Seat Cordoba Vario - auto Taza - udpade - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-04-26 12:17:34, uszek pisze:
A ja mam tam cordobe rocznik 97 szary metalic kupiony w komisie w rudniku od znajomego w 2000 roku autko to sedan z silnikiem 1.4 60KM i jak dla mnie niezłym zdarciem...


Moze bedzie nam dane stanac razem kiedys na swiatlach A co do omegi to wierzyc mi sie nie chce.No ale musze na słowo.Btw. ja w dowodzie wpisane mam 1.1 i ostatnio kleknela przedemna 90konny civic..
Jedni wola neony,spojlery do samej ziemi,diody i inne pierdoły a drudzy wola zainwestowac w silnik zeby auto "jechało" Taz sorki za wjazd w Twoim temacie.
Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2005-05-01 10:55:55, zoom pisze:
Btw. ja w dowodzie wpisane mam 1.1


a co pod maska?
  
 
Cytat:
2005-05-01 11:30:22, Focus86 pisze:
a co pod maska?


1.3
  
 
cyzli zoom jest typowym spamerem i torszeczke klamca
mowil na streecie ze ma 1.1
  
 
Cytat:

Moze bedzie nam dane stanac razem kiedys na swiatlach A co do omegi to wierzyc mi sie nie chce.No ale musze na słowo.Btw. ja w dowodzie wpisane mam 1.1 i ostatnio kleknela przedemna 90konny civic.. Jedni wola neony,spojlery do samej ziemi,diody i inne pierdoły a drudzy wola zainwestowac w silnik zeby auto "jechało" Taz sorki za wjazd w Twoim temacie. Pozdrawiam.


Pewniw staniemy Moze niedługo jak zdam mature to poszaleje ale cos rodzice sie strasznie burza ostatnio jak biore samochod. I chyba wiem za co mam kabla w rodzinie ktory podkablował ze jezdze na recznym w zakrety i słucham strasznie głosno muzy. No ale coz najwyzej w sierpniu bede miał swojego OPLA CORSE A 1.2
  
 
Cytat:
2005-05-01 13:53:49, uszek pisze:
ale cos rodzice sie strasznie burza ostatnio jak biore samochod.



Ja w sumie unikalem/unikam porzyczania autka od starszego. A jak juz bralem to nie szalalem tylko spokojnie jezdzilem. Nie chcialem powtorzyc tego co zrobil nie dawno taki chlopaczek w wawie. Porzyczyl od matki corolle, wzial dwoch kumpli i zaczal szalec i tak szalal ze sie wpier**** do kanalu na dach i zginal. Jego koledzy chyba tez... Bylo o tym glosno w TV.
  
 
Cytat:
2005-05-01 15:38:52, Focus86 pisze:
Ja w sumie unikalem/unikam porzyczania autka od starszego. A jak juz bralem to nie szalalem tylko spokojnie jezdzilem. Nie chcialem powtorzyc tego co zrobil nie dawno taki chlopaczek w wawie. Porzyczyl od matki corolle, wzial dwoch kumpli i zaczal szalec i tak szalal ze sie wpier**** do kanalu na dach i zginal. Jego koledzy chyba tez... Bylo o tym glosno w TV.



Ja tez staram sie nie szalec ale czasami na recznym wchodze w zakret rzadko bo mi szkoda auta ale mama sie bardziej czepia głosnego słuchania muzyki. W sumie radio do auta ja kupiłem razem z 6 głosnikami no ale wezcie zrozumcie tu ludzi a szczegolnie rodziców
  
 
bedziesz mial swoj wlasny to tym bardziej bedzie ci szkoda Ja w swoim tylko pare razy reczniaka probowalem, i tylko na jakims zamknietym terenie co by na kraweznik sie nie nadziac...
  
 
Heh wąłsnie chce dorwac jakas robote i kupic sobie wymazonego OPLA CORSE A z silnikiem 1.2 conajmniej. Boze dajcie mi robote bo ja musze miec to autko!!!!!!
  
 
EEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
To temat o moim aucie a nie o jakis pierdołach !!
Prosze o pisanie o swoich autach !!
  
 
Taz jakim aucie widocznie wyszło ze cienkie masz to auto (zarcik)
  
 
Ładny Seacik, ale szczerze to nic szczególnego w nim nie ma.
  
 
HEh a co ma byc w tym aucie specjalnego? silnik 1.4? czy moze te alufelgi 13" heh auto jak auto seryjne tyle ze sprzet auto włozony do srodka radio pionieera i 4x 100W głosniki Z wygladu bardzo mi sie podoba nie wiem jak wam ale w sumie nic w nim takiego nie ejst SEryjniack
  
 
uszewk ty tesz masz radyjko pionera ??
i 4 glosniczki + 2 jeszcze woln e mi8ejsca ??
  
 
tak własnie i załuje ze nie mam jakiegos wzmacniacza ale moze niedługo bedzie i podłacze jeszcze ze 4 głosniki
  
 
fotki
  
 
no niezły niezły

Ja mam seatka ibizke czarną perłę i też całkiem całkiem prócz alusów
Radio sony popularne +6 głośniczków, ale poszukuje jakiegoś konkretnego z Mp3 czy ma ktoś może??


A co do strony klubowej to mogłoby być wiele ciekawiej jak by było więcej chętnych i możliwości zamieszczenia i zapisania sie na "tą stronę" zdięć.

Pozdrawiam
  
 
Taz, to za ile lat robisz prawko ?
  
 
ogolnie seaciki mi sie podobaja.. widac ze zadbane autko... z tym ze moim zdanie ma jedna wade kombi.....

jeszcze jedna rzecz mi sie rzucila w oczy żólte zegary... nie pasuja do zielonego lakieru... ale tak ogolnie zolte sa oryginalne
  
 
Cytat:
2005-06-22 15:15:21, zoom pisze:
Taz, to za ile lat robisz prawko ?


za 2,5
Sasetka to jaki kolor proponujesz??