek jest zlot Furiosów. Czy ktoś się wybira bo z tego co pamiętam coś było mówione na ten temaci ostatnio. Generalnie zlocik jest od 8-9 czerwca ja mogę jechać tylko 8 bo 9 czerwca mam egzamin i no wiadomo siła wyższa. Proszę o odp kto by się ewentualnie na to pisał itd......
  
 
8 czerwca - inaczej nie mogę. Także padło na piątek, tylko jeszcze nie wiem jak z urlopem będzie.... najwyżej popołudnie nam zostaje.
  
 
ja nie jadę
  
 
No i oko jak też wole po południu. Więc czekamy aż się wypowiedzą inni no i coś ustalamy
  
 
Dobra Widzę że temat umarł no cóż bywa i tak. Szkoda tylko że nie ma możliwości się z wami dogadania jak to miało miejsce wcześniej bo tylko cały czas indywidualnie trzeba z każdym pisać.
  
 
R-said proszę cie... furiatow olano wiec nie narzucaj się.
  
 
Dobra widzę że ludzie poumierali albo im samochodzy pozarastały. Inni poprzenosili się na Małopolskę

Proponuję jakieś spotkanie 12.11.2007 jest to niedziele. Jeżeli są jacyć chętni to dać znak. Miejsce spotkania może być Ikea ja chętnie się tam wybiorę bo muszę rozejrzeć się za jakimiś meblami.

Godziną najlepiej koło 14.30-15.00 Względnie jakieś alternatywne miejsce. Może być mój nowy garaż ale wątpie że w niedziele będzie się komu kolwiek chciał walczyć z samochodem.

Pozdrawiam kontakt gg 3675410
  
 
Cytat:
2007-11-04 08:20:59, R-said pisze:
Proponuję jakieś spotkanie 12.11.2007 jest to niedziele.



wg mojego kalendarza jest to poniedziałek