Trzeszczy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to panowie mam problemos
z przodu lancuch obciera o takie cos metalowe
a z tylu cos trzeszczy

HELP
  
 
jak jestes w stanie dac tylko taki opis to lepiej oddaj rower mechanikowi... szkoda Twojego zachodu
  
 
Cytat:
2005-04-24 19:05:22, taz pisze:
No to panowie mam problemos z przodu lancuch obciera o takie cos metalowe a z tylu cos trzeszczy
HELP



No rzeczywiście Taz opisałeś dokładnie i wszyscy wiedzą o co ci chodzi
 
 
Co do przodu to wyreguluj naciągiem linki położenie tego metalowego oczka (nie wiem jak fachowo się nazywa toto) które zmienia biegi bo pewnie o to Ci łańcuch obciera a co do tyłu to prysknij smarem na początek w okolice gdzie trzeszczy. Chyba, że trzeszczą hamulce to lepiej nie pryskaj tym smarem

Jak trafiłem to znaczy, że jestem świetnym jasnowidzem

Espero - Rowero Driver
  
 
no panowie wiecie zrobilem sobie wycieczke i mi cos sie porobiło bo starszne błota i paichy były
  
 
Cytat:
2005-04-24 19:25:02, the_undertaker pisze:
... Chyba, że trzeszczą hamulce to lepiej nie pryskaj tym smarem ...


jak bylem maly to popsiakalem hamulce takim czyms i malo co i bym sie zabił
wjechalem w słupa
  
 
Przyjechała kobitka do warsztatu samochodowego. Mechanik po wysłuchaniu opisu usterek powiedział:
- Z tym "paf, paf" to nie problem, ale to "dryńdyńdyńdyń!" to panią będzie sporo kosztować!


Jedz z tym bicyklem na serwis.Bo potem mechanik bedzie naprawial rower i poprawial Twoje błedy.
Z przodu to na 90% przednia przerzutka a z tylu to albo przerzutka albo łancuch albo piasta dostala piachu i sie rozsypuje.Ew wolnobieg dostal piachu i kopnczy sie razem z piastą
  
 
ok panowie wszytkjo juz ok
200 zł m,nie to kosztowało
koles jak zobaczył moj rower to powiedzial ze w zyciu takie niuewidzial
klocki hamulcowe zdarte na 0
oponki ledwo ledwo (kupie w next sezonie)
i oczywiscie wszyttkie zebatki mi wymienił i lancuch
MASAKRA
  
 
Czyli krótko mówiąc skatowałeś swojego wymiatacza do oporu ?!
 
 
niom
no ale co mam zrobic na licznikui juz ma od razupu kolo 30 000
(6 lat)
  
 
Kiedys musial przyjsc czas na remoncik
  
 
nom ale jestesm 200 zł w plecy
to teraz za 2 tyg dam mu wycisk
jade w gory
  
 
Ja bym sie bał... Z tymi 200 to nie wiem jakim cudem. Trzeba by wymienic pol takiego starego roweru, w dodatku domyslam sie ze nie jakiegos rewelacyjengo, zeby z tyle zaplacic...