Odchylane szybki trójkątne w DF

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam takie pytanko:czy jest możliwość wymiany stałych szybek trójkątnych na odchylane ze starszych DF-ów?Wiem,że ułatwia to włamanie itd.ale bardzo mi się to rozwiązanie podoba i jeśli byłaby możliwość bezproblemowej przekładki,pokusiłbym się o cos takiego .Z góry dzięki za info.pozdrawiam!
  
 
Zawiaske musialbys chyba jakos przymocowac do ramki drzwi i zamek na dole - ten kawalek blaszki o ktory sie on zapiera. To chyba wszystkie przerobki...
  
 
Na 90% można
Nie wiem chyba trzeba wymienić ten słupeczek w drzwiach,te z odchylanymi miały taka gume-uszczelkę.
Bardzo fajna sprawa w DF
O ile się nie mylę były dwa rodzaje,taki z goziczkiem-zapadką w ej klameczce i bez.Polecam ten pierwszy,trudniej złodziejowi chyba będzie się włamać
  
 
No to się cieszę,doszedł kolejny element do "listy pierdołków"z którą jeżdżę po szrotach i złomach Szybki te bardzo fajnie sprawują sie w dłuższych trasach-prawie zero szumów,w odróżnieniu od jazdy z opuszczoną szybą
  
 
ja widzialem takie cos (razem z drzwiami) u nas na szrocie w toruniu. nie wiem czy koles pozwolilby tylko wymontowac te trojkaciki. jakby co to w kaszczorku w toruniu cos takiego jest =))