Po godzinach !!! (OFF TOPIC CHAT) vol. 2 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To cos chyba zwiazane z gumami turbo
  
 
A ja to mam w oryginale Serio
  
 
hehe też mam gdzieś to zdjęcie z gumy TURBO

dziś pojechałem do serwisu na wymianę termostatu bo zaniemógł w drodze powrotnej z Macówki i jak sobie tak czekałem słyszę, że cos jedzie i buczy patrze Acc to sobie pomyślałem w koncu zwerbuje kogoś z Cz-wy, a tu patrzę za kółkiem ....... Igoreczek no i nici z nowego klubowicza

a tak wogóle mieli tylko termostat wymienić ale cosik mi jeszcze piszczało przy hamulcach jak wracałem z W-wy; myslalem że klocki sie kończą a okazało się że tył czyli cylinderki, zaciski do wymiany no i 400 pln poszło w pizd.....
  
 
Trzeba rozruszać jakos te nasze forum, bo nuuudno tutaj za dnia, jak w robocie siedzę
  
 
A ja wlasnie wrocilem od rodzinki ze wsi, bylem u zaprzyjaznionego blacharza i w piatek znow traska mnie czeka i odstawienie autka na jakies 2 tygodnie ale za to jak zostanie ukonczone to mam nadzieje ze bedzie extra
  
 
Niestety co dobre szybko się kończy - od jutra znów nauka ;-(
  
 
Zapowiada się, że wielu z nas będzie miało własne mini stacje paliw
>ZOBACZ<
  
 
Cytat:
2005-05-10 07:07:33, Bolls_no1 pisze:
Zapowiada się, że wielu z nas będzie miało własne mini stacje paliw >ZOBACZ<


ja mam kłopot, mieszkam na 10p ;
nasi spece od podatków pewnie coś wymyślą
  
 
Podłączysz się w piwnicy pod główną rurę zasilającą , dobrze że jesteś niepalący bo inaczej miałbyś gazolot a nie samochód na gaz
  
 
i tak znajdą jakiś sposób żeby to opodatkować więc szkoda kasy na przerabianie auta na takie paliwo
  
 
wczoraj miała miejsce profesjonalna sesja fotograficzna mojego autka jej efekt to około 500 mega zdjęć jej namiastka znajduje się w moim profilu i avatarku

miłego oglądania




[ wiadomość edytowana przez: speedmaster dnia 2005-05-12 14:58:02 ]
  
 
No pięknie, na tych zdjęciach autko wygląda jak nowe , widać trzeba nam dobrego fotografa a nie tunera .
Przyznam, że autko teraz dużo lepiej się prezentuje niż na poprzednich zdjęciach.
  
 
No, nie poznaje kolegi, ładne cacko
Gadi
  
 
Cytat:
To cos chyba zwiazane z gumami turbo
A ja to mam w oryginale Serio



Ja też mam oryginał tego Pony i dwóch innych a dokładniej prototypów HCD - w ogóle kiedyś zbierałem te turba i mam ich około 200 - 300 niestety te gumy juz chyba wyszly z uzytku

Do Speed:
ładne ładne te fotki, myśle że na stronie też je zaprezentujesz


4 dni temu minęło mi 1400 dni na forum i ponad 800 dni w klubie

[ wiadomość edytowana przez: Witek dnia 2005-05-13 10:31:34 ]
  
 
a ja za chwilke jade na wies odstawic moja bryke do blacharza milego weekendu wszystkim zycze
  
 
Cytat:
2005-05-13 10:28:14, Witek pisze:
Do Speed: ładne ładne te fotki, myśle że na stronie też je zaprezentujesz



jasne tylko jak już pisałem jest ich "trochę" jak będe miał wszystkie na CD to wtedy pomyslimy co dać
  
 
No to fajnie

Tak poza tym w Ochotnicy pojawił się Getzik i oczywiście właścicielka obdarowana została wizytówką
  
 
no to czekamy na nia
  
 
dzisiaj do pracy musiałem przyjechać mpk, a generalnie mam wstręt do autobusów, patrzę....... a za fajerą siedzi...... śliczna panienka, z wrażenia nawet bilet skasowałem
  
 
Cytat:
2005-05-17 06:49:21, Jarek_2 pisze:
dzisiaj do pracy musiałem przyjechać mpk, a generalnie mam wstręt do autobusów, patrzę....... a za fajerą siedzi...... śliczna panienka, z wrażenia nawet bilet skasowałem



hehe i wstręt minął i przesiadasz się na stałe na komunikację miejską