Moje Hobby - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jeżeli chodzi o mnie:
- dalekobieżna turystyka rowerowa, co udowodnię Wam już w ten weekend na zlocie, gdzie przyjadę swoim unibikiem
- zbieranie gadżetów reklamowych: czapeczek, koszulek, naklejek itd.
- motoryzacja, przede wszystkim marki z dawnych krajów komunistycznych, z tym że wspólczesne samochody z tych krajów również.
  
 
Zaczełem się zastanawiać co robicie w wolnych chwilach ( od hobby , zainteresowań, itp.) hahahahaha
  
 
Cytat:
Ech dobrze jest z nać chociażby wirtualnie kogoś takiego jak Ty.


w realu jest jeszcze lepszy
  
 

a tak w ogole, to mam jeszcze jedno "hobby":



aha, to nie nabijanie postow - w edycji nie chcialo przyjac.... czemu - nie wiem
  
 
Ja interesuję się;
- komunikacją miejska
- góry, góry, góry
- no i Łady - maja mnie za świrusa

To tak z grubsza.
  
 
A może by tak otworzyć temat : Nasze Dzieci, ja nie mogę bo niestety jescze niemam.
  
 
1. Muza i kolekcjonowanie jej ( no trochę tego jest )
2. Moje Esperko
3. Lubię wieczorkiem posiedzieć przy kompie, wypić browarka i wypalić kilka fajek
  
 
Cytat:
2005-04-20 10:22:57, marcinb pisze:
A może by tak otworzyć temat : Nasze Dzieci, ja nie mogę bo niestety jescze niemam.


To moze niech moderator przemianuje ten, ktory kiedys ja zalozylem >sie chwale" czy jakos tak... i juz.
  
 
Cytat:
2005-04-20 21:34:32, adasco pisze:
To moze niech moderator przemianuje ten, ktory kiedys ja zalozylem >sie chwale" czy jakos tak... i juz.


Kochany moderatorze co Ty na sugestię adasco, moze temat podchwyci i orzywi forum
  
 
Cytat:
2005-04-20 21:16:21, DeeJay pisze:
1. Muza i kolekcjonowanie jej ( no trochę tego jest )



DeeJay a jakiej muzyki słuchasz (kolekcjonujesz) ???
  
 
Normalnie na tych zdjeciach jak bym widział swojego psotnika.Az mu sie oczy smieją zeby cos spsocic.Mój syn ma dopiero 15 miesiecy ale juz wie jak sie łada jezdzi no i praktycznie wysadził mnie za kierownic no i nietylko mnie!!!Pamietasz Arsen?
  
 
a no ba ze pamietasz bo kto ma fajniejsza łade Wojek arsen!! hehehehe no juz niedługo trzeba bedzie zaczac udzielac kursu manewrow podórkowych ..swoja droga musze sie rozgladnac czy nikt ze znajomych nie ma takiego samochodzika na pedaly..trzeba bedzie mu tylko radio zamontowac


[ wiadomość edytowana przez: arsen dnia 2005-04-28 12:01:59 ]
  
 
Cytat:
Mój syn ma dopiero 15 miesiecy ale juz wie jak sie łada jezdzi


ooo, prawie rowiesnicy. Moj skoncczyl 14.
  
 
Mam też hobby, bardzo lubię grać na gitarze elektrycznej.
  
 
  
 
Cytat:
2022-04-15 18:51:19, bookerdfredd pisze:
Mam też hobby, bardzo lubię grać na gitarze elektrycznej.



spamerom dziękujemy i żegnamy

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986