Półka - schowek? na płaskości przed pasażerem w starym poldk

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktoś wie, widział w sklepie, a może ma coś takiego jak taka płaska nakładka na dechę przed przedniego pasażera do starego (89 r) poldka. Taka barierka trzymająca przedmioty, żeby sie nie zsuwały. Da się to jeszcze gdzieś znaleźć? Postanowiłem podnieść poziom luksusu w swoim pojeździe
  
 
Masz na myśli taki druciany balkonik?
Miałem taki w syrenie
  
 
Cytat:
2003-04-21 16:19:51, danield pisze:
Masz na myśli taki druciany balkonik?
Miałem taki w syrenie


Daniel nie ta epoka teraz sa z plastiku, Janio ma chyba cos takiego
  
 
No właśnie taki plastikowy, czarny
  
 
No jasne.....
Janio ma i prosze go już około 1/2 roku żeby mi nabył coś takiego ale jakoś jak grochem o ścianę

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Cytat:
2003-04-21 20:10:54, Bialy_1987 pisze:
No jasne.....
Janio ma i prosze go już około 1/2 roku żeby mi nabył coś takiego ale jakoś jak grochem o ścianę



Bo tego nigdzie nie ma! Gdziebym się nie pytał.
  
 
A może inaczej? Czego Janio nie ma w samochodzie? Najbardziej lubię ten jego nawiew na tylną szybę.
  
 
Ja poszedłem w ślady Aleksandra i podniosłem deskę rozdzielczą. Jej górna powierzchnia jest teraz poziomo i nic nie spada nawet przy "solidnym" przyśpieszaniu.
  
 
Cytat:
2003-04-21 20:38:56, Janio pisze:
Bo tego nigdzie nie ma! Gdziebym się nie pytał.



potwierdzam też na to poluję i nic... ale coś wam jeszcze powiem takiego podłokietnika jak mój, też już nigdzie nie ma a jest po prostu niezastąpiony w długich trasach
  
 
Cytat:
2003-04-21 20:38:56, Janio pisze:
Cytat:
2003-04-21 20:10:54, Bialy_1987 pisze:
No jasne.....
Janio ma i prosze go już około 1/2 roku żeby mi nabył coś takiego ale jakoś jak grochem o ścianę



Bo tego nigdzie nie ma! Gdziebym się nie pytał.


Janiu jakbyś gdziekolwiek to zobaczył to proponuję kupić kilka sztuk napewno znajdą się na to chętni. JA oczywiście w pierwszej kolejności

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
dla mnie tez!!
zajebista sprawa,
a jak sie nie znajdzie to sam zrobie,
kawal plastiku i Poxipol..
  
 
Cytat:
2003-04-22 18:24:10, Bialy_1987 pisze:
Cytat:
2003-04-21 20:38:56, Janio pisze:
Cytat:
2003-04-21 20:10:54, Bialy_1987 pisze:
No jasne.....
Janio ma i prosze go już około 1/2 roku żeby mi nabył coś takiego ale jakoś jak grochem o ścianę



Bo tego nigdzie nie ma! Gdziebym się nie pytał.


Janiu jakbyś gdziekolwiek to zobaczył to proponuję kupić kilka sztuk napewno znajdą się na to chętni. JA oczywiście w pierwszej kolejności



Może ja powinienem założyć sklepik?
Albo pośrednictwo w handlu częściami i akcesoriami?
  
 
Cytat:
No jasne.....
Janio ma i prosze go już około 1/2 roku żeby mi nabył coś takiego ale jakoś jak grochem o ścianę



Ja bym proponował Janiem o ścianę, daje lepsze efekty